Zachęcamy do komentowania tekstów! Na zwycięzcę tytułu Komentatora Kwietnia czeka nagroda książkowa - powieść ''Książę Mgły" - Carlos Ruiz Zafon!

Proza marca: Złodziej wspomnień - prolog | Poezja marca: cztery pory odpustów

Zapraszamy do udziału w zabawie komentatorskiej „Piórko”!
Rozruszajmy forum na wiosnę!

Obrazek

Blog.Onet.pl

Poza tematyką literatury oraz pisarstwa. Rozmowy o wszystkim i niczym.
Rainy
Zdobywca Artefaktu 2012

Re: Blog.Onet.pl

Post#11 » 18 sie 2011, o 14:39

Też miałam jakieś tam potworki na Onecie, całkiem sporo. Ale z czasem stwierdziłam, że nie pasuje mi ten portal i wszystko pousuwałam.
[center]If you can dream it, you can do it.[/center]

Unlike

Post#12 » 3 paź 2011, o 20:52

A ja na onecie dalej siedzę ;) Całkiem prawdopodobne, że to już tylko i wyłącznie kwestia przyzwyczajenia po tych paru latach. Mylog mnie nie przekonuję - nie jest to opinia uzasadniona, po prostu jakoś tak kojarzy mi się z czymś nie miłym i tyle.

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Post#13 » 15 paź 2011, o 19:11

Mylog mnie nie przekonuję - nie jest to opinia uzasadniona, po prostu jakoś tak kojarzy mi się z czymś nie miłym i tyle.
Każdy serwis ma w sobie coś nieprzyjemnego, nieprzyjaznego, ale to zależy tylko od tego, do jakiego grona odbiorców i autorów się trafi ;) Sama miałam tak z Onetem, pewnie zbyt pochopnie oceniłam serwis jako całość, za co ogólnie się kajam, bo ostatnio zdarza mi się tam zajrzeć i być pozytywnie zaskoczoną.
Teraz ciekawi mnie blog.pl ^^
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Giwi

Post#14 » 15 paź 2011, o 23:47

Oeone pisze:
Teraz ciekawi mnie blog.pl ^^

Blog.pl ma takie same wstawianie notek jak mylog, nie polecam XD

Mań
gladius tytanów
gladius tytanów

Post#15 » 16 paź 2011, o 12:18

Blog.pl nigdy mnie nie interesował, zawsze nęcił mnie Onet i Mylog, ale w ostateczności pozostaję wierna temu drugiemu, mimo że nie raz mnie zawiódł ;D

Awatar użytkownika
Camenne

Post#16 » 16 paź 2011, o 12:53

Przeglądałam wczoraj blog, z trudem znalazłam kategorię "twórczość literacka", chyba nawet nie było jej w spisie wszystkich kategorii... I nie znalazłam nic ciekawego do czytania w pierwszych trzydziestu polecanych blogów, to już o czymś świadczy ;]
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Mań
gladius tytanów
gladius tytanów

Post#17 » 16 paź 2011, o 12:59

Coś w tym musi być, swoją drogą ucieszyłabym się, gdyby na Mylogu zmieniły się w końcu polecane rozdziały, bo z tego co zauważyłam, to zdjęcia są co chwilę nowe ;D

Awatar użytkownika
Camenne

Post#18 » 16 paź 2011, o 13:02

Dokładnie. Sama byłam nawet kilka razy polecona... oj, byłoby po prostu miło, gdyby wreszcie rubryka ruszyła, te trzy linki wiszą już z pół roku, może więcej? Fajna reklama dla autorów, ale ile można? ;D

Kiwi
magiczna kosa
magiczna kosa

Post#19 » 27 sty 2012, o 16:49

Czy mi się wydaje, czy wszystkie serwisy pozdychały, chodziłam sobie dzisiaj po mylogu, blog.pl i ownlogu pomyślałam, ze byłoby tak fajnie odwiedzić nowych znajomych i co, ha, wszystkie moje ukochane blogi nieaktywowane od roku, na stronie głównej jakieś... jakieś... nawet nie powiem jakie, statystki tez nie najlepsze, co sie dzieje, czy już nie ma żadnej strony, na której ludzie wciąż PISZA i piszą dobrze, jak to było na mylogu za starych dawnych czasów? Czemu wszędzie jest tak cicho!
Blogger oczywiście trzyma się dobrze, ale nie mogę znaleźć żadnej twórczości w naszym języku i większość blogów to fashion blogi.

Awatar użytkownika
Camenne

Post#20 » 27 sty 2012, o 18:35

Poza onetem raczej nic się dobrze nie ma, zimowy sezon ogórkowy; mylog może dlatego, że obiecali otworzenie mytale.pl, sama bym pewnie czekała z otwieraniem blogów, gdybym zamierzała tam coś publikować, by później nie musieć płacić za przeniesienie. Co z blog.pl i innymi - nie wiem, nie znam.
Mi już definitywnie znudziło mi się blogowanie, myślałam nad usunięciem konta myspotowego. Fora są wygodniejsze ;)

Wróć do „W cieple kominka”