Smutki

Poza tematyką literatury oraz pisarstwa. Rozmowy o wszystkim i niczym.
Giwi

Smutki

Post#1 » 28 lut 2011, o 22:36

Skoro jest temat o radościach, to czemu nie o smutkach? Tutaj możemy się użalać, drodzy użytkownicy, więc śmiało! :D

JUTRO DO SZKOŁY NIEEEE (oglądała Oscary online i spała w poniedziałek do 12)

Awatar użytkownika
Lailerosse
Ukryta Opcja Imperialna

Re: Smutki

Post#2 » 28 lut 2011, o 22:38

Poszłam dzisiaj grzecznie na zajęcia, chociaż mi się nie chciało i co z tego mam? KOLEJNY referat na poniedziałek :/ Bo przecież rozdział magisterki na przyszły tydzień to za mało...
"I'm not evil, I'm just differently moral."

"Life's a bitch, now so am I."

“To be a Sith is to taste freedom and to know victory."

Neno
zaklęty miecz
zaklęty miecz

Post#3 » 5 mar 2011, o 12:12

Pociągi są ostatnio wredne. Z 2 godzin trzeba teraz jechać 3.5, jak nie więcej. :<
Ja dziękuję za to konduktorom i ZTM, że mi piątek rozwalili. Głupi przepis, że każdy kto ma ulgową kartę miejską musi mieć i legitymację. Latałam aż do wieczora z metra do metra bo w jednym były kolejki, to nie przyjmują odwołań od tego wezwania, albo nagle zrobili sobie 1h przerwy. :(
[center]Nulla è Reale, Tutto è Lecito.[/center]
[center]Obrazek[/center]

Szarl
świetlista lanca mrozu
świetlista lanca mrozu

Post#4 » 6 mar 2011, o 21:38

z gracją słonia wpadam w obłęd maturalny.
"I'm not a bitch. I am THE Bitch. And for you I'm Ms. Bitch!"

Avaritia
scyzoryk
scyzoryk

Post#5 » 7 mar 2011, o 10:52

Matura to bzdura, na studiach zaczyna się robić fajnie. Nie panikujcie. :)
Ja też chyba jestem chora.
Ceterum censeo Karthaginem delendam esse

Lira
Wójt gminy Artefakty
Wójt gminy Artefakty

Post#6 » 7 mar 2011, o 19:34

W piątek zdarzyło mi się zepsuć przypadkiem plastikową osłonkę na doniczkę w szkole. Oczywiście musiałam odkupić. Gdybym wiedziała, że cały weekend spędzę na poszukiwaniu tego właśnie przedmiotu, to bym się już wcześniej załamała. Dzięki temu odkryłam, że sklepy typu IKEA, OBI i Castorama podobnych przedmiotów na stanie nie mają, a w Katowicach są 34 kwiaciarnie, również niezaopatrzone w to cudo. Dzisiaj rano musiałam się urwać z lekcji, żeby jeździć za tym czymś.

Znalazłam to coś w sklepie ogrodniczym, dwie ulice od mojej szkoły.
Zmarznięta, zirytowana i padnięta po prostu padłam i od tego czasu mam doła.
Hell hath no limits, nor is circumscrib'd in one self place; but where we are is hell,
And where hell is, there must we ever be.

Giwi

Post#7 » 14 mar 2011, o 11:16

Nie idzie mi pisanie, czuję się, jakby ktoś mi wybierał mózg łyżeczką do lodów, poza tym zawaliłam matmę. Tak, i co jeszcze?!

Kiwi
magiczna kosa
magiczna kosa

Post#8 » 11 kwie 2012, o 23:35

Mań pisze:Zabijcie mnie. Matury jeszcze nigdy nie poszły mi tak słabo i znowu nie wiem, co chcę studiować! ;c

A nie jest tak, ze jak ci się wydaje, ze poszły słabo, tak naprawdę poszły świetnie? :D Ja zawsze czuje na odwrót!

A tymczasem, pod moja nieobecność moja matka wpadła do mojego pokoju i przemeblowała go według feng szui, czy co tam, i twierdzi, ze czuje się źle, bo nie mam wystarczająco pozytywnej energii... czy coś? Teraz chce mnie wysłać na jogę i akupunkturę! Nie cierpię siedzieć w domu, ale nie mam siły wracać.

Kostucha
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Post#9 » 14 kwie 2012, o 12:50

Jestem rozczarowana forum Hellgates. Niektórych ludzi ceniłam sobie wyżej niż chyba powinnam. Cholernie mi przykro, nie mam ochoty tam więcej grać, jednak szkoda mi czasu, jaki poświęciłam tam na rozbudowę fabuły.
Po prostu robię za zły charakter.

Mań
gladius tytanów
gladius tytanów

Post#10 » 6 maja 2012, o 16:55

Matury, trzeba się spiąć i ogarnąć ze wszystkim, a ja nie mam na to siły, bo jestem CHORA ;c jednak grillowanie w czasie burzy nie było najlepszym pomysłem xd.

Wróć do „W cieple kominka”