Zachęcamy do czytania naszych poradników!

Seriale, seriale!

O tym, co się dzieje na szklanym i małym ekranie.
Awatar użytkownika
Cam
Random Cruelty Generator
Random Cruelty Generator
Zobacz teksty użytkownika:

Seriale, seriale!

Post#381 » 27 sty 2017, o 10:57

agathas, gdybyś była ciekawa innego serialu, w którym jedna aktorka gra kilka postaci, to polecam ci "Orphan Black", drama z elementami sf od BBC America. Główna aktorka zagrała do tej pory z 10 postaci i moim zdaniem jest w tym genialna ;))
Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz  

Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Awatar użytkownika
Karen
Mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi

Seriale, seriale!

Post#382 » 28 sty 2017, o 20:42

Hmm agathas ja tego typu seriali nie cierpię :D ale co osoba, to inne gusta :) 

Mnie osobiście kusi powrót do Chirurgów, Gry o Tron i The Walking Dead, ale muszę poświęcić czas na odszukanie na którym odc skończyłam, więc jesli już, to dopiero po egzaminie.

Jeśli nie wiesz, co masz dalej zrobić, to zrób sobie kawę.

Awatar użytkownika
agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Seriale, seriale!

Post#383 » 29 sty 2017, o 06:54

Dobra telenowela nie jest zła, chociaż faktycznie bardzo ciężko trafić na coś interesującego. Ja oglądam tego typu seriale z przymrużeniem oka, ale i zainteresowaniem, chodzi mi tu o zupełnie inną kulturę, inne zachowanie. Jeżeli chodzi o medyczne seriale, to trawię jedynie House'a i Ostry dyżur. Resztę kojarzę tylko po tytule.

Awatar użytkownika
Szarl
Jeździec Apokalipsy
Jeździec Apokalipsy

Seriale, seriale!

Post#384 » 5 lut 2017, o 00:06

Z okazji 10 lat od emisji pierwszego odcinka, popełniłam grzech odświeżenia sobie serialu o nazwie "Skins". Chyba nie ma lepszego serialu w którym, cały content "growing-up bollocks&shit" byłby tak dobrze zobrazowany. Szczególnie w pierwszej i w drugiej generacji.
"I'm not a bitch. I am THE Bitch. And for you I'm Ms. Bitch!"

Awatar użytkownika
Cam
Random Cruelty Generator
Random Cruelty Generator

Seriale, seriale!

Post#385 » 5 lut 2017, o 00:16

A wiesz, że ja ostatnio odświeżyłam sobie prawie całe Grey's Anatomy? Trochę tego oglądania było, skończyłam na Marku i Lexie, więc i tak po ośmiu sezonach. Pomyśleć, że ten serial ma ponad 12 lat ;_;

Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Awatar użytkownika
Szarl
Jeździec Apokalipsy
Jeździec Apokalipsy

Seriale, seriale!

Post#386 » 5 lut 2017, o 00:27

Mark i Lexie </3... Mi kompletnie złamali serce po uśmierceniu autora najsłynniejszego cytatu "It's beautiful day to save life! Let's have some fun!". No i najnowszy sezon, powoduje, ze chcę rzucać przedmiotami ciężkimi.

Awatar użytkownika
Cam
Random Cruelty Generator
Random Cruelty Generator

Seriale, seriale!

Post#387 » 5 lut 2017, o 00:36

Jesteś na bieżąco?  

Mnie śmierć Dereka zasmuciła bardzo, ale jedyne, co mnie "cieszy", to to, że przynajmniej odszedł śmiercią zwykłą, nieco głupią, ale na szczęście nie w wyniku kolejnej strzelaniny, katastrofy samolotu lub trzęsienia ziemi (tego ostatniego chyba jeszcze nie było). A gdy dowiedziałam się wieści zza kulis, dlaczego właściwie Derek został zlikwidowany w tak głupi sposób i nagle, to było mi już tylko przykro. Konflikty Shondy z aktorami naprawdę pogrążają ten serial z każdą kolejną wycofaną postacią.

Awatar użytkownika
Szarl
Jeździec Apokalipsy
Jeździec Apokalipsy

Seriale, seriale!

