Zachęcamy do komentowania! Co miesiąc na zwycięzcę tytułu Komentatora Miesiąca czeka nagroda książkowa!

Smutki

Poza tematyką literatury oraz pisarstwa. Rozmowy o wszystkim i niczym.
Awatar użytkownika
Głodzia
zaklęty miecz
zaklęty miecz

Smutki

Post#301 » 11 cze 2017, o 23:32

Grafoman pisze:Jakoś od paru tygodni, może od miesiąca jest mi praktycznie ciągle smutno. Czuję się tak, jakbym wpadał w jakieś bagno bez dna ani brzegu. Wydaje mi się, że przez cały czas stoję w miejscu. :(

Brzmi jak depresja...
Niebo nad jej głową było tak nieprzeniknione, tak niewyobrażalnie głębokie i bezkresne, że poczuła się malutka i nic nieznacząca.

szczepantrzeszcz
Autor miesiąca

Smutki

Post#302 » 12 cze 2017, o 18:33

Grafoman pisze:Jakoś od paru tygodni, może od miesiąca jest mi praktycznie ciągle smutno. Czuję się tak, jakbym wpadał w jakieś bagno bez dna ani brzegu. Wydaje mi się, że przez cały czas stoję w miejscu. :(
Jakby od wczoraj było Ci smutno, zaleciłbym pół szklaneczki jakiegoś dobrego łyskacza i twardą a zajmującą lekturę, jednak skoro twierdzisz, że od miesiąca... potrzebna terapia szokowa: wino kobiety i śpiew ;))

Awatar użytkownika
Grafoman
Użytkownik zbanowany

Smutki

Post#303 » 12 cze 2017, o 18:47

szczepantrzeszcz pisze:
Jakby od wczoraj było Ci smutno, zaleciłbym pół szklaneczki jakiegoś dobrego łyskacza i twardą a zajmującą lekturę, jednak skoro twierdzisz, że od miesiąca... potrzebna terapia szokowa: wino kobiety i śpiew ;))

Dziękuję za radę, Szczepanie! Terapia szokowa, powiadasz? Muszę pomyśleć.... ;)
"Jeśli chcesz się po­wiesić, po­wieś się na wy­sokim drzewie. "

Awatar użytkownika
Karen
Mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi
Mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi

Smutki

Post#304 » 13 cze 2017, o 23:19

To co z tą terapią? :D
Jeśli nie wiesz, co masz dalej zrobić, to zrób sobie kawę.

Awatar użytkownika
Grafoman
Użytkownik zbanowany

Smutki

Post#305 » 13 cze 2017, o 23:22

Karen pisze:To co z tą terapią? :D

Wciąż myślę. :D
"Jeśli chcesz się po­wiesić, po­wieś się na wy­sokim drzewie. "

Gorska
scyzoryk
scyzoryk

Smutki

Post#306 » 22 cze 2017, o 12:03

Ja moge polecić kogoś z Wrocka ale to jak będzie potrzebny to dajcie znać :)

suzanne

Smutki

Post#307 » 24 cze 2017, o 08:27

Wiem że to żadne pocieszenie, ale ja też tak się czuję od pewnego czasu. A konkretnie od czasu, gdy dowiedziałam się że ktoś, kto mianował się moim przyjacielem, obsmarował mi tyłek za plecami. A co najlepsze, ta osoba jest użytkownikiem tegop portalu :(

Wróć do „W cieple kominka”