Programy rozrywkowe

O tym, co się dzieje na szklanym i małym ekranie.
Kostucha
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Re: Programy rozrywkowe

Post#181 » 6 years temu (12 cze 2012, o 21:42)

Może nasze Top Model nie dorównuje amerykańskiej edycji, ale widać było, że program rozwija się, a sam poziom drugiej edycji nieporównywalnie prześcignął pierwszą. Szkoda by było, gdyby znikł z anteny.
Po prostu robię za zły charakter.

Kostucha
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Programy rozrywkowe

Post#182 » 5 years temu (3 mar 2013, o 11:13)

Odświeżam temat.
Na wiosnę ruszyło X-factor, The voice of Poland i w środę Top Model. Jakieś wrażenia? Ktoś może ogląda?

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska
Jawna opcja Mandaloriańska

Programy rozrywkowe

Post#183 » 5 years temu (3 mar 2013, o 11:27)

W środę Tap Madl?! O bój boru, muszę znowu zaprzyjaźnić się z vod! :D

Oglądałam kawałek pierwszego odcinka x-factora (kawałek, bo tato jak zwykle był master of pilot, a jak on skacze z kanału na kanał, to ogląda pięć rzeczy na raz... heh) i w sumie zwróciłam uwagę tylko na jedno małżeństwo... Ryżych? Hyżych? Bardzo mi się podobali.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
whatsername
Furia Pustyni
Furia Pustyni

Programy rozrywkowe

Post#184 » 5 years temu (3 mar 2013, o 11:41)

Absolutnie nie oglądam takowych programów, ponieważ nie mam na nie czasu; osobiście uważam, iż nie służą one niczemu i nikomu, nie licząc jury; wykonawców, którzy zrobili jako taką karierę po wygraniu/dojściu do finału można policzyć prawie na palcach jednej ręki. :D Także informacje na ten temat czerpię tylko i wyłącznie z Pudelka. :)
where does everybody go when they go?

Kostucha
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Programy rozrywkowe

Post#185 » 4 years temu (30 lis 2013, o 22:18)

Finał The voice of Poland za nami. Ktoś oglądał? Jak wrażenia? :D

agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Programy rozrywkowe

Post#186 » 2 years temu (30 paź 2015, o 09:24)

Nie wiedziałam, że Top Model działa od 2010. Nie zwróciłam na to uwagi, ale ostatnio i przedostatnio, gdy trafiłam przypadkiem na jakiś odcinek, to rzuciłam okiem.
The voice of poland oglądam pierwszy raz w tym roku.

Wróć do „Film i serial”