Zachęcamy do komentowania! Co miesiąc na zwycięzcę tytułu Komentatora Miesiąca czeka nagroda książkowa!

Programy rozrywkowe

O tym, co się dzieje na szklanym i małym ekranie.
Awatar użytkownika
Lailerosse
Ukryta Opcja Imperialna

Re: Programy rozrywkowe

Post#141 » 8 gru 2011, o 17:55

Widzisz, problem Anki polega na tym, że trochę przesadziła z graniem głupiutkiej i naiwnej, do tego stopnia, że bardziej przechodziło to w irytującą kretynkę. Nie wzbudzała ani sympatii ani litości, co najwyżej śmiech. Generalnie denerwowała ludzi. Z jednej strony zwróciła na siebie z uwagę, a z drugiej dużo sobie napsuła tą swoją personą.
"I'm not evil, I'm just differently moral."

"Life's a bitch, now so am I."

“To be a Sith is to taste freedom and to know victory."

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Post#142 » 8 gru 2011, o 17:55

Chciała grać na litość, przeliczyła się. Chyba wszyscy po Papierskiej mają dość łzawych historii o nieśmiałych dziewczątkach.

Końcówkę czołówki wyłapałam już na początku, tyle że nie skupiałam się na tym jakoś szczególnie i wydawało mi się, że to Anka. Nie robiłabym tego za wielkiego "halo", w końcu ktoś musiał dobiec do tej furtki.
Ale mnie zastanawia inna teoria - na stronie topmodel jest regulamin i jest wyraźny punkt, że uczestniczka nie może być profesjonalną modelką. Nie wiem, czy chodzi o trwające kontrakty, czy jakieś osiągnięcia w przeszłości, ale oba ma Olga, miała i dalej ma kontrakt z D'vision. Co jest dla mnie śmieszne, bo Wierę wywalili za telefon poza godzinami, a Olgi nie? :|

Mi się strasznie podobała Wiera, naprawdę.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Kostucha
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Post#143 » 8 gru 2011, o 17:57

Oczywiście, i to chyba każdy wie, patrząc na nią. Ale by nie gadać o niej, to Top Modelkę powinno się wybrać nie dlatego, że lubię lub nie, ale na to, co zrobiła w programie i jakie postępy. Ale wiadomo jak to z ludźmi, trudno wyłączyć emocje do danej osoby i obiektywnie spojrzeć na ich pracę.
Po prostu robię za zły charakter.

Awatar użytkownika
Lailerosse
Ukryta Opcja Imperialna

Post#144 » 8 gru 2011, o 18:03

Wiesz no, ona to zapewne wszystko robiła świadomie (jak sama chyba kiedyś stwierdziła), więc cóż... Jej problem. Ale miała minę jakby widziała w necie wszystkie memy ze sobą xD

Ale i tak żenadą i porażką wieczoru, a przynajmniej podczas tych kilku chwil, które widziałam, był Michał Szpak xD

Awatar użytkownika
Camenne

Post#145 » 8 gru 2011, o 18:05

Albo jakby wiedziała, że przegrała. Michalina też była bez życia, aż przykro się patrzyło na te smutne spojrzenia i wymuszone uśmiechy :| Trzeba Oldze przyznać, wyglądała najlepiej. Może dlatego, że pozostałe dwie finalistki zachowywały się jak zombie.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Kostucha
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Post#146 » 8 gru 2011, o 18:07

Jakby nie patrzeć, to największe psy wieszano na Michalinie i Ance, więc z góry mogły założyć, że nie wygrają.

A tak, Szpak to porażka. To jest straszne, jak się lansuje bez ani jednej swojej piosenki ;/

Awatar użytkownika
Camenne

Post#147 » 8 gru 2011, o 18:11

Olga na zdjęciu reklamowym blend-a-medu wyglądała, jak pies czekający na chrupka :D

Szpak - bez komentarza, naprawdę.

Awatar użytkownika
Lailerosse
Ukryta Opcja Imperialna

Post#148 » 8 gru 2011, o 18:14

Cam'enne pisze:Olga na zdjęciu reklamowym blend-a-medu wyglądała, jak pies czekający na chrupka :D

Polina na swojej wyglądała tak samo, ja Ci mówię, coś w tym jest :D

Kostucha
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Post#149 » 8 gru 2011, o 18:20

http://topmodel.tvn.pl/foto,galeria,egz ... 735,1.html

Ale okładki wyszły im na poziomie :D Sama nie wiem, która najbardziej mi się podoba.

http://topmodel.tvn.pl/16374,balon-znis ... ,news.html

W sumie bardzo dobrze. Była paskudna i nie rozumiem, jak można było ubrać w to kogokolwiek. W ogóle też miałyście wrażenie, że Olgę najkorzystniej ubierano?

Awatar użytkownika
Camenne

Post#150 » 8 gru 2011, o 18:25

Na okładkę czasopisma bardziej nadaje się zdjęcie Olgi, Ani raczej do magazynu high fashion. Ale wszystkie świetne.

A mi szkoda, miała bardzo ładny dół i materiał, góra trochę przytłaczająca, ale... przygarnęłabym bez sprzeciwu, nawet gdyby miała tylko kurzyć się w szafie :D

Wróć do „Film i serial”