Zachęcamy do komentowania! Co miesiąc na zwycięzcę tytułu Komentatora Miesiąca czeka nagroda książkowa!

filmweb

O tym, co się dzieje na szklanym i małym ekranie.
Majka
zaklęty miecz
zaklęty miecz

filmweb

Post#21 » 5 paź 2013, o 17:40

Dzięki fw wiem jak nazywają się aktorzy z moich ulubionych filmów. To dobrze, że zamieszczają tam każdego aktora i nawet jak szukam kogoś z miliardowego planu to go tam znajdę :) A co do forum czy recenzji, opinii itd.: w sumie? Nie interesuje mnie, co kto myśli na temat czegoś, co mi się podoba. I jakoś nie mam zwyczaju oceniać filmów, które nie przypadły mi do gustu ;)

Co do "polecania" filmów... Ten portal jakoś nie trafia w moje gusta ;)
[center]Pasożyt forumowy[/center]

[right]Wiesz? Nie istniejesz.[/right]

Maribel

filmweb

Post#22 » 14 paź 2013, o 12:31

Filmweb jest dla mnie bazą danych filmów. Gdy widzę coś w programie TV a np. nie wiem czy warto to wtedy tam zaglądam, chociaż nie kieruję się stricte ocenami. Często okazuje się po prostu, że mam zupełnie inny gust, ni8ż 90% społeczeństwa :P
Forum tam nie czytam żadnego. No nie da się. Mam wrażenie ostatnio, że w ogóle internet to jest śmietnik, a tam już w ogóle.
A co do oceniania filmów to tak, zawsze oceniam ;)

sleshek
scyzoryk
scyzoryk

filmweb

Post#23 » 17 lis 2013, o 03:08

Ja osobiście przepadam za tym portalem. Zawsze znajduję na nim interesujące mnie informacje. I z tego co pamiętam, to nie ma większych konkurentów na polskim rynku. ;)

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska
Jawna opcja Mandaloriańska

filmweb

Post#24 » 17 lis 2013, o 14:07

Co do "polecania" filmów... Ten portal jakoś nie trafia w moje gusta ;)

Mi również ;) Z serialowymi polecankami już nieco lepiej, ale wydaje mi się, że mam raczej dość dziwny, pełen skrajności gust, czasem podoba mi się kompletna sztampa, a nie trafia do mnie "arcydzieło" etc., więc skryptowi może być ciężko z wyszacowaniem w takim przypadku.

Podalibyście swoje filmwebowe nicki?
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Balthuza
scyzoryk
scyzoryk

filmweb

Post#25 » 18 lis 2013, o 19:00

U mnie też z polecanymi tak średnio trafia (z jakiegoś powodu polecił mi kiedyś dokument na temat Lary Croft, o Lego Star Wars już nie wspominam...) ale jako archiwum tego, co oglądałam i mini-program tv sprawdza się jak najbardziej.
There’s a monster at the end of this book. It’s the blank page where the story ends and you’re left alone with yourself and your thoughts.

May you find love. May you find it, wherever it's been hidden. May you find who has been hiding it and exact revenge upon them.

a_cappella
zaklęty miecz
zaklęty miecz

filmweb

Post#26 » 19 lis 2013, o 00:18

Camenne, tu: klik ;)

Co do polecanych - u mnie różnie, filmweb ma zwyczaj myśleć, że spodobają mi się jakieś dziwne anime, ale zdarzają mu się też całkiem dobre dni :D

przegladarka_myslowa
scyzoryk
scyzoryk

filmweb

Post#27 » 25 mar 2016, o 14:01

Odświeżam temacik. Którzy z aktualnie udzielających się użytkowników korzystają z Filmweba? Ja jestem na FW od ponad 4 lat, przez cały ten okres dość sporo się zmieniło i przecież zmienia cały czas, więc jestem bardzo ciekawa. Odświeżam i zaglądam na ich stronę częściej niż na fejsa. Uwielbiam podstronkę Program TV - nie dość, że polecą mi, co jest dziś ciekawego w telewizje, to jeszcze posegregują ładnie od tych, które są najbardziej w moim guście i aplikacja na komórki ma specjalny alarm, który może powiadomić Cię ileś minut przed filmem, że zaraz się zacznie. To jest super. Oprócz tego rekomendacje (u mnie baaardzo często są trafione), forum (zdarzają się trolle, ale ja natrafiam też na dużo ciekawych dyskusji i sporo mądrych osób, gdyby ktoś chciał, to mogę nawet zalinkować, bo niektóre z nich to niczym wywiady z ludźmi z bagażem doświadczeń i mądrości życiowych i wcale tutaj nie ironizuję), generalnie to dla mnie baaardzo dużo plusów. Mój ulubiony portal.
[center]"Lepiej jednak skończyć nawet w pięknym szaleństwie niż w szarej, nudnej banalności i marazmie."[/center]

Ross_Rabiaka
gladius tytanów
gladius tytanów

filmweb

Post#28 » 25 mar 2016, o 15:49

Ja mam konto na filmwebie. Jako że oglądam dużo nowości online, zwłaszcza horrorów i dramatów, przed obejrzeniem lubię poczytać recenzje a już po obejrzeniu także oceniać filmy na FW.
Matt C.

Awatar użytkownika
GenerałŚwinkaMorska
lekki sztylet
lekki sztylet

filmweb

Post#29 » 10 kwie 2016, o 19:14

Posiadam konto na fw. Nie czytam żadnych opinii, a tym bardziej nie wchodzę w żadne dyskusje. Konto głównie służy mi za bazę danych dla moich ocen i w tym sprawdza się doskonale.
Obrazek

Wróć do „Film i serial”