Zachęcamy do komentowania tekstów! Na zwycięzcę tytułu Komentatora Kwietnia czeka nagroda książkowa - powieść ''Książę Mgły" - Carlos Ruiz Zafon!

Zapraszamy do udziału w zabawie komentatorskiej „Piórko”! Rozruszajmy forum na wiosnę!

Obrazek

Rozmowy o wszystkim i niczym

Poza tematyką literatury oraz pisarstwa. Rozmowy o wszystkim i niczym.
Beatrice
lekki sztylet
lekki sztylet

Re: Nowy mylog

Post#1 » 22 mar 2009, o 01:01

Właśnie doznałam tego wstrząsu godzinę temu. Niczym prawdziwy feniks, Mylog odradza się z popiołów. Ja raczej podziękuję. Zapłaciłam za ownloga i czuję się spełniona ;D
i'm killing time with a timebomb

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Post#2 » 22 mar 2009, o 10:36

Też mam opłaconego ownloga i wyszłam z niego, nie podoba mi się - tak samo blog, blog4u, blog.onet...
Poza tym mają być nowe opcje - ciekawa jestem, jakie - i już jest forum (siedziałam na starym kiedyś) :)
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Beatrice
lekki sztylet
lekki sztylet

Post#3 » 22 mar 2009, o 13:22

Oczywiście zapewne skuszę się na małe eksperymenty... Ten sentyment jest przerażający. Mylog... Teraz to już chyba Myspot;)
i'm killing time with a timebomb

Lira
Wójt gminy Artefakty
Wójt gminy Artefakty

Post#4 » 22 mar 2009, o 20:05

Jest lepszy.
To znaczy w praktyce całkowicie irytujący, ale składam to na karb wersji BETA, a nie specyfiki serwisu. Ma dużo ciekawych opcji, nawet, nawet. Nie powiem, podoba mi się, grafika jest okej, panel w sumie całkiem niezły... Tylko niestety jeszcze pełno błędów i potknięć, ale wnioskując po fakcie, że gdy wysłałam PMkę z literówką to poprawili - będzie dobrze.
Na pewno lepszy od bloga, ale przejął jego dobre cechy, poniekąd też wygląd.

Być na tak. xD
Hell hath no limits, nor is circumscrib'd in one self place; but where we are is hell,
And where hell is, there must we ever be.

Awatar użytkownika
Zireael
Lewa ręka ciemności
Lewa ręka ciemności

Post#5 » 24 mar 2009, o 00:05

Ja jednak wolę blog. Bo jest... blogiem, mam do niego koszmarny sentyment ;) Zawsze sama robię szablony, uwielbiam dłubać w html'u (nawet, jeśli moje umiejętności to przeszłość wielokrotnie dokonana i jestem sto lat za rzeczywistością) - tak, wiem, że to nie argument, bo w mylog można robić to samo :D Ale jednak już sama nazwa - blog, blog na mylog'u, blog na ownlogu... wszystko od blog.pl . Może jestem tradycjonalistką, ale od kiedy blog.pl znów jest darmowy (a nawet dałam kiedyś to 10,98 i nie żałowałam) aż żal, że nie mam czasu na prowadzenie czegoś ciekawego... Blog.pl funkcjonuje jako strona internetowa, prawdziwy internetowy dziennik o ograniczonej możliwości interakcji z innym użytkownikiem - ja to lubię, mimo, iż czasem utrudnia życie. Wciąż mam jeden blog, z którego w ogóle wywaliłam skrypt, link i wszystko, co pozwala komentować - została tylko księga gości. Fakt faktem, że to zapomniana strona, niewielu o niej pamięta i już nie daję znać, że cokolwiek tam piszę - bo piszę tylko wtedy, gdy jestem maksymalnie zdenerwowana i muszę z siebie wyrzucić, a żeby nie dręczyć konkretnej osoby... zostawiam w eterze. Jest szansa, że ktoś trafi i przeczyta, w sobie nie trzymam, a konkretnym osobom nie daję ;)

Co kto lubi - dla opowiadań mylog.pl jest rzeczywiście zdecydowanie lepszy :)
Salve lux post tenebras!

