Zachęcamy do komentowania tekstów! Na zwycięzcę tytułu Komentatora Kwietnia czeka nagroda książkowa - powieść ''Książę Mgły" - Carlos Ruiz Zafon!

Zapraszamy do udziału w zabawie komentatorskiej „Piórko”! Rozruszajmy forum na wiosnę!

Obrazek

Ankiety do prac dyplomowych/artykułów etc. [temat zbiorczy]

Poza tematyką literatury oraz pisarstwa. Rozmowy o wszystkim i niczym.
Deneve

Ankiety do prac dyplomowych/artykułów etc. [temat zbiorczy]

Post#1 » 8 maja 2016, o 14:22

Wiem, że mało kiedy tu zaglądam, ale gorąco proszę Was o wypełnienie krótkiej ankiety. Pomoże mi w napisaniu pracy zaliczeniowej. :) Ankieta dotyczy postrzegania badań wykopaliskowych na stanowiskach typu cmentarzyska z różnych okresów historycznych. Jest kilka pytań opisowych, ale naprawdę nie trzeba się rozpisywać, zajmie Wam nawet nie pięć minut.
Jak napiszę pracę, chętnie nawet się nią podzielę na łamach forum, jeśli wyniki będą kogoś ciekawiły! :)

http://goo.gl/forms/0wZVfLPMCR

! Wiadomość z: Camenne
Temat zbiorczy, w którym można umieszczać prośby o wypełnienie wszelkich ankiet.

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Re: Krótka ankieta

Post#2 » 8 maja 2016, o 14:55

Wypełnione :)
I zachęcam innych, ankieta jest rzeczywiście bardzo krótka, wypełnienie zajęło mi 30 sekund.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
DuralT
USS Gerald R. Ford
USS Gerald R. Ford

Krótka ankieta

Post#3 » 8 maja 2016, o 14:59

Mi aż głupio się zrobiło, że zajęło jeszcze mniej i postanowiłem dopisać uzasadnienia :D
— No to płyńmy dalej, marynarzu, bo?
— Navigare necesse est, vivere non est necesse.
Andrzej Ziemiański – Pomnik Cesarzowej Achai - Tom V

Deneve

Krótka ankieta

Post#4 » 8 maja 2016, o 15:04

Super, dzięki wielkie, bardzo mi wszelkie odpowiedzi z różnych środowisk potrzebne. :D

Awatar użytkownika
GenerałŚwinkaMorska
lekki sztylet
lekki sztylet

Krótka ankieta

Post#5 » 10 maja 2016, o 19:45

Wypełniłem ze swojego środowiska
Obrazek

Ross_Rabiaka
gladius tytanów
gladius tytanów

Krótka ankieta

Post#6 » 10 maja 2016, o 20:03

Poszło.
Matt C.

Awatar użytkownika
Karen
mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi
mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi

Krótka ankieta

Post#7 » 10 maja 2016, o 21:01

Poszło. ;)
Jeśli nie wiesz, co masz dalej zrobić, to zrób sobie kawę.

Deneve

Krótka ankieta

Post#8 » 27 maja 2016, o 16:11

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi! <3

SleepySugar
scyzoryk
scyzoryk

Ankieta dotycząca fanfiction - praca licencjacka

Post#9 » 3 maja 2017, o 14:00

Cześć. Nie bardzo wiedziałam, gdzie dokładnie zamieścić moją prośbę i ostatecznie zdecydowałam się na nowy temat – przepraszam, jeśli to spam. Piszę pracę licencjacką na temat prawa autorskiego w twórczości fanfiction i będę wdzięczna za uzupełnienie ankiety. To tylko kilka pytań zamkniętych, zajmie Wam to dosłownie chwilę. Z góry dziękuję za poświęcony czas! :)

https://goo.gl/forms/4vv30KceJ294R00o1

Awatar użytkownika
Camenne

Ankieta dotycząca fanfiction - praca licencjacka

Post#10 » 3 maja 2017, o 15:00

Rzeczywiście zajmuje momencik, ankieta wypełniona.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Wróć do „W cieple kominka”