Zachęcamy do komentowania tekstów! Na zwycięzcę tytułu Komentatora Kwietnia czeka nagroda książkowa - powieść ''Książę Mgły" - Carlos Ruiz Zafon!

Proza marca: Złodziej wspomnień - prolog | Poezja marca: cztery pory odpustów

Zapraszamy do udziału w zabawie komentatorskiej „Piórko”!
Rozruszajmy forum na wiosnę!

Obrazek

Programy rozrywkowe

O tym, co się dzieje na szklanym i małym ekranie.
Kostucha
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Re: Programy rozrywkowe

Post#171 » 24 kwie 2012, o 21:33

Daj spokój, Cam. Poziom jest o wiele wyższy od poprzedniego. Nie mówię, by od razu jarać się wszystkimi, ale w przeciwieństwie do pierwszej edycji tutaj znajdzie się parę osób, którym można pokibicować i w sumie nie wiedzieć, komu bardziej życzy się zwycięstwa.
Defacto było fajne, tylko zabrakło im tam dwóch przystojniaczków, którzy nadrobiliby to złe wrażenie z show.
Po prostu robię za zły charakter.

Kostucha
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Post#172 » 25 maja 2012, o 20:42

Widzę, że jak ja nie będę odświeżać co jakiś czas tego tematu, to zarośnie chwastami. D:

Pozostała nam czwórka uczestników w X-Facctorze, jutro decydujący odcinek, kto dostanie się do ścisłego finału. Kogo obstawiacie? Bo mi wydaje się, że większość Lisowską, Spennera i Podsiadło, deklasując zespół The Chance.
Te ostatnie osiągnęły bardzo dużo, rozwinęły się i pokazały, że mogą robić razem wiele i pasują w swej konfiguracji. Jednakże nie widzę ich w finale.
Jak dla mnie finałowa trójka może okazać się całkowitym zaskoczeniem - wszystko zależy od tego, czy będą mieli pecha i zespół przejdzie bez dogrywki (małe szanse, ale zawsze istnieją).

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Post#173 » 25 maja 2012, o 22:13

Też stawiam na trzech solistów, zresztą upewnił mnie w tym Wojewódzki, który zaprosił ich jako "jego-zdaniem finalistów".
Lubię Ewelinę, więc ucieszę się, jeżeli przejdzie, a na pewno nie odpadnie. Spenner... hm, rewelacje od Koś (puściłaś plotkę w obieg? Powinnaś!) jakoś mnie zniechęciły, zresztą Spenner ani mnie grzeje, ani ziębi, tak samo jak Podsiadło - nie mam pojęcia, na czym polega jego fenomen, naprawdę. Zwykły chłopak z przyjemnym głosem i talentem.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
Camenne

Post#174 » 2 cze 2012, o 18:02

No dobra, dzisiaj finał. Stawiam na Podsiadło, ale raczej nie będę oglądać, jakoś nie mam ochoty, odkąd odpadła Ewelina. Nie potrafię zrozumieć tego wyboru, niby i zespół, i ona są równie dobre, ale trochę dziwne wydaje mi się wybranie zespołu sztucznie wyselekcjonowanego przez jury, który może się rozpaść zaraz po programie, nad wokalistkę, która już wcześniej miała swój zespół, pisała własne teksty i nie byłoby obawy, że zaraz zniknie, bo poza odtwórczym śpiewaniem hitów nic nie potrafi (w przeciwieństwie do takiej Ady, no wybaczcie, od roku nic o niej nie słyszałam poza zapowiedziami. Nawet Szpak coś tam swojego skrobie.).
Bleh, serio. Ewelina i tak by nie wygrała, ale odrzuciło mnie to od programu.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Kostucha
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Post#175 » 12 cze 2012, o 19:28

Ale jaja. Sponsor programu Top Model wycofał się podobno przez zachowanie Wolińskiego i Tyszki (ich żenujący program), a dziewczyny wyłonione na castingach... cóż, pewnie nic z tego nie wyjdzie. Bomba, nie? xD

Awatar użytkownika
Lailerosse
Ukryta Opcja Imperialna

Post#176 » 12 cze 2012, o 20:07

Może mają kogo na zapas, choć nie zdziwię się, jeśli nikt nie będzie chciał mieć do czynienia z "Wolim i Tysiem" :|
"I'm not evil, I'm just differently moral."

"Life's a bitch, now so am I."

“To be a Sith is to taste freedom and to know victory."

Kostucha
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Post#177 » 12 cze 2012, o 20:28

No właśnie podobno szukają kogoś na zapas, ale wiadomo jak to jest, jak się szuka na ostatnią chwilę.

Awatar użytkownika
Lailerosse
Ukryta Opcja Imperialna

Post#178 » 12 cze 2012, o 20:34

A kto w końcu ma być zamiast Korwin?

Awatar użytkownika
Camenne

Post#179 » 12 cze 2012, o 21:05

Lai http://www.pudelek.pl/artykul/40264/to_ ... del_znacie :D

Szczerze polskie Top Model mi zobojętniało nawet jak na program, który oglądałam dla jaj, i jakoś nie będę żałować. Woliński kiedyś wydawał się fajnym gościem, w przeciwieństwie do Tyszki, ale... :roll:

Awatar użytkownika
Lailerosse
Ukryta Opcja Imperialna

Post#180 » 12 cze 2012, o 21:18

A, nie znam xD
Ja nie wiem, ja obu nigdy nie lubiłam, obaj zawsze mi się wydawali strasznie antypatyczni. A Woliński zawsze jakiś taki oblechowaty mi się wydawał, nic na to nie poradzę :lol:

Wróć do „Film i serial”