Zachęcamy do komentowania tekstów! Na zwycięzcę tytułu Komentatora Kwietnia czeka nagroda książkowa - powieść ''Książę Mgły" - Carlos Ruiz Zafon!

Proza marca: Złodziej wspomnień - prolog | Poezja marca: cztery pory odpustów

Zapraszamy do udziału w zabawie komentatorskiej „Piórko”!
Rozruszajmy forum na wiosnę!

Obrazek

Nasze imiona

Poza tematyką literatury oraz pisarstwa. Rozmowy o wszystkim i niczym.
Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska
Jawna opcja Mandaloriańska

Nasze imiona

Post#1 » 17 lut 2009, o 22:19

Jakie imiona kryją się za waszymi nickami?
Jam Kamila, imię pospolite i przeciętne - cóż poradzę? :D
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Lira
Wójt gminy Artefakty
Wójt gminy Artefakty

Re: Nasze imiona

Post#2 » 25 lut 2009, o 21:38

Sonia Karolina Gabriela.

Pierwsze straszne.
Drugie prześladowcze. (Poszła Karolinka...)
Trzecie, żeby wkurzyć Archanioła Gabriela. xD
Hell hath no limits, nor is circumscrib'd in one self place; but where we are is hell,
And where hell is, there must we ever be.

Maya
lekki sztylet
lekki sztylet

Post#3 » 26 mar 2009, o 14:17

Agnieszka Hanna Małgorzata

Aga - bo mamusia sobie ubzdurała, że musi być Agnieszka i Artur jako jej dzieci, kij, że zamiast Artura wyszła Monika xD.
Hanna - po mamie.
Małgorzata - zawsze się śmieję, że na cześć pani od matematyki, ale tak na serio... to niezbyt wiem, czemu. Mam manię na punkcie Gosiek i Krzysztofów, chyba w swoich pisaninach nawet nigdy im odpocząc nie dam xD.
[to shut a dream stage inside of you]
KEINE SCHMERZEN!

Awatar użytkownika
Zireael
Lewa ręka ciemności
Lewa ręka ciemności

Post#4 » 4 kwie 2009, o 21:34

Ja mam tak z Magdą i Sandrą, zawsze przedstawiam się tymi imionami w klubach/przypadkowych imprezach i parę moich bohaterek też tak ma ;P

Joanna Maria Jadwiga

Pierwsze... rykniecie śmiechem, ale to jest nazwa wojskowego pasa ćwiczebnego, na którym mój tata miał ćwiczenia typu poligonowego, podczas gdy ja się wtedy rodziłam xD
Maria... bo mama chciała Marysię, ale już chyba wolę mieć imię po poligonie. Poza tym zatrważająca większość moich znajomych ma na drugię Maria (nawet jedne kolega xD)
Jadwiga... znowu tata. Nie miałam weny ani skonkretyzowanego patrona na bierzmowanie. Może miałam, chciałam właśnie Magdalenę... ale chyba niezbyt pewnie, bo stanęła na Jadwidze. "Mądra, młoda, król Polski". W sumie racja, swojsko, słowiańsko... (nic to, że Jadwiga była z Węgier, a imię wywodzi się z niemieckiego Hedwig xD).
Salve lux post tenebras!

www.alternation.pl / www.alternation.eu

Beatrice
lekki sztylet
lekki sztylet

Post#5 » 4 kwie 2009, o 22:05

Ale macie fajne imiona :S
Ja jestem Anną. Taką zwyczajną Anką. Ech. Życie :shock:
i'm killing time with a timebomb

Awatar użytkownika
Ishie
scyzoryk
scyzoryk

Post#6 » 5 kwie 2009, o 13:49

Beatryś, nie marudź, Anka to całkiem fajne imię!
Anna Paulina Elwira wita. :|>

Beatrice
lekki sztylet
lekki sztylet

Post#7 » 5 kwie 2009, o 14:05

Ishie pisze:Beatryś, nie marudź, Anka to całkiem fajne imię!

Ja wiem, że ładne. Piękne nawet. Irytujący bywa jednak fakt, że połowa dziewczyn, które znam, ma tak na imię (w samej mojej klasie jest nas wesoła SIÓDEMKA :D )

Bestia
lekki sztylet
lekki sztylet

Post#8 » 5 kwie 2009, o 14:37

Nikola :)

Awatar użytkownika
Lailerosse
Ukryta Opcja Imperialna

Post#9 » 6 kwie 2009, o 12:25

Oczywiście, że Anka to fajne imię. Bo wszystkie Anki są fajne. I mówię Wam to ja - Anna Irena Katarzyna :)
"I'm not evil, I'm just differently moral."

"Life's a bitch, now so am I."

“To be a Sith is to taste freedom and to know victory."

Beatrice
lekki sztylet
lekki sztylet

Post#10 » 6 kwie 2009, o 22:25

Lailerosse pisze:Oczywiście, że Anka to fajne imię. Bo wszystkie Anki są fajne. I mówię Wam to ja - Anna Irena Katarzyna :)

Statystycznie wychodzi na to, że w tej chwili 25% użytkowników (czy też użytkowniczek :)) forum Artefakty ma na imię Anna:D
Mniej więcej to miałam na myśli, pisząc :
Ishie pisze:Irytujący bywa jednak fakt, że połowa dziewczyn, które znam, ma tak na imię (w samej mojej klasie jest nas wesoła SIÓDEMKA :D )

Przypomniała mi się bardzo prymitywna piosenka, która święciła triumfy na moich połowinkach.
Najarana Anka :twisted:

Wróć do „W cieple kominka”