Zachęcamy do komentowania tekstów! Na zwycięzcę tytułu Komentatora Kwietnia czeka nagroda książkowa - powieść ''Książę Mgły" - Carlos Ruiz Zafon!

Zapraszamy do udziału w zabawie komentatorskiej „Piórko”! Rozruszajmy forum na wiosnę!

Obrazek

Ankiety do prac dyplomowych/artykułów etc. [temat zbiorczy]

Poza tematyką literatury oraz pisarstwa. Rozmowy o wszystkim i niczym.
Olga6542
scyzoryk
scyzoryk

Ankiety do prac dyplomowych/artykułów etc. [temat zbiorczy]

Post#21 » 5 sie 2017, o 23:06

Witam.

Piszę pracę magisterską na temat fandomu jako społeczności internetowej. Będę bardzo wdzięczna za wypełnienie ankiety na ten właśnie temat. Każdy wypełniony kwestionariusz jest na wagę złota, więc jeśli macie możliwość udostępnienia go wśród grupy/znajomych, których również mógłby dotyczyć będę niezmiernie wdzięczna :)

Pozdrawiam

Olga

Martystka
scyzoryk
scyzoryk

Liryczna prośba o wypełnienie ankiety (1 minuta)

Post#22 » 24 sty 2018, o 10:23

Cześć! Zwracam się do Was z liryczną prośbą. Mówiąc bardzo skrótowo - myślę nad pomysłem lirycznej usługi. Dla Was. Dla wszystkich miłośników literatury, kultury i celebrowania momentu oderwania się od prozaicznego zgiełku dnia przy dobrej książce. A o taką chwilę jest coraz trudniej...

Będę wdzięczna za wypełnienie tej (bardzo krótkiej) ankiety i, jeżeli tylko chcecie, to piszcie do mnie bezpośrednio z Waszymi uwagami/komentarzami/słowami wsparcia. Wasza opinia jest dla mnie bardzo ważna. Bardzo.

Tutaj jest link do ankiety: https://goo.gl/forms/L05CPQwfBOagav4P2

Dziękuję z góry każdemu! <3

Wróć do „W cieple kominka”