Seriale, seriale!

O tym, co się dzieje na szklanym i małym ekranie.
Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Seriale, seriale!

Post#441 » 3 gru 2017, o 14:55

Daj znać, czy warto oglądać, bo się właśnie zastanawiam. Nacięłam się ostatnio na parę kiepskich "netflix original" i trochę się boję, że może być z tym serialem różnie.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
Karen
Mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi

Seriale, seriale!

Post#442 » 3 gru 2017, o 16:28

Oki, dam znać jak obejrzę kilka odcinków. Na razie obejrzałam niecały pierwszy odcinek, więc nie chcę wyrokować. :kuku:
Jeśli nie wiesz, co masz dalej zrobić, to zrób sobie kawę.

Awatar użytkownika
Anna Nazabi
świetlista lanca mrozu
świetlista lanca mrozu

Seriale, seriale!

Post#443 » 4 gru 2017, o 20:58

"Bates Motel"...Serial pierwsza klasa. Cód miód i orzeszki. W moim rankingu bije na głowę Stranger Things - pierwszy sezon, bo drugi mi generalnie nie podszedł. Aktorstwo na najwyższym poziomie. Mogłabym zachwalać i zachwalać. Perełka wśród seriali.

Awatar użytkownika
Karen

Seriale, seriale!

Post#444 » 10 gru 2017, o 12:06

Obejrzałam kilka pierwszych odcinków i powiem Wam, że ''Dark'' mnie wciągnęło. Fajny klimat, podobny do Stranger Things nieco.
Zakup Netflixa, to chyba najlepsza decyzja tej jesieni <3

Awatar użytkownika
Anna Nazabi
świetlista lanca mrozu
świetlista lanca mrozu

Seriale, seriale!

Post#445 » 12 gru 2017, o 10:02

Kolejny dobry serial to "Złoto Guyany". Ponadto
ma tak fenomenalną ścieżkę dźwiękową, że nie mogę przestać tego słuchać. Uwielbiam takie seriale. Generalnie na listę wchodzi chyba nawet wyżej niż "Bates Motel". Klimat też ma całkiem inny. W ogóle to inne bajki:-).Ale polecam!!!
W międzyczasie podziwiam "Mentalistę" :-)

Awatar użytkownika
Karen

Seriale, seriale!

Post#446 » 28 gru 2017, o 12:00

Manhunt: Unabomber - totalnie mnie wciągnęło, chociaż się nie spodziewałam. :D

Awatar użytkownika
Karen

Seriale, seriale!

Post#447 » 24 mar 2018, o 20:02

Odświeżam temat. :D Macie jakieś ciekawe pozycje do obejrzenia?
Ja z obejrzanych w ostatnim czasie: Ozark, Riverdale, Tabula Rasa, a wcześniej pochłonęłam też Dark i Stranger Things. Zastanawiam się, czy nie dać szansy nowości Netflixa - Requiem.

Awatar użytkownika
Camenne

Seriale, seriale!

Post#448 » 24 mar 2018, o 20:22

Z seriali dostępnych na Netflixie polecam ci Broadchurch (pewnie nie pierwszy raz :D). Teraz oglądam Jessicę Jones, niezłe, pooglądaj, jak lubisz tematykę superbohaterską (choć akurat to nie jest bardzo hero czy bardzo pompatyczny serial, raczej o kobiecie, która ma nieludzką siłę i niezbyt potrafi sobie poradzić z tym, co poniekąd przez to doświadczyła).
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
Karen

Seriale, seriale!

Post#449 » 24 mar 2018, o 20:32

Hmm, chyba na Boardchurch się skuszę, a przynajmniej zobaczę, czy mi podpasi :D O Jones słyszałam dobre opinie, ale nie mam na razie ochoty na takie klimaty.

Awatar użytkownika
Camenne

Seriale, seriale!

Post#450 » 24 mar 2018, o 20:35

Broadchurch jest bardzo dobre :D Jakby ci się podobało, mogę ci podrzucić więcej tego typu seriali, oglądałam ich trochę.

Wróć do „Film i serial”