Zachęcamy do komentowania tekstów! Na zwycięzcę tytułu Komentatora Kwietnia czeka nagroda książkowa - powieść ''Książę Mgły" - Carlos Ruiz Zafon!

Proza marca: Złodziej wspomnień - prolog | Poezja marca: cztery pory odpustów

Zapraszamy do udziału w zabawie komentatorskiej „Piórko”!
Rozruszajmy forum na wiosnę!

Obrazek

Tu zareklamuj swoją stronę/bloga

Poza tematyką literatury oraz pisarstwa. Rozmowy o wszystkim i niczym.
bezdechegzystencji
lekki sztylet
lekki sztylet

Nasze strony

Post#51 » 20 sty 2014, o 00:13

Moje miejsca w sieci:
lazurowaprzestrzeń i bezdechegzystencji. Zapraszam! :)
[center]/ Everyone's a whore. We just sell different parts of ourselves. / [/center]

[center]
lazurowaprzestrzen.blogspot.com
slowakruchejakpatyk.blogspot.com
[/center]

Awatar użytkownika
whatsername
Furia Pustyni
Furia Pustyni

Nasze strony

Post#52 » 27 sty 2014, o 21:28

Zapraszam do polubienia na FB. <3
Niektóre zdjęcia są naprawdę śliczne!

https://www.facebook.com/pages/Mateusz- ... 6034109499
where does everybody go when they go?

ramoneska
scyzoryk
scyzoryk

Nasze strony

Post#53 » 9 kwie 2015, o 13:20

Tak troszkę z innej beczki a zastanawiałyście się kiedyś jak sprawić aby to nasza stronka była wysoko w wyszukiwarce ? Kiedyś nie mogłam przebić się, ze swoją stronką i natrafiłam na zagadnienie pozycjonowania, poczytać można o tym tutaj https://www.grupa-tense.pl/pozycjonowanie/ wtedy zrozumiałam czemu jest tak ciężko się wybić! Polecam wam zgłębić ten temat abyście były wyżej!

Awatar użytkownika
zielarka
magiczna kosa
magiczna kosa

Nasze strony

Post#54 » 2 sie 2015, o 18:58

instagram.com/olgabrodnicka

Deneve

Nasze strony

Post#55 » 2 sie 2015, o 20:43

Welp.
spadajaca-rozgwiazda.blogspot.com - szablony na blogspota, jakby ktoś chciał ;)
karny-kaktus.blogspot.com - analizuję złe "ocenialnie" (i nie tylko, złe książki i opowiadania też)

No i jest jeszcze opko. Ale to kieeedyś tam. ;)

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska
Jawna opcja Mandaloriańska

Nasze strony

Post#56 » 15 wrz 2015, o 13:04

Den, twój sherlockowy szablon jest genialny, strasznie mi szkoda, że nie pasuje do mojego blogaska.

http://lupus-malum.blogspot.com/ - reupload mojego huncwockiego fanfika. Wskrzeszam w sobie chęć do napisania sequela ;)
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
Vampircia
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Nasze strony

Post#57 » 9 lis 2015, o 23:05

Ja to w sumie mam i stronę, i forum, i bloga. Na stronie się nic nie dzieje, link do forum jest w dziale "współpraca", więc go tu już dawać nie będę, a do bloga mogę w sumie podać http://isetverse.blogspot.com/ Ale mało komu udaje się przez niego przebrnąć.
Obrazek

Deneve

Nasze strony

Post#58 » 14 gru 2015, o 22:07

Cam, wiem, że z opóźnieniem, ale cieszę się, że szablon przypadł do gustu. ;)

Chciałam przy okazji zaprosić Was na Nie tylko gry. Jak sama nazwa bloga głosi: zajmujemy się nie tylko grami (choć nimi również). Recenzujemy wszystko, co z grami związane: figurki, książki, filmy, gadżety i jak już wspomniałam, gry same w sobie. Sama się udzielam, poza tym wydaje mi się, że to zacna i ciekawa inicjatywa i może ktoś pokusi się o zerknięcie. :)

Awatar użytkownika
DuralT
USS Gerald R. Ford
USS Gerald R. Ford

Nasze strony

Post#59 » 14 gru 2015, o 23:02

Bardzo dobra inicjatywa. Miło się przeczytało parę artykułów, zwłaszcza mile mnie zaskoczyła recenzja karcianki. Szkoda tylko, że jest tam tak mało artykułów, ale widzę, że dopiero zaczynacie. Życzę z całego serca powodzenia.
— No to płyńmy dalej, marynarzu, bo?
— Navigare necesse est, vivere non est necesse.
Andrzej Ziemiański – Pomnik Cesarzowej Achai - Tom V

Deneve

Nasze strony

Post#60 » 14 gru 2015, o 23:21

No, dopiero startujemy. :D Z czasem będzie więcej recenzji, powoli nawiązujemy ciekawe współprace, więc i materiały będą bardziej różnorodne. :) Cieszę się, że inicjatywa się podoba!

Wróć do „W cieple kominka”