www.alternation.pl / www.alternation.eu

Carly
scyzoryk
scyzoryk

Post#6 » 6 maja 2009, o 14:17

Taak, mylog. Serwis z niewątpliwie burzliwą historią.
Prawdę mówiąc, szczerze wątpiłam w jego cudowne zmartwychwstanie, dlatego właśnie przeniosłam się na blog.pl. Co prawda na 'blogu' nie czułam się tak dobrze jak na starym, poczciwym mylogu, ale nie było najgorzej. Gdy mylog po sama-nie-wiem-ilu-miesiącach cudownie powstał z martwych zarzekałam się na wszystkie świętości że nie wrócę. Bardzo, ale to bardzo odrzucała mnie szata graficzna, która była dla mnie nieestetyczna i bardzo chaotyczna. Ostatecznie jednak sentyment zwyciężył i postanowiłam wrócić. Co prawda szata graficzna nadal mnie denerwuje, ale poczułam się tak, jakbym wróciła do domu, bo przecież właśnie na mylogu umieszczałam swoje pierwsze opowiadanie, podobnie jak i wszystkie następne. Dlatego myślę, że jestem w stanie wybaczyć mu wszystko.

Awatar użytkownika
Lailerosse
Ukryta Opcja Imperialna

Rozmowy o wszystkim i niczym

Post#7 » 28 cze 2009, o 14:53

Jak wyżej, wygadajcie się, co Wam leży na sercu, a co nie mieści się w tematach ;)
"I'm not evil, I'm just differently moral."

"Life's a bitch, now so am I."

“To be a Sith is to taste freedom and to know victory."

Awatar użytkownika
Lailerosse
Ukryta Opcja Imperialna

Ruchome obrazki

Post#8 » 6 lip 2009, o 11:47

Ktoś lubi zajmować się cięciem i składaniem filmików? A może nagrywa własne? To temat, zasięgnąć opinii, porady, gdzie możecie pochwalić się wszystkimi swoimi dziełami czy po prostu porozmawiać o nich i ich tworzeniu. Zapraszam! :mrgreen:

Co do chwalenia się, to może ja zacznę ;) Ostatnio "odkryłam" na swoim laptopie movie makera i pech chciał, że nawet znalazłam piosenkę i film, które do siebie pasowały. To jest mój całkowicie, zupełnie pierwszy filmik, więc wybaczcie wszelkie potknięcia (szczególnie jedną migającą scenę, której nie mogę znaleźć nigdzie pośród klipów i usunąć o.O). Mam nadzieję, że mimo wszystko Wam się spodoba :).
Film to Labirynt z 1986 roku, z Davidem Bowie i Jennifer Connelly, a za podkład służy piosenka Cool vibes, Vanilla Ninja:
http://www.youtube.com/watch?v=sHQZudki60w
"I'm not evil, I'm just differently moral."

"Life's a bitch, now so am I."

“To be a Sith is to taste freedom and to know victory."

Awatar użytkownika
Camenne

Re: Ruchome obrazki

Post#9 » 6 lip 2009, o 12:46

Nie znam się na tym kompletnie, bo i sama nie próbowałam nigdy robić takich filmików (co za tym idzie, nie mam się czym pochwalić), i nie oglądam ich zbyt wiele, ale faktycznie piosenka pasuje do fragmentów filmu, momentami idealnie. To mignięcie w minucie trzydzieści jest ledwo widocznie, gdybyś nie uprzedziła - pewnie bym nawet nie zauważyła. Jak dla mnie naprawdę w porządku, zwłaszcza jak na pierwszy raz, podziwiam ;)
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
Camenne

Wakacje

Post#10 » 24 lip 2009, o 11:16

Choć wakacje w toku, zawsze warto porozmawiać o tym, co się planuje lub już zaplanowało ;) Dwa miesiące wolnego - na co je wykorzystacie? Wyjazdy, zwiedzanie różnych miejsc, kolonie czy raczej nie, poświęcicie je swobodzie i przyjemnościom czy też na przykład zainteresowaniom, powtórkom, znajomym, a może wszystkiemu na raz? :)

Wróć do „W cieple kominka”