Wyczekiwane premiery

O tym, co się dzieje na szklanym i małym ekranie.
Nekroskop
scyzoryk
scyzoryk

Wyczekiwane premiery

Post#271 » 25 sie 2013, o 15:52

LOTR to jeden z nielicznych wyjątków potwierdzających regułę, że książka jest lepsza od filmu. Natomiast po obejrzeniu Hobbita czułem przede wszystkim ból w sercu, że tyle pieniążków poszło w tak infantylne widowisko - i mówię to z perspektywy osoby, której podobała się Poca... tfu, Awatar (good for what it is).

Zachęcony pozytywnymi komentarzami sięgnąłem całkiem niedawno po Iron Mana, z braku laku, ale niestety już po kilkunastu minutach zacząłem się wiercić, kręcić, a potem przeskakiwać sceny. Poziom amerykańskości w tym filmie przekroczył dawkę przeze mnie przyswajalną.
W życiu jak w fizyce: są pewne prawa, których nie da się obejść; dopóki nie pojawi się ktoś, kto to zrobi, bo nie wie, że nie można.
- Ktoś (ja?)
Obrazek
Believer
Speak not to me of justice
For none have I ever seen
By God, I shall give as I receive

Kosteczek
runiczny rapier
runiczny rapier

Wyczekiwane premiery

Post#272 » 25 sie 2013, o 18:48

Bo to zna z bliska, Zabiłem moją matkę to po części film biograficzny. Dolan mówi o tym, co sam przeżył. Poza tym, ostatni film z trylogii o miłościach niemożliwych, Laurence Anyways nie jest o homoseksualistach. Tak czy owak - mi to ani trochę nie przeszkadza, zakochałam się absolutnie w jego ujęciach i w umiejętności do ukazywania uczuć na ekranie.

Wplatanie elementów autobiograficznych nie jest tożsame z filmowaniem tego tylko, co się przeżyło. O pedziach nie, ale o innych zboczkach, nie tak?

Uczucia? No raczej nie dlatego oglądam jego filmy. Ale jesteś kobietą, on ma kobietę we łbie, może lepiej do siebie pasujecie.
The words of the prophets are written on the subway walls.

Lira
Wójt gminy Artefakty
Wójt gminy Artefakty

Wyczekiwane premiery

Post#273 » 1 paź 2013, o 16:15

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=mbOEknbi4gQ&feature=youtu.be[/youtube]
Czeka ktoś ze mną? :D
Hell hath no limits, nor is circumscrib'd in one self place; but where we are is hell,
And where hell is, there must we ever be.

Capitano L
lekki sztylet
lekki sztylet

Wyczekiwane premiery

Post#274 » 1 paź 2013, o 16:25

Ja. Wprawdzie w powyższym zwiastunie nie ma tego gościa, na którego najbardziej czekam, ale niech żywi nie tracą nadziei :)
Jak się nie ma, co się lubi
To nie lubi się i tego, co się ma

Andrzej Poniedzielski

Awatar użytkownika
Lailerosse
Ukryta Opcja Imperialna

Wyczekiwane premiery

Post#275 » 30 paź 2013, o 17:01

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=pK2zYHWDZKo[/youtube]
Z jednej strony naprawdę cieszę się na ten film, z drugiej mam już dość Wolverine'a będącego centrum wszystkiego :|
"I'm not evil, I'm just differently moral."

"Life's a bitch, now so am I."

“To be a Sith is to taste freedom and to know victory."

Kostucha
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Wyczekiwane premiery

Post#276 » 30 paź 2013, o 18:22

Też zaczyna mnie to drażnić, ale z drugiej strony, co mi tam. Będzie Fassiu i kawał dobrej fabuły, więc i tak będę się tym cieszyć. Szkoda mi tylko, że jeszcze nie ruszono wątku Rogue i Gambita. :<
Po prostu robię za zły charakter.

Kostucha
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Wyczekiwane premiery

Post#277 » 15 lis 2013, o 11:53

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 2sGw3w8_HA
Przez przypadek natrafiłam i nawet jeśli dość sceptycznie podchodzę do tej tematyki, to pewnie skuszę się po obejrzeniu trailera. Uwielbiam katastroficzne filmy i głos Russella, który nadaje nawet byle czemu epickości. 8-)
Po prostu robię za zły charakter.

Awatar użytkownika
whatsername
Furia Pustyni
Furia Pustyni

Wyczekiwane premiery

Post#278 » 15 lis 2013, o 12:37

Kostucha pisze:http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=A2sGw3w8_HA
Przez przypadek natrafiłam i nawet jeśli dość sceptycznie podchodzę do tej tematyki, to pewnie skuszę się po obejrzeniu trailera. Uwielbiam katastroficzne filmy i głos Russella, który nadaje nawet byle czemu epickości. 8-)

Umarłam po obejrzeniu trailera. ♥♥♥
where does everybody go when they go?

pulcheria
scyzoryk
scyzoryk

Wyczekiwane premiery

Post#279 » 16 lis 2013, o 12:17

Ja czekam na Eliza Graves :)
Optymista wierzy, że żyjemy w najlepszym ze światów. Pesymista obawia się, że może to być prawdą.

sleshek
scyzoryk
scyzoryk

Wyczekiwane premiery

Post#280 » 17 lis 2013, o 03:07

pulcheria pisze:Ja czekam na Eliza Graves :)

Również. <ok>

Wróć do „Film i serial”