Zachęcamy do komentowania! Co miesiąc na zwycięzcę tytułu Komentatora Miesiąca czeka nagroda książkowa!

W co ostatnio graliście?

Poza tematyką literatury oraz pisarstwa. Rozmowy o wszystkim i niczym.
Szarl
świetlista lanca mrozu
świetlista lanca mrozu

W co ostatnio graliście?

Post#21 » 6 sty 2014, o 23:30

Grał ktoś może w slendermana? Jak wrażenia :shock: ?
"I'm not a bitch. I am THE Bitch. And for you I'm Ms. Bitch!"

Kiwi
magiczna kosa
magiczna kosa

W co ostatnio graliście?

Post#22 » 11 maja 2014, o 19:18

Pierwsza gra od (chyba) 7 lat: przeszłam Half Life 2! <ok> Cale, od początku do końca, w cztery dni, na zmianę z chłopakiem i oboje baliśmy się w nocy spać (czemu?! całkiem przyjemna gra przecież, tak naprawdę...) Poddaje się i nie gram w nic więcej, bo za bardzo mnie wciąga i przestaje żyć (i jeść, i pic, i spać, i nawet palić), ale gra jest niesamowita i nawet jako widz, nie byłam ani razu znudzona <ok>

Awatar użytkownika
Lailerosse
Ukryta Opcja Imperialna

W co ostatnio graliście?

Post#23 » 29 maja 2014, o 13:28

Hm, ja na razie zaliczyłam oba "Portale" i pokochałam je całym sercem, ale nad bundlem Half-Life zastanawiam się przy każdej wyprzedaży na Steamie. Po tragicznej porażce w Aperture Science mam ochotę zobaczyć tragiczną porażkę w Black Mesa xD
"I'm not evil, I'm just differently moral."

"Life's a bitch, now so am I."

“To be a Sith is to taste freedom and to know victory."

Awatar użytkownika
whatsername
Furia Pustyni
Furia Pustyni

W co ostatnio graliście?

Post#24 » 7 lip 2014, o 12:16

Zaczęłam grać w WoWa... Przegrałam życie.
where does everybody go when they go?

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

W co ostatnio graliście?

Post#25 » 7 lip 2014, o 12:48

Ty przegrywie :D
Frakcja, rasa, klasa? Gdzie grasz?
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
whatsername
Furia Pustyni
Furia Pustyni

W co ostatnio graliście?

Post#26 » 7 lip 2014, o 13:23

Horda! Blood elf, warlock. Na razie zrobiłam sobie postać na koncie swojego nołlajfowego bojfrenda, żeby ogarnąć, co i jak, ale czuję głośne wołanie prepaida... Niestety.
A jeśli pytasz o lokalizację, to nie wiem, czy rozumiem pytanie ( :D ), ale na globie, dreanor chyba.

Ingvar
lekki sztylet
lekki sztylet

W co ostatnio graliście?

Post#27 » 8 lip 2014, o 11:17

Marnuję czasem życie w Smite. Taka sieciowa gra typu MOBA (Massive Online Battleground Arena), w której gracz może wcielić się w bogów z różnych mitologii. Nie ma słowiańskich, ale i tak jest dobrze. Znajomi, którzy grali w LoL, twierdzą, że to jego lepsza wersja przeniesiona w trzy wymiary.

A poza tym bawię się w różne mody do Medieval 2: Total War, bo dopiero z modami da się w to jakoś grać.
Demos Kratos Kvtos v Kakos.

Awatar użytkownika
Camenne

W co ostatnio graliście?

Post#28 » 8 lip 2014, o 12:22

Tylko horda!
Łał, w., grasz na globalu? Nigdy się na to nie pokusiłam, bo mimo wszystko ze mnie niedzielny gracz, ale przez trzy miesiące gry zrobiłam całkiem mocną postać.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
whatsername
Furia Pustyni
Furia Pustyni

Re: W co ostatnio graliście?

Post#29 » 8 lip 2014, o 12:32

A czym grasz? :)

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Awatar użytkownika
Camenne

W co ostatnio graliście?

Post#30 » 8 lip 2014, o 12:48

Grałam undead priestem :D Stare czasy.

Wróć do „W cieple kominka”