Zachęcamy do komentowania tekstów! Na zwycięzcę tytułu Komentatora Kwietnia czeka nagroda książkowa - powieść ''Książę Mgły" - Carlos Ruiz Zafon!

Proza marca: Złodziej wspomnień - prolog | Poezja marca: cztery pory odpustów

Zapraszamy do udziału w zabawie komentatorskiej „Piórko”!
Rozruszajmy forum na wiosnę!

Obrazek

Ostatnio oglądane

O tym, co się dzieje na szklanym i małym ekranie.
Awatar użytkownika
whatsername
Furia Pustyni
Furia Pustyni

Ostatnio oglądane

Post#551 » 5 mar 2017, o 17:59

Ej, ja widziałam Stewart i w "Zmierzchu" i w kilku innych produkcjach i powiem tak - "Zmierzch" to stolec i nikt nie udowodni, że jest inaczej, ale na przykład w "Camp X-Ray" zagrała przyzwoicie, w "Equals" również (ale grała tam laskę bez emocji, więc dla niej w sumie ideolo), a w "Królewnie Śnieżce i Łowcy"... Cóż, film wyszedł w atmosferze seks-skandalu, więc wielu ludziom umknęła jej gra aktorska i w sumie to dobrze, bo przy Charlize Theron wypadła bardzo słabo.
Ja ostatnio z TAK ZWANYCH nowości oglądnęłam "Teorię wszystkiego". Każdemu, kto jeszcze nie widział, gorąco polecam. Eddie Redmayne zasłużył na tego Oscara w stu procentach. <3
where does everybody go when they go?

Awatar użytkownika
GenerałŚwinkaMorska
lekki sztylet
lekki sztylet

Ostatnio oglądane

Post#552 » 6 mar 2017, o 23:47

Czyli w zasadzie o jej grze aktorskiej nie można powiedzieć nic. "Teoria wszystkiego" ma przepiękny soundtrack.
W tym roku mam pecha do filmów. Każdy tytuł, po który sięgam okazuje się być gniotem. Widziałem animację "Sekretne życie zwierzaków domowych" i nie polecam - brzydka i nudna. Horror "Fear, Inc.", tyle horrorów widziałem, ale jeszcze nigdy w żadnym nie uświadczyłem AŻ tak irytującego głównego bohatera. Polecam omijać szerokim łukiem.
Obrazek

Awatar użytkownika
whatsername
Furia Pustyni
Furia Pustyni

Ostatnio oglądane

Post#553 » 7 mar 2017, o 15:41

Przedwczoraj oglądnęłam "Aż poleje się krew".
Bardzo dobry, bardzo ciężki, bardzo mądry.
Polecam i pozdrawiam.
where does everybody go when they go?

Szarl
świetlista lanca mrozu
świetlista lanca mrozu

Ostatnio oglądane

Post#554 » 26 mar 2017, o 14:43

Piękna i Bestia
Wizualnie WOW. Bardzo wierne filmowe odwzorowanie animowanej wersji z 1991. Elvellon twierdzi, że Emma nie potrafi śpiewać, dla mnie brzmiała bardzo przyjemnie, ale ja się mogę nie znać :kuku: . No i Bestia :love: :love: :love: .
"I'm not a bitch. I am THE Bitch. And for you I'm Ms. Bitch!"

Awatar użytkownika
Karen
mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi i Autor Miesiąca

Ostatnio oglądane

Post#555 » 26 mar 2017, o 17:43

Logan.
Spoko film, chociaż Marvel ma na koncie lepsze (wg mnie). W skrócie - jak ktoś lubi tą tematykę, to ogląda się z przyjemnością, ale jakiegoś super szału nie robi.
Jeśli nie wiesz, co masz dalej zrobić, to zrób sobie kawę.

Awatar użytkownika
Anna Nazabi
świetlista lanca mrozu
świetlista lanca mrozu

Ostatnio oglądane

Post#556 » 27 mar 2017, o 22:18

Mnie zawiódł Kong, nastawiłam się na coś WOW i niestety...Może jestem zbyt wymagająca, może za ciężki okres w robocie, ale niestety. Teraz idę na "Piękna i Bestia"bo mam sentyment dla tej bajki.Chociaż ta bestia wygląda jak faun:-(

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Ostatnio oglądane

Post#557 » 27 mar 2017, o 22:41

Karen pisze:Logan.
Spoko film, chociaż Marvel ma na koncie lepsze (wg mnie). W skrócie - jak ktoś lubi tą tematykę, to ogląda się z przyjemnością, ale jakiegoś super szału nie robi.

Też oglądałam i powiem, że to jest w sumie intrygujące, że po tak kiczowatych filmach jak pierwsze X-Menowe, nakręcili tak emocjonalny i ciężki film jak Logan. Choć i tak wolę to uniwersum za czasów młodości Charlesa i początków szkoły.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
Karen

Ostatnio oglądane

Post#558 » 27 mar 2017, o 22:53

Tak, emocjonalny jest i dobrze się ogląda.
Ale moje serce podbił Doctor Strange, no i Deadpool <3
Jeśli nie wiesz, co masz dalej zrobić, to zrób sobie kawę.

Awatar użytkownika
Camenne

Ostatnio oglądane

Post#559 » 27 mar 2017, o 23:00

Oj tak :D Zwłaszcza Doktor Strange. Czekam na kolejny marvelowy film z Doktorem, właściwie nie orientuję się, kiedy będzie i czy będzie rzeczywiście z Thorem, ale kojarzę, że planują nakręcić kolejny.

Z X-Menowych filmów bardzo lubię First Class. Dalsze - Przeszłość, która nadejdzie, i Apocalypse - już mi się nie podobały.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Ewelina

Ostatnio oglądane

Post#560 » 31 mar 2017, o 06:39

Nie oglądałam tych filmów( a chodzą mi już po głowie od paru tygodni, muszę się wreszcie wybrać), ale znalazłam ciekawe recenzje z Kinomaniaka:

https://www.youtube.com/watch?v=_MshYN7lwig

https://www.youtube.com/watch?v=SY5RdwoQ_No

Wróć do „Film i serial”