Zachęcamy do komentowania tekstów! Na zwycięzcę tytułu Komentatora Kwietnia czeka nagroda książkowa - powieść ''Książę Mgły" - Carlos Ruiz Zafon!

Zapraszamy do udziału w zabawie komentatorskiej „Piórko”! Rozruszajmy forum na wiosnę!

Obrazek

A jeszcze gdzie się udzielacie?

Poza tematyką literatury oraz pisarstwa. Rozmowy o wszystkim i niczym.
Awatar użytkownika
Anna Nazabi
świetlista lanca mrozu
świetlista lanca mrozu

Post#21 » 25 lis 2017, o 21:13

Rika, to po co się tam logujesz? Jak mi towarzystwo nie pasuje, to znikam i mam gdzieś. Szkoda nerwów. Ludzie są różni. Czasami nie warto na siłę próbować się przypasować w pewne towarzystwo. Czasami nie odpowiada nam forma wypowiedzi na jakimś forum, czasami denerwuje Twa. Fora literackie nigdy nie są w 100% obiektywne. Obiektywni są finalni czytelnicy, bo rynek weryfikuje wszystko. Czasem zakłamuje reklama, ale rynek ma swoją moc oceny. Jak na forum piszą, że tekst jest słaby, to wcale nie znaczy, że potem nie okaże się bestseller. Poza tym Świat składa się z niepoliczalnej liczby jednostek, każdy gdzieś pasuje, ale nikt nie pasuje wszędzie.

Awatar użytkownika
Gorgiasz
Zdobywca Artefaktu 2014

Post#22 » 25 lis 2017, o 21:44

RikaEllen pisze:Dla mnie mówienie, że tekst jest do kitu, zamiast, co konkretnie powinno się poprawić, nie pomaga w doskonaleniu stylu. A na Weryfikatoruim tak jest. To nie miejsce nauki, tam nikt Ci nie powie, co robisz źle, tylko Cię wyśmieje, jakie słabe teksty wrzucasz.

Jest to absolutnie tendencyjna, niesprawiedliwa i nieprawdziwa opinia. Kto chce wyrobić sobie opinię w tej kwestii, proponuję zajrzeć do działu "Teksty do weryfikacji".

RikaEllen
lekki sztylet
lekki sztylet

Post#23 » 25 lis 2017, o 22:47

Przepraszam, po prostu musiałam to z siebie wyrzucić
"Nigdy nie odbieraj nikomu nadziei - może to jedyne, co mu pozostało."

Awatar użytkownika
Anna Nazabi
świetlista lanca mrozu
świetlista lanca mrozu

Post#24 » 25 lis 2017, o 22:50

Nie masz powodów by przepraszać. Napisałaś jak czujesz. Każdy może to sam zweryfikować.

andy
scyzoryk
scyzoryk

Post#25 » 26 lis 2017, o 09:18

RikaEllen pisze:Dla mnie mówienie, że tekst jest do kitu, zamiast, co konkretnie powinno się poprawić, nie pomaga w doskonaleniu stylu. A na Weryfikatoruim tak jest. To nie miejsce nauki, tam nikt Ci nie powie, co robisz źle, tylko Cię wyśmieje, jakie słabe teksty wrzucasz.

Nie będę pisał, że tak się nie zdarza. Ale ja się z czymś takim nie spotkałem.

Niemniej na przykładzie twoich tekstów nie możesz wydawać takich opinii o Wery, bo:
a) do weryfikacji wrzuciłaś teksty niezgodnie z regulaminem i zostały zablokowane;
b) dział poezji nie podlega pod weryfikację (tylko proza i tylko w dziale "tu wrzuć").

Więc tak jakby źle korzystałaś z Wery ;)

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska
Jawna opcja Mandaloriańska

Post#26 » 26 lis 2017, o 10:59

Zgadzam się z Anną - w sieci jest tyle forów i portali literackich, że jeżeli na jakimś nie czujemy się dobrze, lepiej jest odejść i szukać takiego, który będzie odpowiadać, zamiast trzymać się urazy. Nie da się stworzyć miejsca idealnego dla każdego.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
Karen
mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi
mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi

Post#27 » 26 lis 2017, o 13:05

Prawda, każdy ma subiektywne odczucia co do danego forum (i ma takie prawo). Też zajrzałam na kilka for, zanim trafiłam tu i jeśli nie czułam się w danym towarzystwie dobrze, to po prostu szłam dalej. Nic na siłę. :)
Jeśli nie wiesz, co masz dalej zrobić, to zrób sobie kawę.

RikaEllen
lekki sztylet
lekki sztylet

Post#28 » 26 lis 2017, o 14:14

Właśnie dlatego tak zrobiłam. A co do Weryfikatoruim - to tylko moja subiektywna opinia :)

RikaEllen
lekki sztylet
lekki sztylet

Post#29 » 2 gru 2017, o 15:46

Osobiście mogę polecić forum Pióromani :)

RikaEllen
lekki sztylet
lekki sztylet

Post#30 » 26 mar 2018, o 12:34

Chciałam tylko zaznaczyć, że zmieniłam zdanie: na Weryfikatoruim są sami pomocni użytkownicy a panująca tam atmosfera przyjazna :)

Wróć do „W cieple kominka”