Blog.Onet.pl

Poza tematyką literatury oraz pisarstwa. Rozmowy o wszystkim i niczym.
Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Blog.Onet.pl

Post#21 » 22 gru 2017, o 08:55

Wrzucam jako ciekawostkę - blog.onet.pl jakiś czas temu połączony został z blog.pl, a teraz zostanie skasowany całkowicie.

http://zaleznawpodrozy.pl/2017/12/21/o- ... -blogerow/

Zresztą sposób, w jaki Onet zamyka blog.pl jest według mnie rzeczywiście kiepski i nie dziwię się, że robi się wokół tego szum.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
Gorgiasz
Zdobywca Artefaktu 2014

Blog.Onet.pl

Post#22 » 22 gru 2017, o 18:51

Rzeczywiście, ciekawa sprawa.

Awatar użytkownika
Camenne

Blog.Onet.pl

Post#23 » 22 gru 2017, o 20:16

Tym bardziej, że blog.onet.pl działa od 2004 roku i był swojego rodzaju legendą, a jednak przegrał i zamykają go na szybko. Internet rzeczywiście sporo się zmienił.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
Briala
lekki sztylet
lekki sztylet

Blog.Onet.pl

Post#24 » 22 gru 2017, o 22:14

Pamiętam jeszcze falę popularności blogasków na Onecie. Wydaje mi się, że po pierwsze wystarczyłoby, żeby ogarnęli syf i błędy, jakie się tam działy i ludzie chętnie by na Onecie zostali. Po drugie już po połączeniu się z blog.pl ludziom niespecjalnie spodobał się ubogi system Wordpress i, no nie oszukujmy się, triumfy święcił przez to Blogspot przez to. :P

Awatar użytkownika
Karen
mistrzyni tortur przy użyciu narzędzi dentystycznych
mistrzyni tortur przy użyciu narzędzi dentystycznych

Blog.Onet.pl

Post#25 » 27 gru 2017, o 09:04

True that :D Ale odwalili.
BTW, również pamiętam tę falę popularności, zresztą sama, jako 14-latka miałam onetkowego blogaska XD :kuku:
Jeśli nie wiesz, co masz dalej zrobić, to zrób sobie kawę.

Awatar użytkownika
Camenne

Blog.Onet.pl

Post#26 » 4 sty 2018, o 10:18

BTW, również pamiętam tę falę popularności, zresztą sama, jako 14-latka miałam onetkowego blogaska XD :kuku:

Ja teeeż. Ogólnie była w pewnym momencie moda na zakładanie blogów klasowych lub pamiętniczków na onecie i dlatego mam sentyment, żal mi upadku tego molocha, choć może dziwi mnie, że tak późno. Pewna era internetu kończy się i serwisy blogowe razem z nią.

Wróć do „W cieple kominka”