Zachęcamy do komentowania tekstów! Na zwycięzcę tytułu Komentatora Kwietnia czeka nagroda książkowa - powieść ''Książę Mgły" - Carlos Ruiz Zafon!

Zapraszamy do udziału w zabawie komentatorskiej „Piórko”! Rozruszajmy forum na wiosnę!

Obrazek

Wyznanie podłej Emmy

Poza tematyką literatury oraz pisarstwa. Rozmowy o wszystkim i niczym.
Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Wyznanie podłej Emmy

Post#41 » 15 lis 2017, o 15:35

Eneriston pisze: Wydaje mi się, że dostała już jedną drugą szansę, kiedy pojawiła się sprawa z Beh, ale zamiast ją wykorzystać, postąpiła jeszcze gorzej. (...) Teraz pisze, że chciałaby to naprawić - nie bardzo rozumiem, w jaki sposób?

Celna uwaga.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Szarl
świetlista lanca mrozu
świetlista lanca mrozu

Wyznanie podłej Emmy

Post#42 » 15 lis 2017, o 16:21

Ross, w końcu mówisz po chrześcijańsku.
Skoro już emocje opadły, pozwolę sobie na komentarz. Na początku myślałam, że najlepszym wyjściem będzie kasacja bytu Emmy i Grafa z forum. Ale jestem przekonana, że ta osoba, kimkolwiek ona jest, wróci na forum. Takie osoby wracają niczym bumerangi, czego przykładem jest pewna użytkowniczka (don’t ask), która wracała pod różnymi nickami. Więc skoro niejako jesteśmy skazani na jej/jego obecność i gierki, po prostu let it be. Niech sobie będzie.
Emmo, trochę nie wierzę w szczerość Twoich przeprosin. Kilkukrotnie wykazałaś się wyrachowaniem, choćby w sytuacji z fejk-kontem Beh. Do samego końca szłaś w zaparte w swoją wersję wydarzeń. Mam wręcz idiotyczne wrażenie, że masz niezły ubaw z całego zajścia, acz mogę się mylić. Możesz mnie nawet zapewnić, że nie, że jesteś skruszona, problem w tym, że już nikt z tutaj zgromadzonych Ci nie uwierzy. No może Ross (wbrew pozorom to nie jest kolejny prztyczek, Ross). Żal mi jest tych, którzy Ci zaufali i mieli wobec Ciebie dobre intencje, a których zrobiłaś w konia. Tak sądzę, że to jest moment w którym administracja, powinna podjąć jakąś decyzję, bo wystarczająco dużo czasu poświęciliśmy na oburzanie się i roztrząsanie całej tej sprawy niż to faktycznie było warte.
Moje wynurzenia zakończę sentencją "Res, non verba".
"I'm not a bitch. I am THE Bitch. And for you I'm Ms. Bitch!"

Ross_Rabiaka
gladius tytanów
gladius tytanów

Wyznanie podłej Emmy

Post#43 » 15 lis 2017, o 17:58

Szarl pisze: problem w tym, że już nikt z tutaj zgromadzonych Ci nie uwierzy. No może Ross (wbrew pozorom to nie jest kolejny prztyczek, Ross).

Doceniam, że nie. Oczywiście, że nie przekreśliłem Grafa/ Emmy :)
Matt C.

Awatar użytkownika
Nuria
zaklęty miecz
zaklęty miecz

Wyznanie podłej Emmy

Post#44 » 15 lis 2017, o 21:05

Totalne rozdwojenie jaźni, ale to daje się leczyć.
Nauczka dla naiwnych, którzy wierzą we wszystko co wypisują "artyści" w internecie.
Tak jak Emma, zachowują się ludzie, którzy poza internetem nie mają życia w realu.
Szkoda gadać........ale tak jak rzekł Szczepan : Dobrze, że nikt nie zginął.
Nie mam monopolu na rację.

Awatar użytkownika
Gorgiasz
Zdobywca Artefaktu 2014

Wyznanie podłej Emmy

Post#45 » 15 lis 2017, o 21:13

W związku z wiadomą, nietypową sytuacją raniącą uczucia wielu osób, związaną z zachowaniem użytkownika Czarna Emma, Administracja postanawia zbanować ją na okres trzech miesięcy.

