filmweb

O tym, co się dzieje na szklanym i małym ekranie.
lori
lekki sztylet
lekki sztylet

Re: filmweb

Post#11 » 2 sie 2011, o 15:04

e tam, ja lubię się czasem wypowiedzieć i poczytać te bzdury ^^ przednia rozrywka, jeśli ma się za dużo czasu ;)
lubię to, że filmweb "poleca" mi filmy.

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska
Jawna opcja Mandaloriańska

Post#12 » 4 sie 2011, o 11:53

O, ja na fwie ostatnio najczęściej korzystam z forum Pretty little liars, wchodzę tam już prawie codziennie, by przeczytać tematy. Zero trolli - tak, dalej w to nie mogę uwierzyć :D - a że PLL ma zawiłą fabułę, miliony zagadek i powiązań, to większość osób dzieli się swoimi spostrzeżeniami. Uwielbiam czytać te teorie spiskowe :D
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
Lailerosse
Ukryta Opcja Imperialna

Post#13 » 4 sie 2011, o 13:22

Ja czasem zaglądam na forum Torchwood, raz byłam na Sherlocku. Przyjemnie, naprawdę, brak trolli, normalne dyskusje. Im mniej oglądających, tym lepiej xD
"I'm not evil, I'm just differently moral."

"Life's a bitch, now so am I."

“To be a Sith is to taste freedom and to know victory."

Maya
lekki sztylet
lekki sztylet

Post#14 » 26 gru 2011, o 00:40

Filmweb ma swoje kwiatki, trolle i inne pokebole, niemniej jednak ja i tak wciąż go kocham xD. Czasami poleci coś ciekawego, czasami nie, różnie bywa, tak jak w życiu zresztą. Ale rekomendacjami/ocenami na fw, przyznaję, że niejednokrotnie się sugeruję (raz wychodzi na zdrowie, raz wcale, no cóóóóóóóóż :D).
Figuruję tam jako dauxerre.
[to shut a dream stage inside of you]
KEINE SCHMERZEN!

a_cappella
zaklęty miecz
zaklęty miecz

Post#15 » 7 lip 2012, o 00:55

Maya pisze:Filmweb ma swoje kwiatki, trolle i inne pokebole, niemniej jednak ja i tak wciąż go kocham xD.

Mogę się pod tym podpisać :D
Nie wdaję się w dyskusje, gdyż trolli tam pełno i udowadnianie im, że nie mają racji, to walka z wiatrakami, więc sobie już nerwów nie strzępię, ale sam portal jest - moim zdaniem - użyteczny i bardzo mi bliski: zaglądam tam często, głównie po to, żeby uzupełnić listę filmów do obejrzenia (życia mi nie starczy, żeby wykreślić wszystkie pozycje ><) i ocenić to, co akurat widziałam. Czasem zagłębiam się w filmografie i nowinki - jak już wpadnę, to na cały wieczór xD

szerlok
zaklęty miecz
zaklęty miecz

filmweb

Post#16 » 7 lip 2012, o 12:39

Ja osobiście nie przepadam za filmwebem. Mnóstwo tam dzieciaków, które oceniają Zmierzch na 10/10 a dobre filmy na 1/10. Imdb jest bardziej wiarygodne i z niego częściej korzystam. Na filmwebie filmografia aktorów to chyba jedna z niewielu użytecznych rzeczy. Opisy często bardzo zniechęcają do obejrzenia naprawdę dobrego filmu, ocena nie zawsze jest odpowiednia, już nie wspomnę o dyskusjach na forum ;)

Giwi

filmweb

Post#17 » 8 lip 2012, o 20:49

Już nigdy więcej nie wdam się w żadną dyskusję na forum filmwebie, bo i tak wszystko co powiem zostanie podsumowane "ALE BATMAN I TAK BĘDZIE LEPSZY OD AVENGERSÓW I WIĘCEJ ZAROBI BLA BLA BLA". Żadnej dyskusji na poziomie nie osiągnęłam tam, niestety.

Pryvian
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

filmweb

Post#18 » 28 lip 2012, o 16:46

Filmweb ma swoje dobre i złe strony, jak wszystko na tym świecie. Po kilku trollach na forach "La Vita e Bella" i "Wiatr buszujący w jęczmieniu" miałam wielką ochotę dać sobie spokój z tą stroną, ale jednak nie potrafię. Traktuję to jako ciekawą bazę informacji, a także czasem spoilerów (zwłaszcza do "Merlina" i "Gry o Tron"). Ocenami użytkowników raczej się nie sugeruję - inaczej musiałabym w ślepym zachwycie wielbić "Titanica", a na taki układ na pewno nie pójdę ;). Co do recenzentów - nie mam zdania. Część mogłaby być lepsza, jasne, ale jako osoba kompletnie pozbawiona talentu do recenzji staram się powstrzymywać od zbyt wielkiej krytyki.
A i konto wiele mi w sumie dało. Wreszcie nie zapominam, co chciałam obejrzeć.
[center]She's my carer. She cares so I don't have to.[/center]

[center]ObrazekObrazek[/center]

fonvan
scyzoryk
scyzoryk

filmweb

Post#19 » 29 mar 2013, o 17:38

Póki co filmweb nie ma konkurencji, więc przyjmuję z całym dobrodziejstwem inwentarza.

Duśka
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

filmweb

Post#20 » 1 kwie 2013, o 23:07

Ja lubię fw, bo:

1. Jestem na bieżąco z serialami, odznaczam sobie obejrzane odcinki i nie mam problemu z gubieniem się :)
2. Zaznaczam obejrzane przez siebie filmy i oceniam je. Jako filmopożeracz mam za sobą mnóstwo produkcji, dlatego czasem mam problem z poleceniem filmu, kiedy ktoś prosi. Wchodzę wtedy na fw, wybieram swoje obejrzane filmi i sortuję tak, aby wyskoczyło to, co mnie interesuje i jest gites :)

Nigdy nie używam serwisu jako bazy recenzji, bo nigdy się na nich nie opieram (pożeram wszystko i wszędzie :D)
[center]"Wiemy wszystko o wszystkim
Ale nikt nas nie pyta o zdanie"[/center]

Wróć do „Film i serial”