Zachęcamy do głosowania na prozę i poezję kwietnia!

Zagłosuj na Komentatora Kwietnia!

Zachęcamy do komentowania tekstów! Na zwycięzcę tytułu Komentatora Maja czeka nagroda książkowa - powieść ''W imię dziecka'' autorstwa Iana McEwana!

Obrazek

Programy rozrywkowe

O tym, co się dzieje na szklanym i małym ekranie.
Kostucha
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Re: Programy rozrywkowe

Post#161 » 17 sty 2012, o 13:39

Jeśli dobrze pamiętam, to większość z nas oglądała X-Factora. Pewnie nie jest dla was nowością, że Tatiana Okupnik zastąpi Maję Sablewską? Co myślicie o tym wyborze? Lepszy czy gorszy?

Jak dla mnie każda osoba rozgadana przed kamerą jest lepsza, bo niestety Maja nie popisała się jakąś szczególną elokwencją i błyskotliwymi uwagami...

/Sorki, ale z niewiadomego mi powodu powieliło wiadomość...
Po prostu robię za zły charakter.

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Post#162 » 17 sty 2012, o 17:18

Maja akurat wzbudziła moją sympatię, mimo że zdecydowanie nie była zbyt wygadana i robiła różne śmieszne błędy, ale wydawała się najbardziej "normalna" z grona jury, bliżej jej było do zwykłej kobiety niż gwiazdy (którą de facto nie jest, ale wiecie, jak to bywa z wodą sodową) i dlatego przyjemnie się ją oglądało przy Kubie, który momentami mnie naprawdę wkurzał.
Czy lepszy wybór - myślę, że tak. Tatiana wydaje się być sympatyczna, a na pewno będzie lepszym sędzią w kwestii muzycznej ;]
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Kostucha
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Post#163 » 3 mar 2012, o 21:33

Ha! W końcu ten temat ruszy wraz z początkiem nowej edycji X-Factor. ;)

Oglądaliście? Co sądzicie o tych paru osobach, które przeszły wraz z na razie jedynym zespołem? Jak dla mnie cudo. Ostatni koleś z chustką mnie rozwalił, ale nie wokalnie, bo szczerze powiedziawszy chyba nie potrafię docenić tej przedziwnej maniery głosowej, jaką zaprezentował, a mimo to przeszedł.

inborndeath
lekki sztylet
lekki sztylet

Programy rozrywkowe

Post#164 » 10 mar 2012, o 16:45

Mnie się bardzo podobało, kiedy wszedł na scenę ten starszy pan. Nie umiał śpiewać, denerwował się, ale publiczność bardzo ładnie się zachowała.
Ta szatynka... Ewelina też miała dobry głos, jak na moje ucho. Chociaż pierwsze wrażenie zrobiła typu: "Jestem piękna i zaśpiewam jak Doda!". I zaskoczyła mnie.
Piotr Zioła... hmm... Z początku jego głos wydawał się nieco sztuczny, ale podoba mi się ogółem.
Ten zespół - wybrali dobrą piosenkę, ale jak śpiewali, to trochę chaosu w tym było.
remember all the sadness and frustration
and let it go

Awatar użytkownika
Camenne

Post#165 » 31 mar 2012, o 21:12

Oglądam czwarty odcinek, nadrobiłam poprzednie trzy, więc się wypowiem :D
Z pierwszego pamiętam tylko emo dziewczynę, która wystąpiła pod sam koniec, a która miała przepiękny głos (http://www.youtube.com/watch?v=ddoFUVE0RhQZ). Z późniejszych - pana od Sinatry, który był przegenialny, dziewczynę o głosie czterdziestoletniej alkoholiczki, która śpiewała tragicznie, ale miała osobowość, więc przeszła, dziewczynę w kapeluszu, panią od Małej Syrenki. A w tym wreszcie był męski głos, który mnie zachwycił - naprawdę, naprawdę będę kibicować.

