Zachęcamy do komentowania tekstów! Na zwycięzcę tytułu Komentatora Kwietnia czeka nagroda książkowa - powieść ''Książę Mgły" - Carlos Ruiz Zafon!

Zapraszamy do udziału w zabawie komentatorskiej „Piórko”! Rozruszajmy forum na wiosnę!

Obrazek

Smutki

Poza tematyką literatury oraz pisarstwa. Rozmowy o wszystkim i niczym.
Awatar użytkownika
Karen
mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi

Smutki

Post#271 » 27 kwie 2016, o 23:29

Akurat chłopaka poznałam w odmętach internetów, przez pół roku się z nim luźno kumplowałam, po czym jakoś tak wyszło, że w sumie nasze nienormalne charaktery do siebie pasują. :P
Co do kawy - nie pokusiłabym się na taką. Duża część ludzi, która ma jakieś problemy sercowo-krążeniowe o tym nie wie, więc można się nieźle załatwić. Ja piję 3 zwykłe dziennie, nawet jak mi się spać nie chce, po prostu uwielbiam kawę. :)
Jeśli nie wiesz, co masz dalej zrobić, to zrób sobie kawę.

Awatar użytkownika
DuralT
USS Gerald R. Ford
USS Gerald R. Ford

Smutki

Post#272 » 27 kwie 2016, o 23:32

Ann, masz jakiegoś na zbyciu?
Karen, ale zagadał on do ciebie, czy ty do niego?
Nie no ta piąteczka to jednorazowy strzał z rana. Raczej więcej niż jednej takiej dziennie nie wypijesz. ;) Później już lecą zwykłe, do śniadania itd.
— No to płyńmy dalej, marynarzu, bo?
— Navigare necesse est, vivere non est necesse.
Andrzej Ziemiański – Pomnik Cesarzowej Achai - Tom V

Awatar użytkownika
Anna Nazabi
świetlista lanca mrozu
świetlista lanca mrozu

Smutki

Post#273 » 27 kwie 2016, o 23:36

Zawsze mam wokół siebie obstawę amantów, hehe, mogę jednego odstąpić.
Ale tylko w celach rekreacyjnych, potem ma do mnie wrócić. ;))

Awatar użytkownika
Karen

Smutki

Post#274 » 27 kwie 2016, o 23:40

On do mnie. Ja nie desperatka, żeby faceta z tak banalnej roboty jak napisanie wiadomości wyręczać. :D

Awatar użytkownika
DuralT
USS Gerald R. Ford
USS Gerald R. Ford

Smutki

Post#275 » 27 kwie 2016, o 23:42

Ann: Na wypożyczenie? pff... Podziękuję, znajdę swojego własnego, a do tego czasu tylko kobitki ;)

Karen: Czyli jednak zagadał ;) Internetowo, bo internetowo... więc tak na pół gwizdka, chyba, że tym sposobem cię zaprosił na spotkanie w realnym świecie :p
— No to płyńmy dalej, marynarzu, bo?
— Navigare necesse est, vivere non est necesse.
Andrzej Ziemiański – Pomnik Cesarzowej Achai - Tom V

Awatar użytkownika
Karen

Smutki

Post#276 » 27 kwie 2016, o 23:58

No yop, innej opcji nie miał chyba że zhakowałby mi kompa żeby wydowiedzieć sie gdzie mieszkam i szukać mnie:D

agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Smutki

Post#277 » 12 maja 2016, o 16:56

Jestem aktualnie niestabilna finansowo. Bardzo mnie to martwi. Czasami zastanawiam się, skąd mamy wziąć na chleb.

Awatar użytkownika
zielarka
magiczna kosa
magiczna kosa

Smutki

Post#278 » 30 maja 2016, o 00:11

Moja praca, która wydawała mi się całkiem odkrywcza, a już na pewno znośna, została oceniona na bardzo złą i "wręcz skandaliczną". Ponieważ moje poczucie własnej wartości w sprawach związanych z intelektem i umiejętnościami ostatnimi czasy systematycznie się obniża, dotknęło mnie to przeokropne i można powiedzieć, że prócz odczuwania zwyczajnego ludzkiego zawodu, przechodzę teraz mały-wielki kryzys, zadając sobie pytanie, czy to co robię ma właściwie sens, skoro ostatecznie okazuje się być tak marne.

Awatar użytkownika
Anna Nazabi
świetlista lanca mrozu
świetlista lanca mrozu

Smutki

Post#279 » 30 maja 2016, o 07:43

Zależy kto wydaje opinię.W pracy niestety są zawsze ci równi i równiejsi.Czasami jest rywalizacja.Różnie to bywa.Niemniej, to jest zawsze to, co mną akurat kierowało przy wyborze pracy...obiektywna prawda równa prawdzie subiektywnej.Można by powiedzieć,że tylko w przedmiotach ścisłych,ale niekoniecznie.Zadanie z matematyki ma dać konkretny wynik.I chociaż raz mi się zdarzyło dostać pałę za dobrze rozwiązanie zadanie, tutaj pole polemiki jest ogromne.Niemniej ja bym nie traciła wiary.W pracy nie opartej na równaniu pojawia się coś takiego jak gust, preferencje, i to w jaki sposób rozłoży się dodatkowo układ sił.Oczywiście w pracy opartej na fundamencie z nauk ścisłych też masz wszelkie przepychanki,ale gorzej powiedzieć komuś, że praca jest marna, gdy mamy zgodność w równaniu.Takie kryzysy w pracy to z jednej strony dobry hart charakteru, ale w sytuacji przeciągania się takiego stanu rzeczy, trzeba rozważyć i odpowiedzieć sobie najpierw na pytanie.To ja zawalam, czy oni chcą bym tak myślała?A to cholernie trudne pytanie.

Awatar użytkownika
zielarka
magiczna kosa
magiczna kosa

Smutki

Post#280 » 30 maja 2016, o 09:47

Dzięki Anna za ten ważny dla mnie komentarz. Podobne pytanie wisi nade mną jak ten kat, więc może zastanowię się jeszcze sto pięćdziesiąt razy i w końcu odkryję prawdziwy stan rzeczy.

Wróć do „W cieple kominka”