Wyczekiwane premiery

O tym, co się dzieje na szklanym i małym ekranie.
Awatar użytkownika
whatsername
Furia Pustyni
Furia Pustyni

Wyczekiwane premiery

Post#301 » 3 years temu

http://joemonster.org/filmy/65686/Insid ... lmu_Pixara

Jak nie przepadam za tymi nowymi animacjami, tak ta może być niezła. ;) I chyba nie do końca dla dzieci.
where does everybody go when they go?

Kiwi
magiczna kosa
magiczna kosa

Wyczekiwane premiery

Post#302 » 3 years temu

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=dFNaBa8fbJI[/youtube]

A ja czekam niecierpliwie na High Rise, bo kocham książkę, i wszystko, co napisał Ballard. Ostatnio bardzo szybko wkradł się w moja czołówkę. Im więcej czytam, tym bardziej jestem przekonana, że był nie tylko świetnym pisarzem, ale niesamowicie postępowym, spostrzegawczym, zdrowym na umyśle człowiekiem, i każde jego zdanie uczy mnie czegoś nowego. No. To czekam.

szczepantrzeszcz
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Wyczekiwane premiery

Post#303 » 2 years temu

A ja niecierpliwie czekam na trzecią część Hobbita. Miało się pokazać we wrześniu. Wczoraj pytałem w kilku miejscach... mówią, że jeszcze nie ma... chciałbym w końcu obejrzeć.

Awatar użytkownika
GenerałŚwinkaMorska
lekki sztylet
lekki sztylet

Wyczekiwane premiery

Post#304 » 2 years temu

Niby czekam na niektóre filmy, ale w pewnym momencie zupełnie o nich zapominam, aby doznać olśnienia, że coś miałem obejrzeć miesiące albo lata (ta, zdarzyło mi się raz) od premiery. Aktualnie czekam na "Szefową" z Melissą McCarthy, potem "Tumbledown" oraz "Mountain Men". Z trochę mniejszym przejęciem wyczekuję na "The Mountain Between Us", które nawet nie wiem w jakiej fazie produkcji teraz się znajduje.
Obrazek

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Wyczekiwane premiery

Post#305 » 1 year temu

W momencie, gdy Zireael wrzuciła to na facebooka, stwierdziłam, że jednak chcę koniecznie obejrzeć ten film. Zapowiada się prawdziwie bajkowo.

https://www.youtube.com/watch?v=U496dSv2k_g
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Wyczekiwane premiery

Post#306 » 1 year temu

Chcę to obejrzeć. chce to, chce to, chce to!!!
Oglądałam tę bajkę ze sto razy. Miałam ją na kasecie video.
Cudownie, że film oddaje oryginał. Hermiona, moim zdaniem, jest trochę za młoda do tej roli, ale myślę, że się sprawdzi.

Awatar użytkownika
Liusah
Opiekun poezji i Zdobywca Artefaktu 2017
Opiekun poezji i Zdobywca Artefaktu 2017

Wyczekiwane premiery

Post#307 » 1 year temu

Ja też czekam z niecierpliwością. A Emma Watson chyba nie taka młoda, ma prawie 27 lat.
Są sytuacje, w których milczeć po prostu nie wolno.

Awatar użytkownika
Camenne

Wyczekiwane premiery

Post#308 » 1 year temu

Bajkowa Bella pewnie była właśnie w wieku Watson lub nawet młodsza. Mi osobiście wizualnie też Emma nie do końca pasuje do Belli (dużo bardziej podoba mi się Emilie de Ravin w serialu Once upon a time), ale podoba mi się jej gra w tych pojedynczych scenach z trailera.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
Karen
Mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi
Mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi

Wyczekiwane premiery

Post#309 » 1 year temu

A mi Emma nawet pasuje do roli Belli. I też niecierpliwie czekam na ten film <3
Jeśli nie wiesz, co masz dalej zrobić, to zrób sobie kawę.

Szarl
świetlista lanca mrozu
świetlista lanca mrozu

Wyczekiwane premiery

Post#310 » 1 year temu

Ej błagam Was, czy Wy sobie naprawdę kogoś innego wyobrażałyście w roli Belli niż Hermionę/Emmę Granger/Watson? Bo ja nie :D!
"I'm not a bitch. I am THE Bitch. And for you I'm Ms. Bitch!"

Wróć do „Film i serial”