Ogólnie wydaje mi się, że poziom osób podchodzących do castingów jest dużo wyższy, nie było wiele niepotrafiących śpiewać osób chcących zrobić sobie reklamę, by odpaść po głośnych "NIE!". Dużo fajnych piosenek, jedyne, co mi się średnio podoba, to to, że czasem uparcie przepychają wielkie osobowości, bez charakteru nie zawładnie się sceną, okej, ale bez głosu tym bardziej ;]
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Kostucha
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Post#166 » 1 kwie 2012, o 17:02

Takie osoby i tak nie przejdą dalej, więc nie ma czym się przejmować.

Ostatni odcinek wstępnych castingów - zostawili same smaczki. Wysoki poziom większości wykonanych piosenek. Duże wrażenie zrobiła na mnie babka od musicali, cholera, śpiewać tak szybko z bardzo dobrym wyczuciem rytmu i oddechu? Super. Ale nie widziałam nigdy zapowiadanej tak czarnulki z poprzedniej edycji, która nie przeszła poza piątkę... Podpucha? ;/

Awatar użytkownika
Camenne

Post#167 » 3 kwie 2012, o 19:54

Nie słyszałam nawet tych zapowiedzi, o kogo chodzi dokładnie? Nie pamiętam za nic nikogo spoza trójki oprócz Dziewczyn ;d

Teoretycznie tak, ale w sumie znów wychodzi to, czego nie lubię w tvnie - promują na siłę, jak na przykład Pati Sokół, która nie przeszła castingu, bo zwyczajnie fałszowała, ale i tak występuje w programach jako piosenkarka. http://dziendobry.tvn.pl/video/pati-sok ... 40344.html

Kostucha
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Post#168 » 7 kwie 2012, o 21:56

Kojarzę tę Pati z castingów, jednakże po tym, co pokazała nawet nie mam ochoty oglądać tego filmiku. xP

Co do X-Factora... Za nami już wybrana pierwsza piętnastka uczestników i w sumie jestem zadowolona z tego składu. W zasadzie to nie wiadomo, czego spodziewać się po każdym z uczestników, a faworytów oprócz jednego blondyna nie mam. (grupa + 25, imienia nie pamiętam, ale jest skurczybyk cholernie dobry)
A wasze wrażenia?

Kostucha
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Post#169 » 21 kwie 2012, o 22:02

To, co sie stało w pierwszym odcinku X-Factora jest jak dla mnie jedną wielka pomyłką. Jak dwa zespoły mogły od razu pojawić się w dogrywce? No cholera, wiem, że ludzie kochają solistów, a sam odcinek prezentował wysoki poziom, ale grupy były naprawdę dobre. Dlaczego więc odpadł boysband, świetny materiał na gwiazdy, na zarabianie kasy i typową muzykę rozrywkową? Eksperyment, który się nie udał? No cholera, to było do przewidzenia, że znajdą się w dogrywce, ale wywalać ich, bo przepuści dziewczyny ze świetnym wokalem, a którym gorzej poszło? Jestem zła na Mozila, powinno dać się im szanse, bo ja prorokuję zespołowi The Chance krótkie loty.

Co zaś się tyczy reszty występów - Biba i Soul City byli najlepsi. Absolutnie zapadli mi w pamięć tymi wykonaniami i prezencją na scenie.

Awatar użytkownika
Camenne

Post#170 » 24 kwie 2012, o 21:14

Napisałam takiego ładnego posta i mi go wcięło. GRRR.

Ogólnie irytuje mnie Wojewódzki, fajnie, że powtarza na każdym kroku, jak olbrzymi jest poziom tej edycji, bo niestety tego nie czuję, jest kilka osób, które naprawdę mi się podobają, ale niektórzy wręcz przeciwnie, nie wiem, czy jestem ślepa (głucha), czy tvn-owski szoł na mnie nie działa. Kibicuję Ewelinie, mimo że zawiodła mnie w tym odcinku, Marcinowi i Bibie, reszta mnie albo nie grzeje, albo denerwuje jak Defacto na przykład - jeden mnie irytował zachowaniem, drugi głosem, trzeci niby okej, ale w zespole metroseksualność lała się strumieniami i była aż creepy. Odpadli i płakać nie będę.

Wróć do „Film i serial”