Zachęcamy do komentowania! Co miesiąc na zwycięzcę tytułu Komentatora Miesiąca czeka nagroda książkowa!

Wyznanie podłej Emmy

Poza tematyką literatury oraz pisarstwa. Rozmowy o wszystkim i niczym.
Awatar użytkownika
Karen
Mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi
Mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi

Wyznanie podłej Emmy

Post#31 » 15 lis 2017, o 11:34

Ten temat z założenia administracji został założony, aby każdy mógł szczerze, bez krępacji wypowiedzieć się, co myśli na temat Emmy.
Jednak prosiłabym, aby sprawy nie dotyczące stricte Emmy przenieść na pw.
Jeśli nie wiesz, co masz dalej zrobić, to zrób sobie kawę.

Ross_Rabiaka
gladius tytanów
gladius tytanów

Wyznanie podłej Emmy

Post#32 » 15 lis 2017, o 11:41

Briala pisze:Bo jestem głęboko oburzona tym, jak się zachowujesz i jak bronisz kata, zamiast ofiary, robiąc z siebie przy tym osobę świętszą od papieża. A jak ci ktoś wytknie hipokryzję, to kąsasz i plujesz jadem. Nawet nie odniosłeś się do moich argumentów, tylko ponownie atakujesz. Ja na twoje pytania lub zarzuty odpowiadam — tego wymaga kultura.
Twoje posty, w przeciwieństwie do moich, można na tym forum przeczytać. Ja jestem na tym forum z czystą kartą, ty swoją zapisałeś. Dodatkowo wystarczy zapytać o pewne luki w tych wydarzeniach — użytkownicy chętnie opowiadają.

Ja tylko zadałem ci kilka pytań. A kto jest kim, niech już osądzą "użytkownicy". Twoje "argumenty" widocznie do mnie nie trafiły. Moje posty na Artkach, to głównie moje teksty i komentarze, jest tego trochę - mam nadzieję, że komuś pomogły, coś się spodobało z mojej twórczości. Wycofuję się z dalszej rozmowy z Tobą, bo naprawdę nie mamy o czym rozmawiać.
Matt C.

Awatar użytkownika
Gorgiasz
Zdobywca Artefaktu 2014 i Autor Miesiąca

Wyznanie podłej Emmy

Post#33 » 15 lis 2017, o 11:41

Proszę o wyciszenie emocji i zaprzestania wzajemnych ocen i uwag ad personam.

CzarnaEmma

Wyznanie podłej Emmy

Post#34 » 15 lis 2017, o 12:27

Marian pisze:Nie rozumiem, po co te dyskusje? Robi się pyskówka, a umyka sedno sprawy.
Według mnie powinniśmy odpowiedzieć tylko na jedno pytanie:
Czy chcemy dalej zadawać się z kimś, kto z nas kpi?
Ja nie chcę. Dlatego proponuję wyrzucić Emmę z forum, skasować wszystkie jej (czy jego) posty i po krzyku. :x

Zupełnie popieram wniosek Mariana. To, co zrobiłam, zasługuje na wyrzucenie mnie z forum. I to prawda, że przyznałam się dopiero pod naciskiem, co nie jest okolicznścią łagodzącą.
Szczerze tego żałuję i chciałabym to jakoś naprawić, chociaż wiem, że raz stracone zaufanie jest nie do odzyskania. Zdaję sobie sprawę z tego, że swoją głupotą i podłością narobiłam wiele złego, którego nie da się odkręcić.

Awatar użytkownika
Briala
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Wyznanie podłej Emmy

Post#35 » 15 lis 2017, o 12:32

Nie jestem tu nikim decyzyjnym, ale na moje, jak chcesz, możesz zostać (jak będzie ostatecznie, zdecyduje administracja). Myślę, że ostracyzm, jaki teraz na ciebie spadnie (spadł?), będzie ogromną karą. A może, kto wie, z czasem wszystko złagodnieje i faktycznie chociaż część z tego naprawisz? A może sama zdecydujesz się odejść. Nie wiem.
Pisałam to już na czacie: możliwe, że łatwiej mi się zdystansować, bo praktycznie się nie znałyśmy.

