Wyczekiwane premiery

O tym, co się dzieje na szklanym i małym ekranie.
GallAnonim

Wyczekiwane premiery

Post#261 » 22 sie 2013, o 00:56

Ja osobiście wyczekuje drugiej części "Igrzysk Śmierci", bardzo podobał mi się w tym filmie element survivalu, i świetne granie aktorów. A z seriali to z niecierpliwością czekam na "The Walking Dead" sezon 4, też bardzo wciągająca, surwiwalowa opowieść. Polecam oba produkcje dla fanów "walki o przetrwanie". :D

M.86
lekki sztylet
lekki sztylet

Wyczekiwane premiery

Post#262 » 23 sie 2013, o 10:56

Czekam na następną część przygód Thora, bo podobno na Iron Mena nie można już liczyć T-T -> (fanka Avengers'ów - nie filmu tylko drużyny)
"Jak się okazuje, moje sny są bardziej realistyczne, niż sądziłem..."

Kosteczek
runiczny rapier
runiczny rapier

Wyczekiwane premiery

Post#263 » 23 sie 2013, o 11:18

M.86 pisze:Czekam na następną część przygód Thora, bo podobno na Iron Mena nie można już liczyć T-T -> (fanka Avengers'ów)

Avengersy to najgorszy film z marvelowskiej serii.

Ok w takim razie ja czekam na film Tarantino o gangsterach z czasów prohibicji. I na kontynuację Bękartów Wojny.
The words of the prophets are written on the subway walls.

petrichor
lekki sztylet
lekki sztylet

Wyczekiwane premiery

Post#264 » 23 sie 2013, o 13:23

Tom a la ferme Dolana, a wychodzi już zaraz, już niedługo! 12 years a slave McQueena. Znowu z Fassbenderem, mam nadzieję na kolejny świetny film po genialnym Wstydzie.
[center]We didn't say anything because there was such an awful lot to say, and no language to say it in.
William Saroyan, My Name Is Aram[/center]

Awatar użytkownika
Lailerosse
Ukryta Opcja Imperialna

Wyczekiwane premiery

Post#265 » 23 sie 2013, o 22:34

Kosteczek pisze:
M.86 pisze:Czekam na następną część przygód Thora, bo podobno na Iron Mena nie można już liczyć T-T -> (fanka Avengers'ów)

Nie zgodzę się. Jest jeszcze Kapitan Ameryka, trzeci Spider-Man i Ostatni Bastion ;) Chociaż jeśli chodzi o trzeciego Spider-Mana, to mam wrażenie, że to jest zły film zrobiony z pełną świadomością.
"I'm not evil, I'm just differently moral."

"Life's a bitch, now so am I."

“To be a Sith is to taste freedom and to know victory."

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska
Jawna opcja Mandaloriańska

Wyczekiwane premiery

Post#266 » 24 sie 2013, o 18:12

Lailerosse pisze:
Kosteczek pisze:

Nie zgodzę się. Jest jeszcze Kapitan Ameryka, trzeci Spider-Man i Ostatni Bastion ;) Chociaż jeśli chodzi o trzeciego Spider-Mana, to mam wrażenie, że to jest zły film zrobiony z pełną świadomością.

Zapomnieliście o Thorze :morda:

Hm, tyle dobrych filmów. Najbardziej ciekawi mnie druga część Hobbita i Maleficent. Serialowo, bo ktoś wspomniał, zdecydowanie na Sherlocka.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Giwi

Wyczekiwane premiery

Post#267 » 24 sie 2013, o 19:30

Zapomnieliście o Iron Manie 2 (najgorszy z Fazy Pierwszej moim zdaniem), Spider-Man 3 i Ostatni Bastion nie były robione przez Marvela ;)

O tak, czekam na Maleficent , na Sherlocka przestałam oczekiwać tak bardzo, jak po serii drugiej.

Kosteczek
runiczny rapier
runiczny rapier

Wyczekiwane premiery

Post#268 » 24 sie 2013, o 23:53

Tom a la ferme Dolana, a wychodzi już zaraz, już niedługo!

Dolan to ciekawy przypadek. Ma dar w ręce albo w głowie, robi piękne ujęcia, tworzy kino naprawdę na poziomie. Ale czemu ciągle o pedziach? Ok zarzuty o homofobię odrzucam, ja nie o tym. Ciupkę mnie po prostu dziwi że gość mimo wszystko chce się zamknąć, stworzyć z siebie autora-kina-gejowskiego i mieć przylepioną na czółku łatkę.
Zapomnieliście o Iron Manie 3

Inny ale czy zły? Nie powiedziałbym.
na Sherlocka przestałam oczekiwać tak bardzo, jak po serii drugiej.

Ostatnio ta babka-producentka twitnęła, że termin ukazania się 3 serii zostały wyssany z fanowskiej pupy. Szkoda.
Najbardziej ciekawi mnie druga część Hobbita

Władca Pierścieni-film (bo książka dno:) to film na poziomie jednak. Hobbit to bajko-papka. Odbijam piłkę z napisem "ależ Tolkien napisał Hobbita z myślą o dzieciach", bo nie o tu chodzi. Są dobre bajki ale Hobbit to pretensjonalny gniot. Jedynym plusem ten łysy krasnolud-naziol i pioseneczka.
The words of the prophets are written on the subway walls.

Giwi

Wyczekiwane premiery

Post#269 » 25 sie 2013, o 12:50

Tfu, był błąd w moim poprzednim poście, nie Iron Man 3 (który był fajnym filmem jak na ekranizację, pomysł z Mandarynem był interesujący), tylko Iron Man 2 (aka prequel do The Avengers)

petrichor
lekki sztylet
lekki sztylet

Wyczekiwane premiery

Post#270 » 25 sie 2013, o 15:46

Kosteczek pisze:
Tom a la ferme Dolana, a wychodzi już zaraz, już niedługo!

Dolan to ciekawy przypadek. Ma dar w ręce albo w głowie, robi piękne ujęcia, tworzy kino naprawdę na poziomie. Ale czemu ciągle o pedziach? Ok zarzuty o homofobię odrzucam, ja nie o tym. Ciupkę mnie po prostu dziwi że gość mimo wszystko chce się zamknąć, stworzyć z siebie autora-kina-gejowskiego i mieć przylepioną na czółku łatkę.

Bo to zna z bliska, Zabiłem moją matkę to po części film biograficzny. Dolan mówi o tym, co sam przeżył. Poza tym, ostatni film z trylogii o miłościach niemożliwych, Laurence Anyways nie jest o homoseksualistach. Tak czy owak - mi to ani trochę nie przeszkadza, zakochałam się absolutnie w jego ujęciach i w umiejętności do ukazywania uczuć na ekranie.
[center]We didn't say anything because there was such an awful lot to say, and no language to say it in.
William Saroyan, My Name Is Aram[/center]

Wróć do „Film i serial”