Zachęcamy do komentowania tekstów! Na zwycięzcę tytułu Komentatora Kwietnia czeka nagroda książkowa - powieść ''Książę Mgły" - Carlos Ruiz Zafon!

Zapraszamy do udziału w zabawie komentatorskiej „Piórko”! Rozruszajmy forum na wiosnę!

Obrazek

Marudzenie

Poza tematyką literatury oraz pisarstwa. Rozmowy o wszystkim i niczym.
Giwi

Marudzenie

Post#1 » 3 sty 2012, o 23:21

Mało piszę, mało śpię i nienawidzę łaciny.
Matko Boska JAK NA NIENAWIDZĘ ŁACINY.

Możecie marudzić moje przyszłe koleżanki i koledzy po fachu (no to zagięłam czasoprzestrzeń!

okej, powinnam się zamknąć :D)

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Re: Marudzenie

Post#2 » 3 sty 2012, o 23:37

Jutro mam angielski, na który nie chce mi się wstawać. I naprawdę nie lubię swojej ćwiczeniowiec.
Poza tym czekam już dwa tygodnie na wyniki egzaminu, szlag mnie już trafia :S
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Valsharaltessem
scyzoryk
scyzoryk

Post#3 » 4 sty 2012, o 07:31

Znowu laboratoria z Automatyki, znowu zapierdol na zajęciach i brak zrozumienia tematu. Znowu prowadzący będzie patrzył na swoją kartkę z BŁĘDNYMI notatkami jak na ukochanego bożka...
Miniaturki: Bal | Zła ofiara

Kostucha
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Post#4 » 4 sty 2012, o 12:00

Muszę się na jutro nauczyć na kolosa z podstaw zarządzania. Problem tkwi w tym, że nie wiadomo czego się uczyć, bo babka jest taka zajebista, że zamiast nam usegregować, co jest potrzebna, a co nie, robiła nam jakieś bezsensowne projekty...
Po prostu robię za zły charakter.

Neno
zaklęty miecz
zaklęty miecz

Post#5 » 4 sty 2012, o 12:46

Kocham pana of filozofii, jak to on potrafi podbudować naszą wiedzę o sobie, o świecie i historii. A na podstawie 90% PRZEJRZANYCH pracy on potrafi stwierdzić, że wszystkie są napisane źle.
[center]Nulla è Reale, Tutto è Lecito.[/center]
[center]Obrazek[/center]

Giwi

Post#6 » 4 sty 2012, o 18:48

Kolos z łaciny jutro yeah! Wszystkie deklinacje, czas teraźniejszy, przeszły, przyszły i tryb rozkazujący w jeden semestr. Kocham! :/

Awatar użytkownika
Camenne

Post#7 » 4 sty 2012, o 19:19

Uch, jutro znowu laboratoria z chemii fizycznej. Czas się zacząć uczyć.
Dawno nie chciało mi się aż tak nie iść na zajęcia, zresztą gdyby nie one, to mogłabym mieć wolne aż do 9 stycznia ;_;
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Mań
gladius tytanów
gladius tytanów

Post#8 » 4 sty 2012, o 21:06

Nie cierpię pestek w mandarynce |:

lori
lekki sztylet
lekki sztylet

Post#9 » 5 sty 2012, o 01:59

w końcu jakieś sensowne marudzenie, a nie tylko jakieś studia, PF

denerwuje mnie bardzo to, że jestem chora, a co za tym idzie, nie mogę zasnąć, gdyż wciąż kaszlę

Valsharaltessem
scyzoryk
scyzoryk

Post#10 » 5 sty 2012, o 08:35

Znów coś mi nie pasuje w moim erotyku, będę musiał przeredagować nim zmysł estetyczny pozwoli mi pisać dalej :/
Miniaturki: Bal | Zła ofiara

Wróć do „W cieple kominka”