Zachęcamy do komentowania! Co miesiąc na zwycięzcę tytułu Komentatora Miesiąca czeka nagroda książkowa!

W co ostatnio graliście?

Poza tematyką literatury oraz pisarstwa. Rozmowy o wszystkim i niczym.
Mila
scyzoryk
scyzoryk

W co ostatnio graliście?

Post#31 » 8 lip 2014, o 15:07

To i ja się "wtrącę". W WoWa nie grałem, chyba tylko dlatego, że właśnie... abonament. Jeśli chodzi o takie MMO, to aktualnie grywam w Neverwinter Online. ^^ Warto pograć, jeśli ktoś kiedykolwiek grał w oryginalne NWN. ^^
[center]Obrazek[/center]

Selander
lekki sztylet
lekki sztylet

W co ostatnio graliście?

Post#32 » 8 lip 2014, o 18:17

Ja ostatnio odkryłam Aiona i próbuje swoich sił, czy też skrzydełek,ale ostatnimi czasu nieco przystopowałam, bo nie mam z kim grać. :c

Awatar użytkownika
Lailerosse
Ukryta Opcja Imperialna

W co ostatnio graliście?

Post#33 » 10 lip 2014, o 16:47

Mila pisze:To i ja się "wtrącę". W WoWa nie grałem, chyba tylko dlatego, że właśnie... abonament. Jeśli chodzi o takie MMO, to aktualnie grywam w Neverwinter Online. ^^ Warto pograć, jeśli ktoś kiedykolwiek grał w oryginalne NWN. ^^

Hm, powiadasz? Ja słyszałam, że w mikropłatności zamieniają to w "pay to win", ale nie wiem, ile w tym prawdy.

Jeśli chodzi o MMO, ja gram w Star Wars: The Old Republic, oczywiście po stronie Imperium ;)
"I'm not evil, I'm just differently moral."

"Life's a bitch, now so am I."

“To be a Sith is to taste freedom and to know victory."

Mila
scyzoryk
scyzoryk

W co ostatnio graliście?

Post#34 » 12 lip 2014, o 18:33

Lailerosse pisze:
Mila pisze:To i ja się "wtrącę". W WoWa nie grałem, chyba tylko dlatego, że właśnie... abonament. Jeśli chodzi o takie MMO, to aktualnie grywam w Neverwinter Online. ^^ Warto pograć, jeśli ktoś kiedykolwiek grał w oryginalne NWN. ^^

Hm, powiadasz? Ja słyszałam, że w mikropłatności zamieniają to w "pay to win", ale nie wiem, ile w tym prawdy.

Jeśli chodzi o MMO, ja gram w Star Wars: The Old Republic, oczywiście po stronie Imperium ;)

Chciałbym w SWTOR pograć, ale za mało miejsca na dysku, za wolny net, by to pobrać, bo na prawdę waży baaardzo dużo. To samo tyczy się Conana, którego też chciałem mieć. Z resztą, póki co, mogę marzyć, bo nie mam dobrego laptopa do tego.

Jeśli chodzi i "mikropłatności", to też zależy od gry. Jeśli (znowu?) chodzi (znowu?!) o NWO, to można na spokojnie grać i bez waluty tej płatnej. Ja, po graniu niecałe dwa tygodnie - cisnę z 42 lvl'em, ale akurat moja klasa jest... OP. >.< Przynajmniej dla mnie.
Jeśli chodzi o inne gry, to BF:P4F jest raczej P2W, bo ja władowałem w tę grę... ło - bardzo, bardzo dużo. XD Całe szczęście, kwota z konta telefonu, gdzie nijak mi się przydaje kasa, bo i tak mnie nikt nie lubi i z nikim nie gadam. >.< To samo się tyczyło NFS: World, ale już nie gram, bo gra upadła, moim zdaniem.

Nooo... i powróciłem do Stalkera. :D Trzeba grać dalej. ^^
[center]Obrazek[/center]

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

W co ostatnio graliście?

Post#35 » 12 lip 2014, o 18:46

E tam płatności, w WoWa grałam na prywatnych serwerach, jest wiele pełnych ludzi i z rozgrywką 1:1 exp jak na globie i grywalność jest naprawdę dobra. Co ciekawe, na serwerze, na którym byłam najdłużej, były setki ludzi gotowych wydać setki dolarów za tak zwany donor gear, czyli nieporównywalnie duże pieniądze w porównaniu do kosztów grania na globalu.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Elvellon
Relikt przeszłości

W co ostatnio graliście?

Post#36 » 12 lip 2014, o 20:06

Wowa wspominam bardzo przyjemnie. Spędziłem przy nim 7 lat. Część na prywatnych serwerach, część na globie. Z racji tego, że już formuła mi się troszkę przejadła przerzuciłem się na Guild Wars 2. Płaci się jedynie za klucz do gry a ew. mikropłatności ograniczają się głównie do zmian kosmetycznych. Zapraszam i polecam - Elvellon.

oczywiście po stronie Imperium ;)

a fuj!
Zło i niedobro.

Awatar użytkownika
whatsername
Furia Pustyni
Furia Pustyni

W co ostatnio graliście?

Post#37 » 13 lip 2014, o 12:57

Słyszałam, że na prywatnych serwerach questy się rypią, dlatego pykam na globie (i nie zamierzam tego zmieniać).
where does everybody go when they go?

Awatar użytkownika
Camenne

W co ostatnio graliście?

Post#38 » 13 lip 2014, o 13:27

Pewnie na wielu tak, na neverendless działało 99,9% :D Ile kosztuje teraz granie na globie?
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
whatsername
Furia Pustyni
Furia Pustyni

W co ostatnio graliście?

Post#39 » 14 lip 2014, o 00:24

Teraz jakieś dziwne promocje były i nie wiem, ile luby zapłacił za prepaida. Nawet nie wiem, na ile go kupił (;>), więc odpowiem Ci wieczorem. :D
Ed, 45 zł za miesiąc.
where does everybody go when they go?

Naseilen
Kocioł z Gundestrup

W co ostatnio graliście?

Post#40 » 5 sie 2014, o 01:11

Przeszłam tego nowego Tomb Raidera... Ta gra tak mnie zirytowała, że w zasadzie nie wiem od czego zacząć narzekanie. Jedynym jej plusem było chyba to, że trafiały się od czasu do czasu dłuższe fragmenty bez sekwencji QTE. A no i Lara wygląda całkiem ładnie. Przewidywalna fabuła; fatalnie napisane i mało wiarygodne postaci (serio, przez chwilę myślałam, że Lara może ma jakieś widzenia w wyniku szoku i samotności); beznadziejnie udawany brytyjski akcent aktorki podkładającej głos Larze; banalne zagadki...

I jakoś nie mogę przekonać się do tego udawanego realizmu, bo z jednej strony niby Lara się kaleczy, łamie żebra, przebija i strasznie jęczy, bo tak ją wszysko boli, a z drugiej nadal sobie radośnie podskakuje, bo ma chyba zdolności Wolverina - szkielet z andamantium i błyskawiczną regenerację. Przez to tworzy się straszny kontrast i jako całość wychodzi strasznie. Chyba jednak wolę staromodną niezniszczalnosć bohaterki, przynajmniej na tyle na ile wystarczy paseka życia - bohaterka może i ma gumowe kości, ale jest to ok, bo wszystko i tak jest umowne.

Wróć do „W cieple kominka”