Aktorzy i aktorki

O tym, co się dzieje na szklanym i małym ekranie.
Kostucha
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Re: Aktorzy i aktorki

Post#71 » 14 kwie 2012, o 13:27

Jak dla mnie to już za duży hardcore xD
Po prostu robię za zły charakter.

Awatar użytkownika
Lailerosse
Ukryta Opcja Imperialna

Post#72 » 14 kwie 2012, o 13:31

Anatis pisze:
Lailerosse pisze:Zdecydowanie nie, Geoffrey jest genialny :D W sumie w ostatnich Piratach... tylko on mi się podobał.

TAK! Matko, jakie ja miałam boje o to, że ostatni Piraci byli kompletnie nie na miejscu, że popsuli postacie i że tylko Barbossa wychodzi z tarczą!
A Sean jest również, uważam, uroczy ze swoim świszczącym akcentem: http://www.gizie.com/wp-content/uploads ... -later.jpg :D

Kiedy to prawda! W ogóle Barbossa był tam jedyną postacią, która była wyraźnie zarysowana i miała jakiś konkretny cel. I strasznie zepsuli Czarnobrodego - to jest postać z takim potencjałem, a schrzanili strasznie. Według mnie nie nadawał się w ogóle na pierwszy plan, byłby lepszy jako postać epizodyczna, ale wyraźna.
A akcent Seana jest świetny :D A jak ładnie pasował do smoka w Dragonheart xD
"I'm not evil, I'm just differently moral."

"Life's a bitch, now so am I."

“To be a Sith is to taste freedom and to know victory."

Anatis
scyzoryk
scyzoryk

Post#73 » 14 kwie 2012, o 13:38

Czarnobrody w tym filmie, poza może wyglądem, to była kompletna porażka. Słyszałaś kiedykolwiek przed Piratami o Davvy Jonesie? Ja nie, ale z odpowiednim nabudowaniem postaci, legendy i w ogóle wszystkiego dookoła niego, udało im się wykreować fajny czarny charakter na dwa filmy. O Czarnobrodym słyszeli WSZYSCY. To postać z taaaakim potencjałem, a pierwszy raz, gdy słyszysz o nim w filmie, czym jest akurat zajęty? Chowaniem sie w kajucie, bo ktoś mu wywróżył, że umrze. Czarnobrody. Chowaniem się. Tak, jasne. Albo wątek z hiszpanami? Po co to komu? Ksiądz i syrenka? Serio? Jack Sparrow stwierdzający, że nie liczy się długośc życia, ale jak sie je przeżyło?! Nein. /rant

Kostucha
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Post#74 » 14 kwie 2012, o 13:52

Lekkie rozczarowanie fabułą, nie? Film z takim potencjałem został schrzaniony przez niedopracowanie złego charakteru. Czarnobrody miał być straszniejszy od Davy Johnsa, a było odwrotnie i nie do porównania.
Po prostu robię za zły charakter.

Awatar użytkownika
Lailerosse
Ukryta Opcja Imperialna

Post#75 » 14 kwie 2012, o 14:49

Ale wątek z Hiszpanami to jedyne, co mnie ożywiło w tym filmie, ale nie dlatego, że był dobry, gdzie tam, ale po prostu jak tak wparowali do tej groty to skojarzyło mi się z jednym:

i nie mogłam przestać się śmiać :lol:
"I'm not evil, I'm just differently moral."

"Life's a bitch, now so am I."

“To be a Sith is to taste freedom and to know victory."

Kiwi
magiczna kosa
magiczna kosa

Aktorzy i aktorki

Post#76 » 14 kwie 2012, o 15:10

Rush był cudowny w King's Speach, ale najbardziej polubiłam go po tym:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=QupzG_4RaAQ[/youtube] :D

Anatis
scyzoryk
scyzoryk

Post#77 » 14 kwie 2012, o 15:54

"Obrałem dziemniaka!" <3
Byłam zbulwersowana, że nie dostał wtedy Oskara :c

nowokaina
Zdobywca Artefaktu 2012

Aktorzy i aktorki

Post#78 » 17 kwie 2012, o 17:44

Robert Downey.
Bogowie, jakie on ma oczyska! <3

Obrazek
Jednym z największych odkryć, jakich dokonała Scarlett w czasie swojego drugiego życia, było to, że czasami warto pewnych ludzi walnąć czymś ciężkim w głowy. Nie uszkadzało to żadnego ważnego organu, a i niekiedy mogło pomóc.
Prezent dla Charliego

Rozwiń, aby przeczytać
I BELIEVE IN PHIL COULSON.

Giwi

Post#79 » 17 kwie 2012, o 19:06

Jego czy są wspaniałe, on nimi gra!

nowokaina
Zdobywca Artefaktu 2012

Aktorzy i aktorki

Post#80 » 17 kwie 2012, o 19:50

(uwaga, komentarz sponsorowany przez okoliczną gimbazę) Brałabym. (koniec komentarza)
Jednym z największych odkryć, jakich dokonała Scarlett w czasie swojego drugiego życia, było to, że czasami warto pewnych ludzi walnąć czymś ciężkim w głowy. Nie uszkadzało to żadnego ważnego organu, a i niekiedy mogło pomóc.
Prezent dla Charliego

Rozwiń, aby przeczytać

I BELIEVE IN PHIL COULSON.

Wróć do „Film i serial”