Ross_Rabiaka
gladius tytanów
gladius tytanów

Wyznanie podłej Emmy

Post#36 » 15 lis 2017, o 12:35

Oczywiście popieram wniosek Bri, jeśli mogę coś dodać.
Matt C.

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska
Jawna opcja Mandaloriańska

Wyznanie podłej Emmy

Post#37 » 15 lis 2017, o 13:17

Popieram apel Gorgiasza. Tak jak napisała Karen, ten temat jest po to, by każdy mógł się wypowiedzieć i wyrazić, co sądzi, ale prosiłabym, by odbyło się bez aż takich emocji. Z jednego problemu stworzymy kłótnię i kolejne podziały. Jeżeli powstrzymacie się od obrażania siebie nawzajem, nie mam nic przeciw dalszej dyskusji - a w tej sytuacji wręcz byłaby ona wskazana, by oczyścić atmosferę i by to nie kryło się jak szkielet w szufladzie, który jest wygrzebywany przy każdej scysji.

Co do Emmy, ustalamy to. Bez wątpienia znaczącą częścią kary jest sama demaskacja i to, co padło w temacie.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
Głodzia
zaklęty miecz
zaklęty miecz

Wyznanie podłej Emmy

Post#38 » 15 lis 2017, o 13:39

Marian pisze:Nie rozumiem, po co te dyskusje? Robi się pyskówka, a umyka sedno sprawy.
Według mnie powinniśmy odpowiedzieć tylko na jedno pytanie:
Czy chcemy dalej zadawać się z kimś, kto z nas kpi?
Ja nie chcę. Dlatego proponuję wyrzucić Emmę z forum, skasować wszystkie jej (czy jego) posty i po krzyku. :x

Jeśli moderatorzy i Wy wszyscy jesteście innego zdania - uszanuję je, ale do Emmy nigdy już nie zajrzę.
Pozdrawiam wszystkich.

Moje zdanie jest takie samo jak Pana Mariana.
Nie rozumiem w ogóle z jakiego powodu Emma podawała się za Grafa czy Beh. Emmo, dlaczego nie mogłaś po prostu od razu być sobą?
Niebo nad jej głową było tak nieprzeniknione, tak niewyobrażalnie głębokie i bezkresne, że poczuła się malutka i nic nieznacząca.

Ross_Rabiaka
gladius tytanów
gladius tytanów

Wyznanie podłej Emmy

Post#39 » 15 lis 2017, o 14:06

Po ochłonięciu z emocji, chciałem tylko przeprosić za swój niewybredny język panie Szarl i Bri. Moje posty, skierowane do pań, nie powinny mieć miejsca.
Matt C.

Awatar użytkownika
Eneriston
Zdobywca Artefaktu 2017 i Komentator Miesiąca

Wyznanie podłej Emmy

Post#40 » 15 lis 2017, o 14:10

Myślę podobnie jak Marian i Głodzia. Emma dobrze znała forum, znała regulamin i zasady, miała też dobry kontakt z większością jako Graf i, gdyby była w porządku, od razu powiedziałaby prawdę. A tymczasem, jak sama zauważyła, skłamała aż dwa razy, raniąc Użytkowników oraz nadwyrężając ich zaufanie. Wydaje mi się, że dostała już jedną drugą szansę, kiedy pojawiła się sprawa z Beh, ale zamiast ją wykorzystać, postąpiła jeszcze gorzej. Użytkowników bardzo dotknęła informacja o wypadku Grafa, co było widać w ich wypowiedziach na forum i nawet jeśli Emma tego nie przewidziała (co byłoby dziwne), od razu powinna tę sytuację wyjaśnić. Możliwe, że ją to przerosło, że za bardzo wkopała się we własne kłamstwa i nie umiała już z tego wybrnąć, ale jak się nawarzyło piwa, to trzeba je wypić. Teraz pisze, że chciałaby to naprawić - nie bardzo rozumiem, w jaki sposób?
Granice mojego języka są granicami mojego świata.

Wróć do „W cieple kominka”