Zachęcamy do komentowania! Co miesiąc na zwycięzcę tytułu Komentatora Miesiąca czeka nagroda książkowa!

Gadanie przy (albo po) kawie i herbacie

Poza tematyką literatury oraz pisarstwa. Rozmowy o wszystkim i niczym.
Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Post#111 » 10 sty 2018, o 12:58

Ja nie piję już kilka miesięcy kawy. I co mogę napisać o moim odwyku, to, że stałam się bardziej sentymentalna. To jest naprawdę dziwne, ale jednak. To jeden ze znaczących faktów jakie zauważyłam po odstawieniu kawy.

Chciałabym przestać pić kawę, próbowałam już kilka razy i jednak zawsze wracam. Piję raczej typowo smakowo, bo słabą kawę z dużą ilością mleka, ale, fakt faktem, to się chyba zrobił codzienny rytuał nie do wyplenienia :D
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
Karen
Mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi
Mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi

Post#112 » 10 sty 2018, o 13:41

Cam, piję taką samą kawę, ale nie mam ochoty przestać. Zresztą słabą robię, a nieduże ilości kawy nie szkodzą, a przynajmniej tak lekarze mówią :kuku:
Jeśli nie wiesz, co masz dalej zrobić, to zrób sobie kawę.

Awatar użytkownika
Camenne

Post#113 » 10 sty 2018, o 13:48

Też tak to sobie tłumaczę :kuku:
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
Echolalia
magiczna kosa
magiczna kosa

Post#114 » 10 sty 2018, o 15:56

I ja pijam taką jak wy. I przestać nie zamierzam.

Wróć do „W cieple kominka”