Post#388 » 5 lut 2017, o 01:33

Powiedzmy, że jestem na bieżąco, bo obecne wątki mnie doprowadzają do wściekłości i oglądanie GA nie wiąże się z taką przyjemnością jak kiedyś (do Jo strzelałabym, to co spotkało przez nią Alexa, to jest jakiś jeden wielki serialowy żart). Naprawdę Derecka uśmiercono, bo Shonda strzelała ze stanika i nie potrafiła się dogadać z aktorem, który grał postać będącą esencją jej serialu? Oh God, co ona przechodzi menopauzę, czy o co chodzi :D?

Awatar użytkownika
Karen

Seriale, seriale!

Post#389 » 5 lut 2017, o 08:56

Cam, zgadzam się z Tobą. Ja nie jestem zupełnie na bieżąco, skończyłam oglądanie gdzieś po śmierci Dereka, bo miałam dużo roboty. Muszę ogarnąć, co gdzie skończyłam, ale mi się nie chce. :/ 

Szarl, oglądałam kiedyś Skinsów! :D

Jeśli nie wiesz, co masz dalej zrobić, to zrób sobie kawę.

Awatar użytkownika
Cam
Random Cruelty Generator
Random Cruelty Generator

Seriale, seriale!

Post#390 » 5 lut 2017, o 11:40

Z tego, co pamiętam, to Shonda miała pretensje do Dempseya o jego rosnącą popularność i to, że bierze na siebie inne zobowiązania niż serial, i chciała mu utrzeć nosa właśnie takim nagłym i bezsensownym uśmierceniem Dereka, bez nawet konkretnego odcinka upamiętniającego, jakie robiła przy innych postaciach. Potem, gdy okazało się, że fani są oburzeni, zaczęła w mediach tłumaczyć się, że nie spodobał jej się rozwój postaci Dereka w dupka opuszczającego swoją rodzinę (a przecież ona mu taką fabułę rozpisała) i wolała go uśmiercić, gdy fani mieli o nim ciepłą opinię.  

Tak że kupy się to nie trzyma i w serialu, i za kulisami.  

Też oglądałam kiedyś Skinsów, ale w pewnym momencie mnie pokonał wątek Cassie, jej dwóch kolegów gejów i zazdrości Sida.

Awatar użytkownika
Liusah
Wydany pisarz

Seriale, seriale!

Post#391 » 5 lut 2017, o 23:13

A oglądał może ktoś serial "Westworld"? Ja właśnie skończyłam. Jest 1 sezon. 2 szykuje się dopiero na przyszły rok. Gorąco polecam!
Są sytuacje, w których milczeć po prostu nie wolno.

Awatar użytkownika
Cam
Random Cruelty Generator
Random Cruelty Generator

Seriale, seriale!

Post#392 » 5 lut 2017, o 23:18

Oglądałam i też gorąco polecam. Naprawdę bardzo dobrze przemyślany serial, a gra Hopkinsa prześwietna. Można by pooglądać choćby tylko dla niego samego, nawet jeżeli nie lubi się sf.

Awatar użytkownika
Liusah
Wydany pisarz

Seriale, seriale!

Post#393 » 5 lut 2017, o 23:22

Też mnie urzekł Hopkins. I jeszcze Harris. W którymś momencie nawet przestałam życzyć śmierci jego postaci, której szczerze nie znosiłam :)
Są sytuacje, w których milczeć po prostu nie wolno.

Kusy
lekki sztylet
lekki sztylet

Seriale, seriale!

Post#394 » 8 lut 2017, o 17:41

Ja polecam zdecydowanie "Młodego papieża". Super rola Jude'a Law, a sam papa jest dość osobliwym gościem w tym serialu, tak samo zresztą jak jego najbliższe otoczenie.

Awatar użytkownika
Szarl
Jeździec Apokalipsy
Jeździec Apokalipsy

Seriale, seriale!

Post#395 » 8 lut 2017, o 19:03

A oglądał ktoś może "The Crown"? Bo jestem ciekawa Waszych opinii.

Wróć do „Film i serial”