Zachęcamy do komentowania! Co miesiąc na zwycięzcę tytułu Komentatora Miesiąca czeka nagroda książkowa!

Radości

Poza tematyką literatury oraz pisarstwa. Rozmowy o wszystkim i niczym.
Awatar użytkownika
Anna Nazabi
świetlista lanca mrozu
świetlista lanca mrozu

Radości

Post#911 » 8 cze 2016, o 10:46

Znów wyjechałam na miasto, chyba łuk jest za mną. <ok> Ale na mieście wymusiłam.Brawo ja :(

Awatar użytkownika
zielarka
magiczna kosa
magiczna kosa

Re: Radości

Post#912 » 8 cze 2016, o 21:36

Camenne pisze:Ojej, zazdroszczę, chciałabym wybrać się na takie spotkanie, a jak na razie przegapiłam kilka okazji.

Polecam z całego serca! Rzecz jasna, jeśli się Pana Wojtka lubi.
Mam fotkę. :-P

Ross_Rabiaka
gladius tytanów
gladius tytanów

Radości

Post#913 » 8 cze 2016, o 22:03

zielarka pisze:Wczoraj i dzisiaj byłam na stand-upie Wojciecha Cejrowskiego, było świetnie.

Widziałem go w Gdańsku "na żywo" w tamtym roku, jak na Długim Rynku koło Neptuna podpisywał swoje książki :)) . Dyskutował z przechodniami, można było fotę z nim sobie strzelić, ogólnie spoko gość. Często zapraszany jest do radia Wnet, którego często słucham w pracy, więc znam jego poglądy dość dobrze. Fakt, momentami jest za radykalny, ale na pewno jest wyraźny i bezkompromisowy, za co go podziwiam.
Matt C.

Awatar użytkownika
zielarka
magiczna kosa
magiczna kosa

Radości

Post#914 » 9 cze 2016, o 17:39

Ross, zdaje się, że Cejrowski jest nawet jednym z założycieli tego radia. Chyba... ? Coś mi się kiedyś rzuciło w oczy, gdy przeglądałam dziennik pokładowy na jego stronie internetowej. Wnetu nigdy nie słuchałam, ale często odpalam podcasty albo właśnie gdzieś tam zamieszczone, wycięte audycje radiowe Pana Wojtka. Z ciekawością słucham i o podróżach, i o polityce, bo lubię, gdy ktoś nie boi się mieć własnego zdania. Poza tym zapewne mogę określić się mianem moherka, tyle że póki co bez beretu.

KotDrRyszarda
scyzoryk
scyzoryk

Radości

Post#915 » 9 cze 2016, o 19:36

Nie zepsułam solo na dzisiejszym występie i w końcu przebiłam się dźwiękiem przez trąbki :) Mała rzecz a cieszy.

Awatar użytkownika
Karen
Mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi

Radości

Post#916 » 10 cze 2016, o 22:58

Zdałam medycynę ratunkową i immunologię. :D Jeszcze tylko higiena i fizjo i wracam do żywych (tj. do pisania) i wakaaaacje! :D
Jeśli nie wiesz, co masz dalej zrobić, to zrób sobie kawę.

Awatar użytkownika
Anna Nazabi
świetlista lanca mrozu
świetlista lanca mrozu

Radości

Post#917 » 12 cze 2016, o 09:48

Aaa, już zapomniałam jakie urocze były te 3 miechy lenistwa:-(

Awatar użytkownika
Karen

Radości

Post#918 » 13 cze 2016, o 08:23

Lenistwa? Tylko jeśli chodzi o naukę, bo ja od 17 roku życia zawsze w wakacje pracuję. :)
Jeśli nie wiesz, co masz dalej zrobić, to zrób sobie kawę.

Awatar użytkownika
zielarka
magiczna kosa
magiczna kosa

Radości

Post#919 » 13 cze 2016, o 15:23

Najtrudniejszy egzamin zdany!

KatarzynaT
lekki sztylet
lekki sztylet

Radości

Post#920 » 13 cze 2016, o 17:20