Zachęcamy do głosowania! Na zwycięzcę tytułu Komentatora Maja czeka nagroda książkowa - powieść ''W imię dziecka'' autorstwa Iana McEwana!

Ogłaszamy czas wielkich wyborów na Autora Miesiąca w dziale prozy!

Smutki

Poza tematyką literatury oraz pisarstwa. Rozmowy o wszystkim i niczym.
Awatar użytkownika
Karen
Mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi

Smutki

Post#261 » 27 kwie 2016, o 14:46

Mój smutek na dziś: ćwiczenia z fizjologii człowieka do 19 uniemożliwiające napisanie czegokolwiek dzisiaj. Jutro od 8:30 do 19:30 na uczelni. Zaczynam czuć się tu prawie jak w domu :O
Jeśli nie wiesz, co masz dalej zrobić, to zrób sobie kawę.

Awatar użytkownika
DuralT
USS Gerald R. Ford
USS Gerald R. Ford

Smutki

Post#262 » 27 kwie 2016, o 15:26

Szkoda Karen, że nie będziesz mieć czasu na pisanie, choć ja najbardziej lubię pisać w nocy.
Co do pedzia z baru, to zdążył już zadzwonić i napisać smsa.
— No to płyńmy dalej, marynarzu, bo?
— Navigare necesse est, vivere non est necesse.
Andrzej Ziemiański – Pomnik Cesarzowej Achai - Tom V

Awatar użytkownika
Karen

Smutki

Post#263 » 27 kwie 2016, o 15:31

Ja lubię pisać między 23 a 1, ale niestety jutro na rano, najpierw wykłady, a jeszcze trzeba być przytomnym na czterogodzinne zajęcia na klinikach. Ale istnieje cień szansy, że dziś facet puści nas wcześniej. Oby. :)

No to DuralT, masz wzięcie :P

Awatar użytkownika
Anna Nazabi
świetlista lanca mrozu
świetlista lanca mrozu

Smutki

Post#264 » 27 kwie 2016, o 15:47

Hahahah, gościu nie próżnuje:)
Dural, no daj mu szansę:)

Awatar użytkownika
DuralT
USS Gerald R. Ford
USS Gerald R. Ford

Smutki

Post#265 » 27 kwie 2016, o 15:49

Kawa jest magicznym zaklęciem pozwalającym biednym studentom spać trzy godziny dziennie i wstać na wykłady.
Ktoś mi tak powiedział i sobie zapamiętałem.
Co do wzięcia, to czemu nie mogą mnie zagadywać w barach ładne dziewczyny? zawsze sami faceci. Może przestanę się schludnie ubierać?
Ann wybacz, ale ja wolę tych z 9/10 wyglądem i nienatarczywych. A tak na serio, to tylko płeć piękna.

Awatar użytkownika
Anna Nazabi
świetlista lanca mrozu
świetlista lanca mrozu

Smutki

Post#266 » 27 kwie 2016, o 19:42

Dural, a znasz powiedzonko, żeby życie miało smaczek, raz dziewczynka, raz chłopaczek, hehe, a co do smutków to ja też posmęcę, bo od tygodni walczę z ekspresowym przepisem na bułki i drożdżówki bezglutenowe. Przepis udoskonalam, a wciąż wychodzi nie tak jak bym chciała. Mam wrażenie, że ze sto razy jeszcze będę je piec, nim dojdę do perfekcji, o ile to w ogóle możliwe bez użycia zwykłej mąki przennej :(

Awatar użytkownika
Karen

Smutki

Post#267 » 27 kwie 2016, o 19:48

Dural, kawę piję już za długo, żeby tak skutecznie podtrzymywała mnie przy życiu :D
Nie dołuj się, mnie ostatni raz zagadał chłopak 3 lata temu, a okazał się straszną pipą, podlizusem i pantoflem, czego nie zdzierżę. Od półtora roku mam swojego własnego, no i z nim się użeram. Chociaż na dobre dupy zawsze chętnie popatrzę :D

KateValentine1990
lekki sztylet
lekki sztylet

Smutki

Post#268 » 27 kwie 2016, o 21:43

Żeby mi tak kawa pomagała, żeby spać trzy godziny i iść na wykład :v . Na mnie już nawet kofeina nie działa...nie ważne, czy wypiję szklankę czy 3. Ale już niedługo sesja i trzeba zacząć się uczyć : mam 4 egzaminy dość obszerne i nie zaczęłam jeszcze , bo poprawiam maturę ;_;
"Moje przemyślenia są proste: nie ma człowieka, który by nie umarł. Łącznie z papieżem. Skoro jest to nieodwołalne i nieodwracalne, to nie ma się czego bać."

Awatar użytkownika
DuralT
USS Gerald R. Ford
USS Gerald R. Ford

Smutki

Post#269 » 27 kwie 2016, o 23:16

Szczerze mi kawa pomaga w taki sposób, ale musi być to bardzo mocna sypanka (5 łyżek zmielonych ziaren), taka, że aż dosłownie łyżka w niej staje, do niej wsypać wielką ilość cukru. Właściwie to więcej tam wychodzi fusów niż kawy, ale cholernie pobudza. Polecam ją dla osób nie mających problemów z sercem i układem krwionośnym.
Ann, nie przesadzajmy, jeśli to będzie jakiś przystojny amant, to może...
Karen piszesz o chłopaku, czy o psie? Bo jeśli facet cię zdobył bez zagadywania, to wiedz, że coś się dzieje...

Awatar użytkownika
Anna Nazabi
świetlista lanca mrozu
świetlista lanca mrozu

Smutki

Post#270 » 27 kwie 2016, o 23:21

Ha, no widzisz, jednak dopuszczasz możliwość. Przystojny amant powiadasz... ;))

Wróć do „W cieple kominka”