Zachęcamy do komentowania! Co miesiąc na zwycięzcę tytułu Komentatora Miesiąca czeka nagroda książkowa!

Doctor Who

O tym, co się dzieje na szklanym i małym ekranie.
John Drake
scyzoryk
scyzoryk

Doctor Who

Post#141 » 19 lis 2014, o 21:59

Jeśli chodzi o jej plan z ostatniego sezonu, to bardzo mi się podobał zamiar, czyli udowodnić Doktorowi, że jest taki sam, jak ona, ale wykonaniem to się Missy nie popisała - jakoś zbyt była pewna, że on na to pójdzie zamiast "oddać" armię a to drugie było - przynajmniej dla mnie - dużo bardziej prawdopodobne.
[center]Zawsze wierzyłem w głupców. Moi przyjaciele nazywają to wiarą w samego siebie. [/center]

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Doctor Who

Post#142 » 27 gru 2014, o 11:24

Oglądał ktoś Last Christmas? Nie jest moim ulubionym christmas specialem, ale podobał mi się bardziej niż się spodziewałam.

Rozwiń, aby przeczytać
Podoba mi się to połączenie świątecznego klimatu z lekko przygnębiającym wspomnieniem Danny'ego i przygodą typową dla normalnych odcinków. Clara wreszcie nie grała pierwszych skrzypiec. I absolutnie nie przeszkadza mi, że jej postać zostaje - zdążyłam się do niej przekonać, zdecydowanie.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Elvellon
Relikt przeszłości

Doctor Who

Post#143 » 27 gru 2014, o 14:05

Uczucia jak zwykle mieszane.

Rozwiń, aby przeczytać
Mimo, że Clara nie dominowała jak w poprzednich odcinkach to chyba zaczynam mieć na nią alergie ( "okay, no, hang on, stop, shut up" argh! ). Sądziłem też, że w końcu uwolniliśmy się od Pinka a tu lipa. Nie miałbym nic przeciwko krótkim wspomnieniom ale znów za dużo i znów niepotrzebnie. Nick Frost jako Święty Mikołaj - jedne z lepszych momentów w odcinku ( tablice we śnie Clary też dają radę ) chociaż moim zdaniem był za mało rubaszny. Kończąc - im mniej Clary w odcinku tym lepiej dla odcinka ;).
Zło i niedobro.

John Drake
scyzoryk
scyzoryk

Doctor Who

Post#144 » 27 gru 2014, o 15:13

Camenne pisze:Oglądał ktoś Last Christmas? Nie jest moim ulubionym christmas specialem, ale podobał mi się bardziej niż się spodziewałam.

O, to to. Mam takie same odczucia, nastawiałem się na coś mniej fajnego, a było dobrze. Frost jako Mikołaj dawał radę, Clara nie przesadzała z obsesją kontroli, Doctor zrobił, co trzeba :)
[center]Zawsze wierzyłem w głupców. Moi przyjaciele nazywają to wiarą w samego siebie. [/center]

Awatar użytkownika
Camenne

Doctor Who

Post#145 » 27 gru 2014, o 15:20

Myślę, że Clara zdążyła się nauczyć, że nie może kontrolować wszystkiego, i to mi daje nadzieję na kolejny sezon :) Choć pewnie byłoby lepiej napisać "wreszcie się nauczyła"...
Mikołaj był chyba najlepszą kreacją odcinka, skradł całe show :D Clara jak to Clara, przynajmniej 12 nieco bardziej stanowczy niż poprzednio, za to "aukowcy" baaaaardzo wtórni (przypominali mi tych z "Cold blood" i "The Hungry Earth").

Swoją drogą to jest zadziwiające, jak mało aktorów jest w UK, co odcinek jakiegokolwiek brytyjskiego serialu, to widzę co najmniej 2-3 znajome twarze :D
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
Vampircia
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Doctor Who

Post#146 » 9 lis 2015, o 23:02

Kiedyś kochałam ten serial, ale przy 6 sezonie zaczęłam wymiękać. Potem jeszcze próbowałam oglądać, ale te odcinki z 12 Doktorem jakoś totalnie do mnie nie przemawiały. Co się tam w ogóle teraz dzieje?
Obrazek

Awatar użytkownika
Camenne

Re: Doctor Who

Post#147 » 5 maja 2016, o 20:15

Szczerze powiem, że sama nie wiem, bo odcinki z 12 tez do mnie nie przemawiają (dobrze określone) i jestem do tyłu o co najmniej 5 odcinków. Z tych sezonów podoba mi się niestety tylko Missy, a to trochę za mało, bym oglądała na bieżąco.

edycja: I nadrobiłam 9 sezon. Jest mi z tego powodu bardzo smutno, bo spodobał mi się - o dziwo, bo w dalszym ciągu w pewien sposób "nie czuję" 12. Ale, UFFF, pożegnaliśmy się z Clarą i uznaję, że ładnie zakończyli jej wątek. Teraz tylko czekać na nową towarzyszkę :D

Wróć do „Film i serial”