Zachęcamy do komentowania! Co miesiąc na zwycięzcę tytułu Komentatora Miesiąca czeka nagroda książkowa!

Wyczekiwane premiery

O tym, co się dzieje na szklanym i małym ekranie.
Awatar użytkownika
Lailerosse
Ukryta Opcja Imperialna

Wyczekiwane premiery

Post#1 » 30 cze 2010, o 19:47

Czyli filmy (a także seriale), które dopiero wejdą na ekrany, a których nie możecie się doczekać. Miejsce do podzielenia się swoimi oczekiwaniami, spekulacjami, najnowszymi informacjami, a także rosnącym zniecierpliwieniem.
Zapraszam! :D
"I'm not evil, I'm just differently moral."

"Life's a bitch, now so am I."

“To be a Sith is to taste freedom and to know victory."

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Re: Wyczekiwane premiery

Post#2 » 30 cze 2010, o 19:50

Siódmy sezon Chirurgów! Siódmy sezon Hałsa! Trzeci sezon Mentalisty!
Dobra, serialowo to tyle, o czym my tu... :D
Z filmów chyba głównie Hobbit i chyba tyle, jakoś teraz nie kojarzę, co ma wyjść jeszcze z ciekawszych, huh.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Naseilen
Kocioł z Gundestrup

Post#3 » 30 cze 2010, o 20:12

Mass Effect! Bo mnie ciekawość zżera. Kogo wezmą na Sheparda i czy skaszanią, bądź co bądź, filmową grę. Hobbit też wydaje się być czymś wartym uwagi.

Awatar użytkownika
Lailerosse
Ukryta Opcja Imperialna

Post#4 » 30 cze 2010, o 20:38

Naseilen pisze:Mass Effect! Bo mnie ciekawość zżera. Kogo wezmą na Sheparda i czy skaszanią, bądź co bądź, filmową grę.

Oj, tak! Dlatego też cały czas mam nadzieję, że zrezygnują z Sheparda i zajmą się np. Wojną Pierwszego Kontaktu. Tym sposobem pogodziliby zwolenników różnych Shepardów, a poza tym byłoby dużo Turian xD

Co do Hobbita, to mam nadzieję, że w końcu uda im się znaleźć jakiegoś porządnego reżysera...

Ja za to najbardziej wyczekuję Incepcji Nolana. Podobno nawet Leonardo DiCaprio, który gra tam główną rolę, nie do końca rozumie, o co chodzi w tym filmie, więc szykuje się dobry, stary Nolan, który potrafi wywrócić widzowi mózg na drugą stronę ;)
Poza tym jeszcze czekam na Predators, ale to już 18 lipca, więc zbyt długo się nie naczekam. Cóż, jakoś lubię Predatorów. Wiem, że są duzi, brzydcy i polują na ludzi, ale jakoś czuję do nich sympatię.

Zaś z seriali, to przede wszystkim Gra o Tron. O tak, mam nadzieję, że już niedługo pojawią się pierwsze "wycieki" z planu :twisted:
No i jeszcze na trzecią serię Merlina, ale to już, um, inna bajka...

Awatar użytkownika
Camenne

Post#5 » 30 cze 2010, o 21:54

A co powiecie na Conana? :D
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Giwi

Post#6 » 1 lip 2010, o 11:34

Ja czekam na Incepcję, Trona, i oczywiście Iron Mana 3 (<3). Po drodze nawinie się też Kapitan Ameryka, Thor i The Avengers :D

Awatar użytkownika
Camenne

Post#7 » 1 lip 2010, o 11:43

Ha, muszę wreszcie Iron Mana pooglądać... :D
A, ciekawi mnie też Salt - a głównie rola Angeliny, czytałam gdzieś zapowiedzi fabuły i może być naprawdę niezłe. To już chyba gdzieś niedługo, nie?

Haha, i - śmiejcie się lub płaczcie - Zaćmienie. Dawno nie czytałam ani nie oglądałam niczego dla poszydzenia/pośmiania, a ten film będzie do tego idealny. Wiem, że premiera była i to chyba nawet wczoraj, ale zanim wyjdzie na bluray to jednak minie trochę czasu, a że u mnie w kinie będzie pewnie gdzieś za miesiąc i oglądanie kamerek mnie nie kręci, więc już chyba poczekam na piratebay ;p

+ może Potter, bo zwiastun zapowiada ciekawy film.

Awatar użytkownika
Lailerosse
Ukryta Opcja Imperialna

Post#8 » 1 lip 2010, o 12:59

Oeone pisze:A co powiecie na Conana? :D

Wiesz, na swój sposób, nawet na niego czekam xD Ale potem pewnie będę płakać...
Arnold też był beznadziejnym Conanem, bo był tępy jak sznurówka. A ja myślałam, że zekranizowanie przygód barbarzyńcy nie powinno być trudne.
Ale swoją drogą, to na Conana strasznie by mi pasował Dwayne Johnson.

Kurczę, muszę obejrzeć Iron Mana 2, bo pierwsza część mi się bardzo podobała. To zobaczę, czy też będę czekać na 3.

Aha, i jeszcze w sumie czekam na X-Men:First Class. Trochę taki masochizm, bo zalatuje mi to Evo, którego nie znoszę, ale za to ponoć ma być Emma Frost, którą uwielbiam xD

Awatar użytkownika
Lailerosse
Ukryta Opcja Imperialna

Post#9 » 14 lip 2010, o 14:52

Coś dla wyczekujących na Incepcję. Komiks opowiadający o zdarzeniach mających miejsce przed tymi z filmu :)

http://movies.yahoo.com/feature/inception-comic.html

Awatar użytkownika
Camenne

Post#10 » 14 lip 2010, o 14:59

A ja czekam na "Śpiącą królewnę" Burtona! :D Dowiedziałam się o tym wczoraj i strasznie mnie ciekawi, bo może i Alicja była mocno średnia, ale może tym razem wyjdzie? No i Angelina ma podobno zagrać złą królową ;p

Wróć do „Film i serial”