Zachęcamy do komentowania tekstów! Na zwycięzcę tytułu Komentatora Kwietnia czeka nagroda książkowa - powieść ''Książę Mgły" - Carlos Ruiz Zafon!

Proza marca: Złodziej wspomnień - prolog | Poezja marca: cztery pory odpustów

Zapraszamy do udziału w zabawie komentatorskiej „Piórko”!
Rozruszajmy forum na wiosnę!

Obrazek

Wyczekiwane premiery

O tym, co się dzieje na szklanym i małym ekranie.
Majka
zaklęty miecz
zaklęty miecz

Re: Wyczekiwane premiery

Post#291 » 27 cze 2014, o 18:56

Dzisiaj widziałam dopiero zwiastun i już nie mogę się doczekać :D.

Wysłane z mojego HTC Desire C przy użyciu Tapatalka
[center]Pasożyt forumowy[/center]

[right]Wiesz? Nie istniejesz.[/right]

Selander
lekki sztylet
lekki sztylet

Wyczekiwane premiery

Post#292 » 28 cze 2014, o 20:12

Mnie też zachęcił zwiastun, ale troszkę się obawiam, co z tego wyniknie. Czy to aby nie jest tylko ciągnięcie kasy na buźkę A.Jolie.
Za to na X-menów chętnie bym poszła. :)

Pryvian
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Wyczekiwane premiery

Post#293 » 7 lip 2014, o 13:15

http://www.kawerna.pl/aktualnosci/filmy ... astun.html

Dwie minuty i już wiem, że to kolejna animacja Nie Do Ominięcia. Czasami naprawdę kocham kawernę za wynajdowanie takich cudeniek.
[center]She's my carer. She cares so I don't have to.[/center]

[center]ObrazekObrazek[/center]

Kostucha
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Wyczekiwane premiery

Post#294 » 8 lip 2014, o 10:50

Pryvian pisze:http://www.kawerna.pl/aktualnosci/filmy/item/7798-the-book-of-life-pierwszy-zwiastun.html

Dwie minuty i już wiem, że to kolejna animacja Nie Do Ominięcia. Czasami naprawdę kocham kawernę za wynajdowanie takich cudeniek.

Ostatnio widziałam ten zwiastun w kinie. ;) Bardzo ciekawy pomysł na wykreowanie świata, przypomina mi to trochę wariacje Burtona i zastanawiam się czy będzie nadawał się dla młodszych widzów. Oczywiście z chęcią obejrzę. Termin premiery wydaje się obiecujący. :D
Po prostu robię za zły charakter.

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska
Jawna opcja Mandaloriańska

Wyczekiwane premiery

Post#295 » 22 sie 2014, o 10:26

Nie chcę zapeszyć ani tym bardziej straszyć (:D), ale Wiedźmin doczeka się drugiej ekranizacji. Reżyserem będzie Tomek Bagiński, obsada nie jest jeszcze ogłoszona.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Selander
lekki sztylet
lekki sztylet

Wyczekiwane premiery

Post#296 » 22 sie 2014, o 18:01

Nie chcę zapeszyć ani tym bardziej straszyć (:D), ale Wiedźmin doczeka się drugiej ekranizacji. Reżyserem będzie Tomek Bagiński, obsada nie jest jeszcze ogłoszona.

Jeśli Żebrowski i głos Żebrowskiego zagrają Wiedźmina, to jakkolwiek zła by nie była, ja będę szczęśliwa. :D
Po za tym, ostatnimi czasy polskie kino (z wyłączeniem komedii romantycznych), idzie w całkiem dobrym kierunku. Daleko nam jeszcze do Hollywood, ale na pewno nie stoimy w miejscu. A nuż-widelec to będzie przełom?
Tak czy inaczej, jeśli to wypuszczą, to wybiorę się na pewno. :)

KreeoLe
scyzoryk
scyzoryk

Wyczekiwane premiery

Post#297 » 1 paź 2014, o 20:23

Po przeczytaniu "Igrzysk Śmierci" czekam niecierpliwie do listopada na trzecią część w kinach. Raczej nie jestem na bieżąco z kinem i premierami.
[center]"Człowiekiem jesteś, więc wszystko co ludzkie nie jest ci obce."[/center]

AsIs
scyzoryk
scyzoryk

Wyczekiwane premiery

Post#298 » 17 lis 2014, o 00:39

Hobbit, Igrzyska Śmierci

Awatar użytkownika
RebelMac
lekki sztylet
lekki sztylet

Wyczekiwane premiery

Post#299 » 23 lis 2014, o 09:44

Oczywiście "Star Wars - Force Awakens". Tylko dlaczego nie ma już oznaczenia epizodu?
May The Force Be WIth You!

Matey
scyzoryk
scyzoryk

Wyczekiwane premiery

Post#300 » 24 lis 2014, o 22:45

RebelMac pisze:Oczywiście "Star Wars - Force Awakens". Tylko dlaczego nie ma już oznaczenia epizodu?

Bowiem o ile się dobrze orientuję, to George Lucas sprzedał SW Disneyowi, stąd może ta nazwa. Lecz nie jestem pewien szczegółów, to dodatkowo domniemania.
Żyj dobrocią a Cię zdepczą,
żyj miłością a Cię wyśmieją,
żyj nadzieją a zostanie Ci ona odebrana
bowiem człowiek najgorszą jest z bestii.

Wróć do „Film i serial”