Zachęcamy do komentowania! Co miesiąc na zwycięzcę tytułu Komentatora Miesiąca czeka nagroda książkowa!

Aktorzy i aktorki

O tym, co się dzieje na szklanym i małym ekranie.
Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska
Jawna opcja Mandaloriańska

Aktorzy i aktorki

Post#101 » 5 paź 2013, o 22:02

Kojarzę aktorkę, grała Gilly w Grze o Tron, i nie znam jej z innych ról, ale mnie osobiście na tyle irytowała, że nie do końca mam ochotę oglądać seriale/filmy z jej udziałem. Mimo wszystko przejaskrawianie charakteru postaci nie jest najlepsze, gdy chodzi o adaptacje; Gilly była, co prawda, mało rozgarnięta, ale zaradna, tymczasem w serialu jedyne, co robiła, to chodziła z rozdziawionymi ustami. Mogłaby pobić nawet Kristen Steward.
W H2O grało trochę popularnych teraz aktorek serialowych (Phoebe Tonkin rozpanoszyła się po cw, Claire Holt też) i akurat oglądałam, kogo tam grała?
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Majka
zaklęty miecz
zaklęty miecz

Aktorzy i aktorki

Post#102 » 6 paź 2013, o 18:05

Em... Chyba jedną z tych trzech głównych rybek, ale za nic bym jej nie poznała! Cóż. Hannah ma to do siebie, że chodzenie z rozdziawioną buzią i uśmiechanie się, a także jej słynne ze Skins "Łaaał" wychodzi jej fenomenalnie ;)
[center]Pasożyt forumowy[/center]

[right]Wiesz? Nie istniejesz.[/right]

a_cappella
zaklęty miecz
zaklęty miecz

Aktorzy i aktorki

Post#103 » 6 paź 2013, o 21:48

H2O zdarzało mi się oglądać (xDD), więc z ciekawości sprawdziłam, kogo mogła tam grać, ale na filmwebie nie ma informacji, że w ogóle tam wystąpiła (a już na pewno nie jako jedna z trzech głównych bohaterek - zapamiętałabym, bo buźkę ma dosyć charakterystyczną) o.O Tak czy inaczej - widziałam ją tylko w Skins i powiem szczerze, że w roli Cassie nie wyobrażam sobie nikogo innego, niemniej jej możliwości aktorskie wydają się być ograniczone :D

Majka
zaklęty miecz
zaklęty miecz

Aktorzy i aktorki

Post#104 » 7 paź 2013, o 17:05

Hm... W każdym razie jak wpisałam "Hannah Muray" w Google to wyświetliło się od razu H2O. Hm...
Tak, w roli Cass jest niezastąpiona, ale tak jak mówię... W Pokoju... też nie robiła wiele, ale teraz ponoć ma znowu grać w jakimś nowym filmie, kto wie? Może coś się zmieniło? :)
[center]Pasożyt forumowy[/center]

[right]Wiesz? Nie istniejesz.[/right]

kurczak007
scyzoryk
scyzoryk

Aktorzy i aktorki

Post#105 » 1 gru 2013, o 15:23

Daniel Bruhl, aktor niemiecki hiszpańskiego pochodzenia, jest fenomenalny. Najbardziej podboał mi się w filmie "Edukatorzy".

bezdechegzystencji
lekki sztylet
lekki sztylet

Aktorzy i aktorki

Post#106 » 15 sty 2014, o 22:19

David Dawson, bardzo niedoceniany, a znakomity. Urzekł mnie w Ripper Street, jednocześnie rozbawił i wielokrotnie denerwował jako postać Freda Besta. Aktor, który świetnie wciela się w role dziwnych charakterów.
Cillian Murphy. Myślę, że tego pana nie muszę przedstawiać.
Matthew Macfadyen przede wszystkim za głos, którego można słuchać godzinami.
Tom Hiddleston - życzę mu, aby przejął stanowisko Bonda po Craigu. Niesamowite, że Hiddleston potrafił tak świetnie zagrać Henryka V, zarówno jako rozhulanego księcia, jak i stanowczego króla. Przy okazji polecam The Hollow Crown, ekranizację tetralogii Szekspira.
Keira Knightley - kobieta, której przeznaczeniem są role w filmach kostiumowych.
Rebecca Hall - może być skromną urzekającą studentką w Miłosnej układance i rozkapryszoną arystokratką, jak w Końcu defilady.

I wielu wielu innych...
[center]/ Everyone's a whore. We just sell different parts of ourselves. / [/center]

[center]
lazurowaprzestrzen.blogspot.com
slowakruchejakpatyk.blogspot.com
[/center]

patykiemnapiasku

Aktorzy i aktorki

Post#107 » 25 lut 2014, o 19:20

Rachel McAdams za rolę w Pamiętniku, Meryl Streep, Ewan McGregor.

Awatar użytkownika
whatsername
Furia Pustyni
Furia Pustyni

Aktorzy i aktorki

Post#108 » 7 wrz 2014, o 20:28

Patrzcie, co mój znajomy odwalił:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=K2XSf4IRXFk[/youtube]
:serce: :serce: :serce:
where does everybody go when they go?

harleyquinn
lekki sztylet
lekki sztylet

Aktorzy i aktorki

Post#109 » 29 wrz 2014, o 16:56

whatsername pisze:Patrzcie, co mój znajomy odwalił:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=K2XSf4IRXFk[/youtube]
:serce: :serce: :serce:

Ja zdecydowanie ubóstwiam ten filmik, który widziałam... no, powiedzmy, kilkakrotnie :P

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=zWxr0UMysww[/youtube]
[center]Why're you crying? Don't you know? Yes, I know exactly[/center]

agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Aktorzy i aktorki

Post#110 » 2 paź 2014, o 17:28

Uwielbiam Margaret Rutherford w roli panny Marple w czterech odcinkach: murder she said, murder at the gallop, murder fost foul, murder ahoy. Aktorka jest stara, brzydka, gruba, pomarszczona I ma krzywe nogi, ale bardzo sympatyczna i gra cudnie.
Uwielbiam także postać porucznika Columbo, którego gra Peter Falk.
Lubię postać Leoncio, w którą wcielił się Rubens de Falco. Jest to mężczyzna zarozumiały i nieczuły, aż czuje się do niego odruchową niechęć.
Najwięcej serca skradł mi Jeremy Brett, który zagrał Sherlocka Holmesa w serialu z 1984 roku.
Gerarda Depardieu, aparycja to przystojny brzydal, jednakże aktor ma coś w sobie, co przyciąga.
Seana Connery, jako agent James Bond, “imię róży” I inne
Anthony Hopkins: “milczenie owiec”, “dracula”, „cienista dolina”, „okruchy dnia” i wiele innych
Jack Nickolson: „lot nad kukułczym gniazdem”, „lśnienie”, „czarownice z eastwick”, „wilk”, „lepiej być nie może” i wiele innych.
Z polskich aktorów lubię Janusza Gajosa.
Z czarnych charakterów w pamięć zapadła mi rola Carminy, w którą wcieliła się meksykańska aktorka Sabine Moussier. Postać do szpiku kości zła.

Wróć do „Film i serial”