Zachęcamy do komentowania! Co miesiąc na zwycięzcę tytułu Komentatora Miesiąca czeka nagroda książkowa!

Małe ogłoszonko

O tym, co się dzieje na szklanym i małym ekranie.
Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska
Jawna opcja Mandaloriańska

Małe ogłoszonko

Post#1 » 10 sie 2011, o 16:35

Chciałam zrobić mały porządek w tym dziale. Więc tak tematy o serialach, w których liczba postów nie przekracza dwudziestu, a nie widać żadnego zainteresowania, postanowiłam podłączyć do tematu "Seriale, seriale!", by było przejrzyściej :)
Na razie dorzuciłam tam: "Dynastia Tudorów" (2 posty). Dorzucę pewnie "Camelot" (15 postów) i "Grey's Anatomy" (19 postów; ej, mój ukochany serial i tylko ja oglądam?! :D), chyba że wolicie wydzielone tematy.

O, i połączyłabym "Ekranizacje mang/anime" i "...komiksów" w jeden temat, "Ekranizacje mang/anime i komiksów", co Wy na to?
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Giwi

Re: Małe ogłoszonko

Post#2 » 10 sie 2011, o 16:38

Oeone pisze:O, i połączyłabym "Ekranizacje mang/anime" i "...komiksów" w jeden temat, "Ekranizacje mang/anime i komiksów", co Wy na to?

Jestem za! :D

lori
lekki sztylet
lekki sztylet

Re: Małe ogłoszonko

Post#3 » 17 sie 2011, o 23:39

po co łączyć tematy z serialami, tak jest ładniej i przejrzyściej przeca

Wróć do „Film i serial”