Filmy animowane i kreskówki

O tym, co się dzieje na szklanym i małym ekranie.
Kostucha
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Re: OFFTOP - nasze rozmowy o wszystkim i niczym

Post#71 » 29 sie 2011, o 17:39

Mulan 2 to była totalna porażka. Straszne pod każdym względem. Raz obejrzałam i więcej tego nie zrobię.
Po prostu robię za zły charakter.

Neno
zaklęty miecz
zaklęty miecz

Post#72 » 29 sie 2011, o 17:45

A Dzwonnik z Notre Dame 2? Moim zdaniem na jedynce mogła ta historia się zatrzymać. Dwójka nie była wcale potrzebna, ba nawet nie pamiętam co w niej było. Chyba kradzież dzwonu i dziewczyna, która miała się dowiedzieć gdzie dokładnie ten dzwon jest.
Albo Tarzan 2 i pan ZUGOR!? :D

O tak, Król Lew 2 i scena z wygnaniem Kowu, oraz piosenka "Jeden z nas" to coś, co wciąż powtarzałam w kółko w odtwarzaczu. :D
[center]Nulla è Reale, Tutto è Lecito.[/center]
[center]Obrazek[/center]

Kostucha
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Post#73 » 29 sie 2011, o 17:47

Neno pisze:A Dzwonnik z Notre Dame 2? Moim zdaniem na jedynce mogła ta historia się zatrzymać. Dwójka nie była wcale potrzebna, ba nawet nie pamiętam co w niej było. Chyba kradzież dzwonu i dziewczyna, która miała się dowiedzieć gdzie dokładnie ten dzwon jest.

Nie wspominając już o badziewnej kresce.

Rainy
Zdobywca Artefaktu 2012

Post#74 » 29 sie 2011, o 18:29

Tak zachwalacie Króla Lwa 2, że chyba się skuszę. ^^

Większość dwójek znam tylko z opisów, bo oglądać się boję. Ale przecież zawsze zdarzają się wyjątki, czyż nie?
[center]If you can dream it, you can do it.[/center]

Awatar użytkownika
Lailerosse
Ukryta Opcja Imperialna

Post#75 » 29 sie 2011, o 20:19

Kostucha pisze:
Neno pisze:A Dzwonnik z Notre Dame 2? Moim zdaniem na jedynce mogła ta historia się zatrzymać. Dwójka nie była wcale potrzebna, ba nawet nie pamiętam co w niej było. Chyba kradzież dzwonu i dziewczyna, która miała się dowiedzieć gdzie dokładnie ten dzwon jest.

Nie wspominając już o badziewnej kresce.

Uch, nawet mi nie przypominaj. Przekoloryzowany koszmarek z tragiczną, tragiczną animacją, szczególnie jeśli się go porównywało do pierwszego. Brrr :S
"I'm not evil, I'm just differently moral."

"Life's a bitch, now so am I."

“To be a Sith is to taste freedom and to know victory."

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska
Jawna opcja Mandaloriańska

Re: Filmy animowane i kreskówki

Post#76 » 1 wrz 2011, o 14:38

Widać, że mam się uczyć, prawda? :lol: Przekopałam tematy, wyłowiłam posty o Disneyu i stworzyłam dla nich osobne miejsce.

Dzwonnika 2 nie oglądałam, chyba nadrobię wszystkie części 2 filmów, bo oglądałam tylko z Króla lwa i Pocahontas, hmm.
A właśnie, oglądał ktoś Atlantydę? Nigdy nie oglądałam, nie wiem, czy warto szperać i szukać :D
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Kostucha
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Post#77 » 1 wrz 2011, o 14:48

Oglądałam tylko jedynkę i w sumie bardzo fajna bajka, ale to było już dawno temu, więc więcej powiedzieć nie mogę.

Retia
scyzoryk
scyzoryk

Post#78 » 6 gru 2011, o 23:56

Atlantyda jest bajką przesympatyczną i ma świetnych bohaterów! No i Disney znów uderzył w mój słaby punkt, bo tematyka zaginionej wyspy zawsze mnie intrygowała. Plus całkiem ciekawa animacja, prowadzona trochę inną kreską niż klasyki Disneya.

Ja ostatnio obejrzałam bajkę Megamocny i odkryłam w sobie dziwną słabość do niebieskich kosmitów z wodogłowiem. Główny bohater jest cholernie seksowny i nikt mi nie wmówi, że jest inaczej. OT CO!
(A film polecam całym serduszkiem).
I'm not giving up, I'm just giving in.

Awatar użytkownika
Lailerosse
Ukryta Opcja Imperialna

Post#79 » 7 gru 2011, o 00:02

Ooo, oglądałam niedawno Megamocnego, podobał mi się. Przynajmniej on miał dobry gust muzyczny ;) I kocham Miniona :D
"I'm not evil, I'm just differently moral."

"Life's a bitch, now so am I."

“To be a Sith is to taste freedom and to know victory."

szerlok
zaklęty miecz
zaklęty miecz

Post#80 » 19 lut 2012, o 22:37

A ja uwielbiam Spirited Away i Fantastyczny Pan Lis. Z naciskiem na to pierwsze :)

Wróć do „Film i serial”