Zachęcamy do komentowania! Co miesiąc na zwycięzcę tytułu Komentatora Miesiąca czeka nagroda książkowa!

Filmy animowane i kreskówki

O tym, co się dzieje na szklanym i małym ekranie.
Caroll
scyzoryk
scyzoryk

Re: OFFTOP - nasze rozmowy o wszystkim i niczym

Post#61 » 28 sie 2011, o 21:31

Jakoś nigdy nie przepadałam za Alladynem... A Zaplątani są cudowni *.* Ukłon w stronę starych bajek!

Szarl
świetlista lanca mrozu
świetlista lanca mrozu

Post#62 » 28 sie 2011, o 21:38

"Śpiąca Królewna" z polskim dubbingiem to jest esencja mojego dzieciństwa *o*.
http://www.youtube.com/watch?v=PMlUEqHR ... re=related !!!!!!
"I'm not a bitch. I am THE Bitch. And for you I'm Ms. Bitch!"

Kostucha
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Post#63 » 28 sie 2011, o 21:42

O raju, aż mi serce mięknie po obejrzeniu filmiku.
Chyba będę musiała namówić siostrę na mały seansik xD
Po prostu robię za zły charakter.

Awatar użytkownika
Lailerosse
Ukryta Opcja Imperialna

Post#64 » 28 sie 2011, o 21:42

Jeeej, w ogóle "Once upon a dream" jest jedną z moich ulubionych disneyowskich piosenek. Jest piękna!

Ale dodam jeszcze, że książę Książę (to niestety jeden z tych bezimiennych xD) z Królewny Śnieżki to najlepszy męski głos Disneya http://www.youtube.com/watch?v=moG1IcQX4Pk xD
"I'm not evil, I'm just differently moral."

"Life's a bitch, now so am I."

“To be a Sith is to taste freedom and to know victory."

Rainy
Zdobywca Artefaktu 2012

Post#65 » 28 sie 2011, o 21:56

Ekhem... A widział ktoś "Pocahontas 2"?

Po obejrzeniu tej bajki naprawdę zwątpiłam w Disney'a. Dzięki Bogu się zrehabilitował, no, ale... Niemiłe wspomnienia zostały.
[center]If you can dream it, you can do it.[/center]

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Post#66 » 28 sie 2011, o 22:06

Taaak, widziałam kawałek. Na tyle koszmarny, że przełączyłam kanał i nie katowałam się tym więcej :|
Ale sama "Mulan"? Muszu, świerszczyk, babcia... Fa Li, Jao i inni, no proszę Was. Moja ulubiona bajka Disneya :D
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
Lailerosse
Ukryta Opcja Imperialna

Post#67 » 28 sie 2011, o 22:15

Pocahontas 2, jakkolwiek beznadziejna (wtf, co to za John Rotfl w ogóle był?! :/), to jeszcze nie wszystko. Ja, moje drogie, widziałam Kopciuszka 2! :D
"I'm not evil, I'm just differently moral."

"Life's a bitch, now so am I."

“To be a Sith is to taste freedom and to know victory."

Caroll
scyzoryk
scyzoryk

Post#68 » 28 sie 2011, o 23:23

"Pocahontas 2" widziałam kiedyś przed wyjściem na zajęcia. Jakaś masakra! Zdarzyło mi się też oglądać COŚ tytułem "Kopciuszek: Co by było gdyby" czy jakoś tak... Khem.

Kostucha
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Post#69 » 29 sie 2011, o 09:09

Akurat żal mi było Johna Smitha w tej całej "Pocahontas 2", ale generalnie kolejne odsłony bajek są fatalne. Chociażby "Kopciuszek" do tego.
Ale "Król Lew" miał świetną kontynuację. Trzecia część już nie, ale dwójka z niepokorną córeczką jest dobra, a piosenka "Jeden z nas" jest kapitalna.

Lai, najlepsze głosy zdecydowanie mają osoby odgrywające złe postacie. Uwielbiam ich piosenki ^^
Po prostu robię za zły charakter.

Awatar użytkownika
Camenne

Post#70 » 29 sie 2011, o 17:10

A "Mulan 2"? :shock: jakieś trzy księżniczki, oczywiście trójka tych jej przyjaciół z armii się zakochani, a jej lowelas obrażony. Poogladałam do połowy i nie dałam rady więcej. Za to "Król lew 2" podobał mi się, syn Skazy, ta zła lwica, cudo :D
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Wróć do „Film i serial”