Awatar użytkownika
pauvrelelian
lekki sztylet
lekki sztylet

Wyznanie podłej Emmy

Post#46 » 15 lis 2017, o 21:32

Jak dla mnie bez różnicy. Podobnie jak Marian nie zamierzam czytać, komentować ani odnosić się do komentarzy wszystkich tych fake-profili fake-osoby.
I pomyśleć, że chciałem w hołdzie Grafowi wydać pośmiertnie jego teksty. Może zresztą o to oszustce chodziło.
facebook: Marcin Podlaski Poezja Record
instagram: marcinpodlaski_poetryrecord

Awatar użytkownika
Anna Nazabi
świetlista lanca mrozu
świetlista lanca mrozu

Wyznanie podłej Emmy

Post#47 » 16 lis 2017, o 21:14

Uważam, że powinna zostać zbanowana na zawsze. Skoro i tak się sama uśmierciła,,,

Awatar użytkownika
Nuria
zaklęty miecz
zaklęty miecz

Wyznanie podłej Emmy

Post#48 » 17 lis 2017, o 08:13

Dokładnie tak jak Anna.
Nawet jak zostanie to będę Ją omijała z obrzydzeniem.
Nie mam monopolu na rację.

Awatar użytkownika
Camenne

Wyznanie podłej Emmy

Post#49 » 17 lis 2017, o 09:01

pauvrelelian pisze:Jak dla mnie bez różnicy. Podobnie jak Marian nie zamierzam czytać, komentować ani odnosić się do komentarzy wszystkich tych fake-profili fake-osoby.

Mam podobne podejście, a takie ma też pewnie spora cześć użytkowników.
Oczywista konsekwencja tego typu czynów, nie oszukujmy się.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

CzarnaEmma

Wyznanie podłej Emmy

Post#50 » 11 kwie 2018, o 12:58

Wiem, że jestem winna forum nie tylko przeprosiny, lecz także i wyjaśnienie.Mam nadzieję, że poniższe słowa zamknął mój wątek i za jakiś czas przywrócą Forum spokój, na które zasługuje.
Proszę tylko o jedno: piszę te słowa z głębi serca i jest to w dużej mierze wynik tego, czego nauczyłam się w ostatnim czasie o sobie. Nie są to rzeczy łatwe, ani nie jest mi łatwo wszystko wyjaśnić.

W ciągu ostatnich kilku lat robiłam wiele rzeczy, których żałuję i nie rozumiem. Zupełnie jakby żyły we mni dwie osoby: zła i dobra. Niestety, ta zła wygrywała.

Od małego nie lubię siebie, więc wymyśliłam Grafa - chłopaka w moim wieku, który byłby bardziej lubianą wersją mnie. Przeliczyłam się, myśląc, że kłamstwo pomoże mi siebie polubić - nie pomogło. Wręcz przeciwnie, zaczęłam odczuwać złość na siebie.

Uśmierciałam go, chcąc zrzucić w siebie nienawiść - jak zwykle, to nie pomogło. Nie wiem, dlaczgo nie pomyślałam o Forum, pisząc informację o jego śmierci. Chciałam, by umarł we mnie. Po to też wymyśliłam sprawę z Beh - myślałam, że ban za multikonto załatwi sprawę. Ale nie załatwił, bo za bardzo się zamotałam w swojej podłości.Gdy przyznałam się do tego podłego wględem Was kłamstwa, nie jest i lżej, ale przynajmmiej wiem, że jestem w stanie się przyznać.To niczego nie tłumaczy ani nie ułatwia. Po prostu - kłamałam z nienawiści do samej siebie, ze strachu przed tym, co jest we mnie.
Za to przepraszam. Wiem, że to nie jest sprawa, którą można wybaczyć, ale nie znam innego słowa skruchy niż przepraszam.
Na wiele pytań muszę sama sobie jeszcze odpowiedzieć. Może się wydawać, że to bełkot. I to może faktycznie brzmieć jak majaczenie, ale to najszczersze, na co mogę się zdobyć.

CzarnaEmma

Wróć do „W cieple kominka”