Zachęcamy do komentowania! Co miesiąc na zwycięzcę tytułu Komentatora Miesiąca czeka nagroda książkowa!

Deadpool

O tym, co się dzieje na szklanym i małym ekranie.
Awatar użytkownika
DuralT
USS Gerald R. Ford
USS Gerald R. Ford

Deadpool

Post#1 » 13 lut 2016, o 16:26

Obrazek
Ktoś idzie? Oglądał?
Ogólnie dzisiaj idę na niego i jestem ciekaw czy udała im się adaptacja, akurat tego komiksu. Film musi być inny od całej bohaterskiej papki, którą serwuje nam hollywood.Z jednego względu, X-mani, Batman, Superman, Avengersi i inni bohaterowie tego typu, są znani na świecie i film z nimi się sprzeda. Deadpool natomiast ma skromną i wymagającą rzeszę fanów, którzy zjedzą (mogą nawet zrobić to dosłownie), studio któremu nie udałby się film z psychopatycznym bohaterem w roli głównej.
Komiks jest bardzo dziwny, nawet ja na Amerykę. Superbohater będący nieśmiertelnym psychopatą, który nie ma żadnych zahamowań w swoim zachowaniu i działaniu. Raczej nie dla dzieci.
Obrazek
— No to płyńmy dalej, marynarzu, bo?
— Navigare necesse est, vivere non est necesse.
Andrzej Ziemiański – Pomnik Cesarzowej Achai - Tom V

Ross_Rabiaka
gladius tytanów
gladius tytanów

Deadpool

Post#2 » 13 lut 2016, o 17:53

Ciekawe, ciekawe. Zachęciłeś mnie do zainteresowania się tym filmem.
Matt C.

Awatar użytkownika
Echolalia
magiczna kosa
magiczna kosa

Deadpool

Post#3 » 13 lut 2016, o 20:40

Ja planuję iść za tydzień :) To dzisiaj wybrałeś się na ten film do kina?

agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Deadpool

Post#4 » 13 lut 2016, o 20:59

Nawet bym obejrzała, bo, jak widzę, to coś innego niż Superman czy Batman.

Awatar użytkownika
DuralT
USS Gerald R. Ford
USS Gerald R. Ford

Deadpool

Post#5 » 13 lut 2016, o 22:39

Właśnie wróciłem z tego filmu. Nie zdążyły przelecieć napisy początkowe (główni aktorzy, reżyser itp.), a ja już śmiałem się jak głupi (czyli jak zwykle, w moim przypadku). W pewnych momentach spuszczała z tonu żartobliwego, ale cały czas był oddawany charakter głównego bohatera, który nawet w najtragiczniejszych momentach nie przestawał rzucać swoich ironicznych i zabawnych uwag. Jeśli chcecie leżeć ze śmiechu, tak jak ja, to polecam wybrać się do dowolnego kina na ten film.
By się dobrze bawić, nie trzeba znać komiksu (choć jest wskazane znać ogólne uniwersum X-manów oraz kilka dobrych starych amerykańskich i brytyjskich filmów i aktorów), choć jego znajomość pozwala nam się cieszyć filmem w znacznie większym stopniu. Nie chcę zdradzać fabuły, ale jeśli tolerujecie przeskoki fabularne i masę czarnego humoru, to ten film jest dla was.
Fani komisu się nie zawiodą.

Awatar użytkownika
whatsername
Furia Pustyni
Furia Pustyni

Deadpool

Post#6 » 6 lip 2016, o 07:30

Bardzo mi się podobał. ♥ Odeszli od schematu, Reynolds w końcu dostał rolę, w której mógłby się wykazać, śmieszkowałam co niemiara, lubię aktorkę, która grała jego ukochaną (chociaż kojarzę ją tylko z Homeland chyba :kuku:), więc dla mnie Deadpool był jak najbardziej na "tak".
where does everybody go when they go?

Awatar użytkownika
Karen
Mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi

Deadpool

Post#7 » 6 lip 2016, o 10:43

Dla mnie też jak najbardziej na ''tak''. Uśmiałam się, super się oglądało. Dobrze spędzone Walentynki (taaak, nie należę do romantyczek) :D
Jeśli nie wiesz, co masz dalej zrobić, to zrób sobie kawę.

Awatar użytkownika
zielarka
magiczna kosa
magiczna kosa

Deadpool

Post#8 » 12 lip 2016, o 13:13

Byłam, bo wyciągnął mnie znajomy i... strasznie się zmęczyłam. Nie dla mnie taki humor, a na pewno nie aż takie jego nasycenie i wciskanie jak największej ilości "smaczków" gdzie tylko się da. To było po prostu kretyńskie. Nie uśmiechnęłam się chyba nawet raz. A wcale nie jest tak, że jestem sztywniakiem, który krzywi się na dźwięk każdego wulgaryzmu. To było po prostu nieśmieszne, no wybaczcie, o co chodzi z tymi pozytywnymi komentarzami... :x
Komiksu nie czytałam, nigdy wcześniej o uroczym Deadpool'u nie słyszałam (czy to bardzo duży grzech?) i chyba ostatecznie mogę stwierdzić, że nie potrafię strawić Marvela.

Awatar użytkownika
Karen

Deadpool

Post#9 » 12 lip 2016, o 19:35

Ja tez komiksu i deadpoola wgl wczesniej nie znalam. Mysle, ze jesli chodzi o taki humor, to zalezy od osoby. Jednej zupelnie nie przypasuje, drugiej sie mega spodoba.:)
Jeśli nie wiesz, co masz dalej zrobić, to zrób sobie kawę.

Awatar użytkownika
DuralT
USS Gerald R. Ford
USS Gerald R. Ford

Deadpool

Post#10 » 12 lip 2016, o 20:31

Wade Wilson jest bardzo, ale to bardzo specyficzny. Ma (a przynajmniej miał przed wejściem na srebrny ekran, miał) znacznie więcej antyfanów, niż fanów, więc to mówi samo za siebie ;) Ja wiedziałem na co idę (jam jest nerd zmieszany z geekiem :kuku: ) ponieważ wcześniej zapoznałem się z paroma zeszytami komiksów, ale rozumiem, że mógł się nie spodobać osobie mającej z nim kontakt po raz pierwszy. :D

Wróć do „Film i serial”