Wątek dla nowych Artefaktowiczów

Poza tematyką literatury oraz pisarstwa. Rozmowy o wszystkim i niczym.
Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska
Jawna opcja Mandaloriańska

Post#1 » 24 kwie 2017, o 14:29

Część nowych użytkowników pewnie czuje się nieswojo na forum, co jest zrozumiałe - na początku może być ciężko rozeznać się w nowym miejscu, zorientować w zasadach, działach, ale też wejść w społeczność forumową. Ten wątek powstał więc specjalnie dla nich (ale nie tylko - niech bywalcy nie czują się stąd wyganiani) - nie tylko w celach informacyjnych, ale też w celach towarzyskich.
Tu możesz zadać pytanie dotyczące funkcjonowania Artefaktów lub zwyczajnie porozmawiać z innymi nowymi Artefaktowiczami. Dajmy się sobie nawzajem poznać.

Krótki wyciąg przydatnych tematów:
FAQ - głównie dotyczące funkcjonowania forum jako skryptu
Jak publikować na forum
Zanim opublikujesz
● [url=http//artefakty.pl/viewtopic.php?f=84&t=2035]Jak wstawić wcięcia akapitowe do tematu[/url]
Spis tagów (dotyczy prozy i publicystyki)
Alfabetyczny spis autorów

Poradniki:
Jak poprawnie zapisywać dialogi
Pauza (myślnik), półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosować
Sposoby zapisu myśli postaci
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

karola_nine
scyzoryk
scyzoryk

Post#2 » 6 maja 2017, o 00:34

Witam,
Tak jestem nowa. Konkretna oferta z mojej strony. Jestem totalną amatorką. w CIĄGU 3 lat przeczytałam około 400 książek z kategorii literatury erotycznej. Pisałam już wcześniej opowiadania i krótkie reklamy. Oczekuje na znalezienie partnera do powieści erotycznej, który podciągnie moje możliwości tak jak Vina Jackson. Mam kontakty aby wydać książkę. Mam swój schemat, uczę się, wszystko można wypracować.Poszukuję mężczyzny, który odegra rolę w powieści. Zapraszam do kontaktu

marengo
scyzoryk
scyzoryk

Post#3 » 28 maja 2017, o 13:18

Na czym miałaby polegać to współpraca? Czy na zasadzie, jako ghostwriter, czy współautor?

marengo

Samia
scyzoryk
scyzoryk

Post#4 » 13 lip 2017, o 12:58

Witam, tez jestem nowa i młoda duchem :), pozdrawiam, Samia

Wróć do „W cieple kominka”