Seriale, seriale!

O tym, co się dzieje na szklanym i małym ekranie.
Awatar użytkownika
whatsername
Furia Pustyni
Furia Pustyni

Seriale, seriale!

Post#421 » 20 cze 2017, o 15:36

Wytłumaczcie mi, jak to się dzieje, że oglądacie jakiś serial, który jest totalną kupą i udaje wam się do niego emocjonalnie przywiązać? Skończyłam "Reign" ([*]), płakałam jak głupia pomimo tego, że odcinek średni, ale za to końcówka. :( Ojeju jeju. Tyle miłości!
where does everybody go when they go?

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska
Jawna opcja Mandaloriańska

Seriale, seriale!

Post#422 » 26 cze 2017, o 11:42

Mam tak z chociażby Chirurgami, szkoda mi strasznie, że będzie już tylko jeden sezon, mimo że właściwie już pięć sezonów temu ten serial stracił 95% swojego uroku. Sentyment :kuku:
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
Karen
Mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi

Seriale, seriale!

Post#423 » 27 cze 2017, o 08:52

Hahahaha, z Chirurgami mam podobnie, jak Cam.
Za to zaczęłam oglądać Orange is the new black i strasznie mnie wciągnęło :kuku:
Jeśli nie wiesz, co masz dalej zrobić, to zrób sobie kawę.

Awatar użytkownika
Echolalia
magiczna kosa
magiczna kosa

Seriale, seriale!

Post#424 » 1 lip 2017, o 20:32

"13 powodów" też mi się podobało i z niecierpliwością czekam na drugi sezon (ciekawe, czy będzie wielkie BUM :D).
Ostatnio obejrzałam "Anne with an E" i taka mroczniejsza wersja "Ani" jest bardzo w moim typie. Szkoda, że pierwszy sezon ma tylko siedem odcinków, bo z chęcią obejrzałabym więcej.
"Orange Is the New Black" też oglądam. Poprzedni sezon mnie wynudził, za to obecny jest interesujący :)

Awatar użytkownika
Karen

Seriale, seriale!

Post#425 » 2 lip 2017, o 18:41

Ja z kolei nie dooglądałam jeszcze 13 powodów. Jakoś tak, przestało mnie rajcować.
Za to obejrzałam cały Taboo. I chcę wiecej <3

Awatar użytkownika
Anna Nazabi
świetlista lanca mrozu
świetlista lanca mrozu

Seriale, seriale!

Post#426 » 31 sie 2017, o 20:05

Jane Eyre z 2006 roku, obejrzałam też film z 2011, który jest niestety na sporo niższym poziomie. Jestem naładowana pozytywną, romantyczną energią, mogę klecić romans.

Awatar użytkownika
Kelorth
scyzoryk
scyzoryk

Seriale, seriale!

Post#427 » 1 wrz 2017, o 12:00

Jeden z najlepszych seriali, które dane mi było oglądać - Terra Nova. Był wspaniały. Niestety był zbyt drogi i serial skończył się na pierwszym sezonie. Każdy odcinek oglądałem z zapartym tchem.
Myślę, że warto wspomnieć Revolution - współczesny świat pozbawiony energii elektrycznej. Ciekawy i dający nieco do myślenia, jak bardzo nasza cywilizacja uzależniona jest od prądu.

The 100. Naprawdę warty obejrzenia. Też post-apo, tylko tym razem po wojnie nuklearnej. Jedyni ocalali ludzie mieszkają na stacji kosmicznej. Zsyłają na Ziemię setkę więźniów.

A aktualnie przerabiam Mr. Robot. Jeśli kogoś interesują poczynania hakerów i Anonimowi, to na pewno się wciągnie.
Sometimes... I dream about cheese...

Awatar użytkownika
Karen

Seriale, seriale!

Post#428 » 2 wrz 2017, o 11:03

Mr. Robot szybko mnie znudził niestety.
Ja aktualnie oglądam Ozark. I powiem, że na razie mnie wciągnął, chociaż tematyka spoza moich zainteresowań. Dobrze wykreowane postacie robią robotę, tak mi się wydaje. :)

Awatar użytkownika
Echolalia
magiczna kosa
magiczna kosa

Seriale, seriale!

Post#429 » 2 wrz 2017, o 11:26

Też zaczęłam oglądać "Ozark", chociaż opis serialu mnie w ogóle nie zainteresował. Nawet polubiłam głównego bohatera, a Bateman zawsze mnie jakoś odpychał.

Awatar użytkownika
DuralT
USS Gerald R. Ford
USS Gerald R. Ford

Seriale, seriale!

Post#430 » 2 wrz 2017, o 11:30

Ja teraz oglądam na bieżąco "Salvation" i czekam na napisy polskie do dziesiątego odcinka, choć obejrzałem już go z angielskimi, lecz znając mój poziom języka obcego, to coś mi umknęło.
— No to płyńmy dalej, marynarzu, bo?
— Navigare necesse est, vivere non est necesse.
Andrzej Ziemiański – Pomnik Cesarzowej Achai - Tom V

Wróć do „Film i serial”