Zakładki - jak działa forumowa opcja dodawania zakładek. Zapisz tekst na liście i przeczytaj później!

Noc Świętojańska - event w odsłonie poetyckiej i prozatorskiej. Zachęcamy do wzięcia udziału!

Seriale, których nie możemy się doczekać

O tym, co się dzieje na szklanym i małym ekranie.
Awatar użytkownika
Camenne
crazy plant lady
crazy plant lady
Zobacz teksty użytkownika:

Seriale, których nie możemy się doczekać

Post#1 » 21 paź 2018, o 12:50

Tchnęło mnie do założenia tego wątku, bo pierwszy raz od bardzo dawna nie mogę doczekać się premiery serialu i zaczęłam się zastanawiać, czy też oczekujecie na jakieś ze zniecierpliwieniem.

Serial, o którym mowa, to Chilling Adventures of Sabrina, nowa wersja starej, znanej "Sabriny, nastoletniej czarownicy", tym razem od Netflixa i nie w klimacie komediowym, tylko mrocznym i na pewno cięższym. Obsada zapowiada się świetnie (jedną z głównych ról grają moja ulubiona Michelle Gomez, która w Doktorze Who była bezkonkurencyjnym żeńskim wcieleniem Mastera, czyli Missy, i Miranda Otto, którą na pewno kojarzycie z trylogii Władcy Pierścieni jako Eowinę). Serial jest realizowany przez producentów serialu Riverdale, więc montaż, scenografia etc. też na pewno będą na wysokim poziomie, więc tylko zacieram ręce na pierwszy odcinek, który ma się pojawić w przyszły piątek.

Rozwiń, aby przeczytać

Na jakie seriale czekacie?
Czytaj, a będziesz czytany! Komentuj, a będziesz komentowany!

Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywizJak wstawić wcięcia akapitowe

Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Wróć do „Film i serial”