Aktorzy i aktorki

O tym, co się dzieje na szklanym i małym ekranie.
Bestia
lekki sztylet
lekki sztylet

Re: Aktorzy i aktorki

Post#1 » 26 sie 2009, o 17:36

Johnny Depp - cenię, kocham, wielbię i ubóstwiam jako aktora (talent, ach talen - każda rola, wg mnie, genialna i niepowtarzalna), człowieka (charakter - poznany tylko w oglądanych wywiadach, ale jednak) i mężczyznę (wygląd, urok osobisty... ach i och. I ten jego uśmiech... *__*).

Kevin Spacey - drugi w kolejności ulubiony aktor, ceniony przeze mnie za wszystkie role, w których go widziałam (a w szeczgólności American Beauty i K-Pax). Może i jakoś specjalnie przystojny nie jest (można powiedzieć, że taki przeciętny), ale ma w sobie to coś :D

Och, i jeszcze Christian Slater - bez szczególnego uwielbienia, ale naprawdę go lubię :D

Z aktorek dwie - Nicole Kidmann i Sandra Bullok. Nie wiem czemu, ale po prostu je lubię i chętnie oglądam każdy film, w którym grają jakąś rolę :)

Co do nielubianych - brak. A przynajmniej nie zwróciłam uwagi, żeby któryś aktor/któraś aktorka szczególnie działał(a) mi na nerwy :)

Gość

Post#2 » 28 sie 2009, o 21:52

Johnny <serducho> Kochać :D

Gość

Post#3 » 29 sie 2009, o 21:31

Johnny Depp - dość popularnie.

Scarlett Johansson - nie potrafię uzasadnić tego wyboru, jednak lubię.

Orlando Bloom - ach, wiadomo.

Keira Knightley - uwielbiam rodzaj jej urody. Jest zbyt ładna, żeby żyć na tej samej planecie ze zwykłymi śmiertelnikami.

Audrey Hepburn - uwielbiam stare filmy!

W sumie nie mam zbyt wielu faworytów, choć niekiedy gra aktorska potrafi mnie zaciekawić. Listę uzupełnię, kiedy coś wpadnie mi do głowy.

Giwi

Aktorzy, którym nie możecie się oprzeć

Post#4 » 9 lut 2011, o 23:56

Widziałam, że faworytem Onka i Sharl jest Cavill (i że mają już zaklepanego). Rozumiem jeszcze dlaczego go kochają: ten tyłek XD
Ale, z pewnością macie jakichś aktorów, którym nie możecie się oprzeć, prawda? :D W moim przypadku jest to Ben Barnes. Nieważne, jak zły był Dorian Grey, on jest tak piękny, że aż kraja mi się serce.

Awatar użytkownika
Lailerosse
Ukryta Opcja Imperialna

Re: Aktorzy, którym nie możecie się oprzeć

Post#5 » 10 lut 2011, o 00:30

Johnny Depp. Nie, serio, to się nie zmieni. Chyba, że jakoś strasznie zbrzydnie, kiedyś, na emeryturze... Co on widzi w Vanessie jest jedną z zagadek wszechświata, ale cóż, jeśli jest z nią szczęśliwy... Snif.

A jeśli weźmiemy kogoś z mojego przedziału wiekowego, to chyba jednak Bradley James. Z racji chociażby tego fenomenu, że mnie się generalnie nie podobają blondyni, a tu nagle taki wyjątek xD.
Obrazek
"I'm not evil, I'm just differently moral."

"Life's a bitch, now so am I."

“To be a Sith is to taste freedom and to know victory."

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Post#6 » 10 lut 2011, o 09:12

Oooo, szczeniaczek :D

1. Cavill - mój ulubiony aktor grający moją ulubioną postać w Tudorach, nie dość, że świetnie grał, to świetnie wyglądał :D

2. O Deppie rozwodzić się nie trzeba, chyba każdy go kocha.

3.
Obrazek
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Szarl
świetlista lanca mrozu
świetlista lanca mrozu

Post#7 » 10 lut 2011, o 13:23

Czy to jest dr McSteamy z GA?!?!
"I'm not a bitch. I am THE Bitch. And for you I'm Ms. Bitch!"

Awatar użytkownika
Camenne

Post#8 » 10 lut 2011, o 15:00

Taaak :D Kocham Sloana i Erica, ponownie 2w1, świetna postać, świetny aktor.

Choć McDreamy też jest niezły, ale jednak McSteamy ma to COŚ... :twisted:
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Szarl
świetlista lanca mrozu
świetlista lanca mrozu

Post#9 » 10 lut 2011, o 16:07

McSteamy, to moja ulubiona postać z GA. On i Lexie są razem tacy uroczy. No i hmmm, te jego rozbierające spojrzenie 8-)...
"I'm not a bitch. I am THE Bitch. And for you I'm Ms. Bitch!"

Awatar użytkownika
Camenne

Post#10 » 10 lut 2011, o 16:17

Och nie, Hunt najlepszy, Hunt i Christina. W GA chyba jest postacią męską o największej głębi, nikogo nie ukazali tak dosadnie, jeżeli oglądałaś, to wiesz :) I jest rudy, a przy tym pociągający, to fenomen na skalę światową:
Obrazek

Wróć do „Film i serial”