Programy rozrywkowe

O tym, co się dzieje na szklanym i małym ekranie.
lori
lekki sztylet
lekki sztylet

Re: Programy rozrywkowe

Post#151 » 8 gru 2011, o 23:16

haha, jejku, co za nowość, KTOŚ POZA MNĄ OGLĄDAŁ TOP MODEL! co prawda zaczęłam tylko dlatego, że była tam moja i Veeny (buziaczki ;*) znajoma, piątki Honorata, wierzyłam w Ciebie od początku i tak dalej, ale wciągnęłam się naprawdę mocno!

nie wiem, jak tam inne teorie spiskowe, ale ja mam swoją (bardzo dojrzałą, jak przystało na 18latkę). Mianowicie, Piróg się pomylił (po tym jak odpadła Michalina powiedział, że głosy na Olgę lecą pod dwójkę, nie trójkę), więc żeby Kaczyńska nie zaskarżyła TVNu i nie zgarnęła przy tym niezłej kasy, wybrali ją! Byłam przekonana, że wygra Ania, w końcu w ostatnim odcinku była naprawdę dobra, chociaż focie no to jej nigdy nie wychodziły, ale w 12 to żadna nie miała dobrej, prawdę powiedziawszy.

No nie wiem! Olga była najładniej ubierana, Ania się głupio uśmiechała, a Michalina wiedziała, że nie ma szans na wygraną, tyle! Buziaczki, do zobaczenia we wrześniu, Top Model 3!

Veena
scyzoryk
scyzoryk

Post#152 » 10 gru 2011, o 04:01

lori pisze:Buziaczki, do zobaczenia we wrześniu, Top Model 3!

Elo, zgłaszamy się, co nie? Wróżę nam wielką karierę, Lorson:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=qR38z-RGVAw[/youtube]
[center]FREADOM[/center]

Kostucha
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Post#153 » 10 gru 2011, o 22:30

I tak oto The voice of Poland zakończyło się zwycięstwem mojego faworyta po odpadnięciu na półmetku Urlikowej ;)

Bardzo wysoki poziom show, choć nie obyło się bez drobnych wpadek wokalnych, ale co tam, każdemu może się zdarzyć. Całkowite zaskoczenie Nergalem i jego szczątkowych chórków, ale wspólny numer Highway to hell był świetny i zmiótł duet Antka i Piaska ;)
No i numero 11 na bladej, wątłej klasie szanownego pana Darskiego. Zajebiste!
Po prostu robię za zły charakter.

Veena
scyzoryk
scyzoryk

Post#154 » 10 gru 2011, o 22:53

Ja byłam za Antkiem, od początku radził sobie bardzo dobrze; jego pierwszy występ live był genialny. Facet wszedł sobie na scenę, zaśpiewał ot tak i wygrał cały odcinek, mimo że występował jako ostatni, szacunek! Szkoda tylko, że jako własny utwór śpiewał piosenkę w stylu Piaska, a nie w stylu Antka Smykiewicza, to w jakimś stopniu odebrało mu z pewnością trochę głosów, bo z każdym odcinkiem coraz bardziej go ugrzeczniano, a gość najlepiej sprawdza się w repertuarze rockowym, moim zdaniem. Choć nie da się ukryć, że Damian również ma wielki talent. Trochę za bardzo zdominował go w pewnym momencie Nergal, ale suma summarum gość wygrał dzięki temu program i o. Kibicuję w dalszej karierze, jak najbardziej.
Najbardziej nie mogę przeboleć Macieja Moszyńskiego. To on powinien znaleźć się w finale zamiast Mateusza Po-Trupach-Do-Celu Krautwursta. Porównajcie sobie zresztą ich wykonania piosenki "Closer", to mówi samo za siebie. :)
No, tyle.
[center]FREADOM[/center]

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Post#155 » 16 gru 2011, o 12:12

Nie oglądałam późniejszych odcinków the Voice, częściowo dlatego, że nie do końca lubię takie programy, a Piasek mnie irytował, więc zbytnio się nie orientuję, ale mnie osobiście do tej pory dziwi, że odpadła ta "kosmitka". A niby była faworytką :p

Veena pisze:
lori pisze:Buziaczki, do zobaczenia we wrześniu, Top Model 3!

Elo, zgłaszamy się, co nie? Wróżę nam wielką karierę, Lorson:
http://www.youtube.com/watch?v=qR38z-RGVAw
Na pewno mamy dość potencjału, powiem więcej, mamy tyle ile ta wspaniała modelka z filmiku. Herbaciane fusy mówią wyraźnie: dziś nikt, jutro pierwsze miejsce na models.com!
(Poczytałabym z ognia, tak dla upewnienia się, ale niestety mam kuchenkę elektryczną, zero fajnego płomienia :S)

http://www.lansik.pl/26605/balon-czy-kaczynska-zdjecia/ czy tylko dla mnie Anka wygląda o niebo lepiej od Olgi? Nie ma to jak prawdziwa tap madl.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

lori
lekki sztylet
lekki sztylet

Post#156 » 16 gru 2011, o 18:19

Dla mnie Olga wygląda lepiej, jestem totalną anty-fanką urody Ani, baaardzo mi się nie podoba, jedynie wysoa i chuda, nic w niej ciekawego nie ma.

Awatar użytkownika
Camenne

Post#157 » 16 gru 2011, o 20:07

Twarz Ani niby jest bez "rysów", nic charakterystycznego, ale jej sylwetka wygląda lepiej wg mnie. Może dlatego, że po Oldze widać, że figurę osiągnęła głodzeniem się, nic przyjemnego - również dla oka.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
Lailerosse
Ukryta Opcja Imperialna

Post#158 » 18 gru 2011, o 15:08

Mnie tak w zasadzie one obie się nie podobają...
"I'm not evil, I'm just differently moral."

"Life's a bitch, now so am I."

“To be a Sith is to taste freedom and to know victory."

Awatar użytkownika
Camenne

Post#159 » 18 gru 2011, o 15:12

Kozaczek reklamuje: http://allegro.pl/koszulka-damska-ania- ... 3&bid=2066
Kto się skusi? :lol:

Awatar użytkownika
Lailerosse
Ukryta Opcja Imperialna

Post#160 » 18 gru 2011, o 15:20

Ja bym wolała tą co kiedyś miała Dżoana "szajning lajk e star" xD
"I'm not evil, I'm just differently moral."

"Life's a bitch, now so am I."

“To be a Sith is to taste freedom and to know victory."

Wróć do „Film i serial”