Programy rozrywkowe

O tym, co się dzieje na szklanym i małym ekranie.
Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Re: Programy rozrywkowe

Post#131 » 24 lis 2011, o 18:12

No właśnie :| Wiera, bo musiała zadzwonić do swojego faceta, i Honorata, bo nie pomyślała, że odpowiednia figura będzie jej potrzebna. Dlatego wygrana programu będzie w kategoriach "mniejsze zło" i tutaj nawet zaczynam jakoś akceptować fakt, że pewnie wygra Anka.

Michalina się nie rozwija, Olga jest bardzo przecięta, a w dodatku zaczyna być strasznie irytująca, Anka nie jest wybitna, ale jako jedyna jest w miarę na równym poziomie w zdjęciach i chodzeniu, a w dodatku robi postępy. Aśka byłaby moją faworytką, gdyby nie to, że ma krok konia :D
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Kostucha
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Post#132 » 24 lis 2011, o 19:06

Dokładnie. Czyli wychodzi na to, że jedyną osobą, która jest wszechstronna i się rozwija jest, niestety, Anka.

Aż przykro się robiło, jak spoglądało się na chodzenie Aśki i Honoraty.
Po prostu robię za zły charakter.

Awatar użytkownika
Camenne

Post#133 » 24 lis 2011, o 19:22

Ha, i teraz jestem coraz bardziej przekonana, że Ania zwyczajnie grała, być może sama jest dziecinna, ale na pewno nie aż tak. Uśpiła czujność dziewczyn, a tu hop, nagle, gdy żadna nie traktuje jej jak konkurencję, ona bije je stokrotnie.
Jak powiedziała pani K-P: "Ania jest sprytniejsza, niż nam się wydaje" :D
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Kostucha
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Post#134 » 30 lis 2011, o 22:29

No dobra. Mamy finałową trójkę. Czas obstawiać, kto wygra ten program :D

Już wcześniej chwaliłam Anię i po dzisiejszym odcinku skłaniam się ku niej. Jest najbardziej wszechstronna z pozostałych dziewcząt i jedynym zagrożeniem może być Olga, choć to zdjęcie dzisiejsze było makabryczne.

Awatar użytkownika
Camenne

Post#135 » 7 gru 2011, o 10:24

Właśnie, czas obstawiać :D

Albo Olga, albo Ania. Wydaje mi się, że ludzie wybiorą Anię, ale mam wrażenie, że Olga jako faworytka jury ma szansę wygrać.

Kostucha
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Post#136 » 7 gru 2011, o 23:09

I Olga wygrała. Nie powiem, dzisiaj wyglądała niesamowicie! A okładki do gazety wyszły dla całej trójki bardzo fajnie.

W sumie nie dziwię się, że Ania przegrała. Każdy zdaje sobie sprawę, jak zniechęcała do siebie ludzi. I ona chyba to wiedziała, bo już po jej minie pod koniec było to widać. xP

Awatar użytkownika
Camenne

Post#137 » 7 gru 2011, o 23:25

Skoro i tak nie pooglądam odcinka teraz, a jutro wszyscy będą mówić o zwyciężczyni, to poczytam spoilery ;d

Znowu źle oceniłam finał. Może inaczej - spodziewałam się, że ludzie będą głosować na Anię i jednocześnie, że Olga może wygrać, bo... bo tak. Poza tym, że Olga jest bardzo przeciętna na zdjęciach i wcale nie jest świetna na wybiegu, to jest bardzo zarozumiała i arogancka (co mnie irytuje, gdy ktoś nie jest wystarczająco dobry, by uważać się za boga :S) - nie kibicowałam jej. Może i zasługuje na wygraną ze względu na swoje jakieś tam umiejętności, choć i tak jest kiepska jak na kogoś, kto jest modelką od kilku dobrych lat ;p, to może być.
Na pewno nie przepadnie jak Papierska :D

Awatar użytkownika
Lailerosse
Ukryta Opcja Imperialna

Post#138 » 8 gru 2011, o 15:13

Strategia Anki na program nie była zbyt przemyślana. Zapomniała chyba, że na sam koniec jest głosowanie sms-owe i strasznie zniechęciła do siebie widzów (albo ci co ustawiali głosowanie stwierdzili, że drugi "efekt Poliny" nie przejdzie ;P)
"I'm not evil, I'm just differently moral."

"Life's a bitch, now so am I."

“To be a Sith is to taste freedom and to know victory."

Awatar użytkownika
Camenne

Post#139 » 8 gru 2011, o 16:06

Jej pech :D Szkoda tylko, jeżeli faktycznie grała głupiutką i naiwną, bo inaczej miałaby szanse na wygraną, jest przecież niezła i nie gorsza od Olgi.

Kostucha
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Post#140 » 8 gru 2011, o 17:31

http://ochyachy.pl/5683696126076367844/ ... edium=main

Jak można się domyśleć, już pojawiły się teorie spiskowe! :D chociaż zaskoczona jestem tą daleko posuniętą teorią z czołówką. Nie wpadłabym na to xD

Ania zdecydowanie osiągnie coś na arenie międzynarodowej, a Olga... jej chyba trzeba było pomóc, bo ma wahania, jeśli chodzi o sesje zdjęciowe. Co do reszty o Oldze, zgadzam się.
Tylko żałować, że dwie kretynki sfrajerzyły się i straciły szansę na dotarcie dalej w programie.

Już nie mogę się doczekać następnej edycji programu :D

Btw. w programie bardzo dobrze prezentowała się Gabrysia, jest to chyba jedyna osoba, u której żałuję, że nie otrzymała chociaż jednej szansy. ;/
A piękna Dorota chyba zapuściła się, bo nie wyglądała za korzystnie na pokazie z odkrytym brzuchem... no i strasznie się kołysała.

EDIT:
Uwielbiam komentarze osób, które nie zdają sobie sprawy na czym polega modeling :D

Wróć do „Film i serial”