Zachęcamy do głosowania! Na zwycięzcę tytułu Komentatora Maja czeka nagroda książkowa - powieść ''W imię dziecka'' autorstwa Iana McEwana!

Ogłaszamy czas wielkich wyborów na Autora Miesiąca w dziale prozy!

Rozmowy o wszystkim i niczym

Poza tematyką literatury oraz pisarstwa. Rozmowy o wszystkim i niczym.
Awatar użytkownika
zielarka
magiczna kosa
magiczna kosa

Fotografia dla początkujących

Post#1331 » 17 sty 2017, o 16:05

Miło z ich strony. Dzięki za link Cam, przyda mi się.

agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

We want zielarka back!

Post#1332 » 22 sty 2017, o 01:21

Nie wiem, o co biega, ale ciekawe, o co poszło.

Awatar użytkownika
zielarka
magiczna kosa
magiczna kosa

We want zielarka back!

Post#1333 » 22 sty 2017, o 09:18

O nic wielkiego agathas, na chwilę zmieniłam nick. Dobrze Cię widzieć na forum.

agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

We want zielarka back!

Post#1334 » 22 sty 2017, o 09:23

Faktycznie, coś mi nie pasowało, ale nie wiedziałam co. Jasminum też ładnie.

Scarecrow
scyzoryk
scyzoryk

Moja muzyka

Post#1335 » 13 lut 2017, o 11:01

"Jestem aniołem wśród demonów..."

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Moja muzyka

Post#1336 » 15 lut 2017, o 21:22

Oj, ale się rozpisałeś.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
whatsername
Furia Pustyni
Furia Pustyni

Nowy mylog

Post#1337 » 16 lut 2017, o 21:53

O losie, nie dalej jak dwa, trzy tygodnie temu chciałam sobie trochę pokwiczeć przy starych blogaskach i opowiadaniach o Huncwotach (♥), ale niestety. Mylog umarł śmiercią naturalną, a szkoda, bo nawet nie można odzyskać swoich wypocin. Zakładka "kontakt" się nie ładuje; nic się nie ładuje. Tak bardzo smutek!
Edit (Piaf): teraz to już upadły nawet witryny. Oficjalny RIP.
where does everybody go when they go?

Awatar użytkownika
Camenne

Nowy mylog

Post#1338 » 16 lut 2017, o 22:03

Trochę mnie zirytowało odcięcie użytkowników od ich treści właściwie bez żadnej informacji, bo logować nie można było się już pół roku temu, a teraz już w ogóle nic się nie wczytuje. Szkoda mi, bo miałam tam pierwotną wersję jednego tekstu, nie zgrałam go wcześniej. Teraz nie mam jak się z niego śmiać :D
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Szarl
świetlista lanca mrozu
świetlista lanca mrozu

Nowy mylog

Post#1339 » 17 lut 2017, o 00:18

whatsername pisze:O losie, nie dalej jak dwa, trzy tygodnie temu chciałam sobie trochę pokwiczeć przy starych blogaskach i opowiadaniach o Huncwotach (♥), ale niestety. Mylog umarł śmiercią naturalną, a szkoda, bo nawet nie można odzyskać swoich wypocin. Zakładka "kontakt" się nie ładuje; nic się nie ładuje. Tak bardzo smutek!
Edit (Piaf): teraz to już upadły nawet witryny. Oficjalny RIP.

Hahahaha, ostatnio nawet na konwersacji o tym rozmawialiśmy, że nasze blogaski na mylogu przepadły. Moje fanficki potterowskie, moja gimnazjalna Jily zatonęła w odmętach internetu niczym titanic <hahaha> , tylko cholera nie chcę mi się ekspedycji ratunkowej wysyłać :lol: . Nie wiem, czy warto :P :poop: . Chociaż podejrzewam, że dostałabym hiperwentylacji ze śmiechu dzięki mojej nastoletniej egzaltacji :mrgreen: .
"I'm not a bitch. I am THE Bitch. And for you I'm Ms. Bitch!"

Awatar użytkownika
GenerałŚwinkaMorska
lekki sztylet
lekki sztylet

Komiks

Post#1340 » 5 mar 2017, o 22:15

Mam nadzieję, że dobry dział ;/
Dzisiaj wygrzebałem swój stary komiks. Nic specjalnego. Bohaterem historyjki jest stwór podobny do kota, który zajmuje się kradzieżami. Odcinków było więcej, ale tylko ten powstał w paintcie.

01 I 02 I 03 I 04 I 05 I 06 I07 I 08 I
Obrazek

Wróć do „W cieple kominka”