Zachęcamy do komentowania! Co miesiąc na zwycięzcę tytułu Komentatora Miesiąca czeka nagroda książkowa!

W co ostatnio graliście?

Poza tematyką literatury oraz pisarstwa. Rozmowy o wszystkim i niczym.
Awatar użytkownika
whatsername
Furia Pustyni
Furia Pustyni

W co ostatnio graliście?

Post#41 » 19 sie 2014, o 15:12

zaczęłam grać w Warcrafta II xD. Back to the past! Po x latach zdecydowałam się na instalację.
where does everybody go when they go?

drake1004
scyzoryk
scyzoryk

W co ostatnio graliście?

Post#42 » 1 wrz 2014, o 10:13

Ostatnio zainstalowałem emulator amigi i odpaliłem super froga ;)

AsIs
scyzoryk
scyzoryk

W co ostatnio graliście?

Post#43 » 17 lis 2014, o 00:37

Crysis

John Drake
scyzoryk
scyzoryk

W co ostatnio graliście?

Post#44 » 20 lis 2014, o 13:44

"The Punisher", już dość stara strzelanka z jednym z bohaterów Marvela w roli głównej. Nic rewelacyjnego, ale przyjemnie się pocina.
[center]Zawsze wierzyłem w głupców. Moi przyjaciele nazywają to wiarą w samego siebie. [/center]

Naseilen
Kocioł z Gundestrup

W co ostatnio graliście?

Post#45 » 20 lis 2014, o 21:34

Dishonored. Gra krótka, fabuła nie zaskakuje, ale za to klimat jest niesamowicie gęsty. Duży plus za niezły świat przedstawiony - w którym motywy rewolucji przemysłowej przeplatają się z elementami okultyzmu. Mam do przejścia jeszcze dodatki. :)

Sanne

W co ostatnio graliście?

Post#46 » 20 lis 2014, o 21:44

The Sims 4. W sumie byłam wobec nich trochę nieufna, ale gra się zupełnie przyjemnie i nawet dodali już baseny. Tylko ten zamknięty świat i ekrany wczytywania...

No i bardzo, bardzo czekam na nowy Ski Challenge. Gra jest całkowicie darmowa, nowa wersja wychodzi co roku, a kolejne trasy zjazdowe odblokowywane są w momencie kiedy w danym miejscu odbywa się prawdziwy Puchar Świata, dlatego premiera 2015 będzie za pięć dni kiedy rusza sezon zjazdów. Trasy są naprawdę świetnie zrobione, zresztą to chyba najlepsza gra dotycząca sportów zimowych. A poza tym lubię w niej to, że można się mierzyć z graczami z całego świata, np. w legendarnym zjeździe z Kitz i ten system odwzorowuje prawdziwe zawody bo w konkursie online nie można wziąć udziału bez uzyskania odpowiedniego czasu w kwalifikacjach. Chociaż w poprzednich wersjach i tak zwykle grałam "treningowo" bo moje czasy wydawały mi się za słabe żeby z kimkolwiek rywalizować.

InfraRedSubZeral
Użytkownik zbanowany

W co ostatnio graliście?

Post#47 » 6 gru 2014, o 13:10

Ja grywam ostatnio w Heavenly Sword i strzelam w tej grze z kuszy, dla relaxu. Nie ma to jak wystrzelać kilka oddziałów żołnierzy wrogiej armi, po ciężkim dniu.

A propos; grał już ktoś z Was z Lords of the Fallen?
________
Ludzie są stworzeni do tego, by pożądać

gregor
scyzoryk
scyzoryk

W co ostatnio graliście?

Post#48 » 22 lip 2015, o 13:21

Call of Duty: World at War. Jakoś kolejne części tej serii nie dają mi tej satysfakcji co pierwsza.

agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

W co ostatnio graliście?

Post#49 » 30 paź 2015, o 07:37

W jakieś gierki na komórce, w dodatku przedpotopowej. Nawet nie wiem, jakie mam gry i czy w ogóle mam jakieś na tym kompie.

Awatar użytkownika
zielarka
magiczna kosa
magiczna kosa

W co ostatnio graliście?

Post#50 » 29 mar 2016, o 15:18

Braid. Ciężko określić, jaka jest to gra, po prócz rozgrywek z poziomu zręczności i logiki, dostajemy całkiem zaskakujące i niezwykle ciekawe doświadczenie metafizyczne. Enigmatyczna i pełne niedopowiedzeń Braid, to gra platformowa, która jednocześnie opowiada historię. Jaką? Niech każdy odkryje sam. Zdaje się, że każdy jeden element jest ważny, a możliwość manipulowania czasem kluczowa dla fabuły, zarówno od strony logicznej, jak i metaforycznej - kluczowa, do pełnego zrozumienia sensów, które odsłania. Braid zmusza do refleksji, chociaż już po kilku minutach pod wpływem gierki człowiek sam z siebie tej refleksji łaknie. Wszystkiemu temu sprzyja zaś doskonale wyważona i nienarzucająca się muzyka. Delikatna, bajkowa idylla odkrywa przed nami tragiczne wręcz zakamarki ludzkiej duszy.
Ja gram raz na jakiś czas, bez pośpiechu. Nie skończyłam jeszcze, bo uparcie dążę do ułożenia wszystkich puzli, i kto wie, może mam nadzieję, że wraz z zakończeniem wszystkich misji pojmę nagle i dokładnie sens życia.

Wróć do „W cieple kominka”