Zachęcamy do komentowania! Co miesiąc na zwycięzcę tytułu Komentatora Miesiąca czeka nagroda książkowa!

Wyznanie podłej Emmy

Poza tematyką literatury oraz pisarstwa. Rozmowy o wszystkim i niczym.
CzarnaEmma

Wyznanie podłej Emmy

Post#1 » 14 lis 2017, o 16:33

Jakiś czas temu popełniłam najgorszą rzecz, jaką mogłam Wam zrobić. Zarejestrowałam się na Forum jako Graf i, podając się za chłopaka, opublikowałam utwór własnego autorstwa. Okłamałam Was i kłamałam Wam za każdym razem, używając formy męskiej czasowników. Potem, nie wiedząc, jak wywinąć się z nakręconej przez siebie sytuacji, wymyśliłam śmierć swojego nieszczęsnego alter ego. Stchórzyłam, zabrakło mi odwagi by przyznać się, że to ja nim jestem. Chcę Was dziś za to przeprosić. Postąpiłam podle i wiem, że w jakąkolwiek nie byłaby kara za mój postępek, pozostanie ona niedostateczną.
Dziękuję Wam za spędzony czas, za wszystkie cenne bardzo uwagi i za to, że pozwoliliście mi napisać to, co teraz czytacie.
Przepraszam Administrację, Wszystkich uczestników Forum oraz tych, którzy być może czasami tu zaglądają.
Oddaję się pod Wasz sąd, świadoma podłości, jakiej się dopuściłam.
Emma

witka
magiczna kosa
magiczna kosa

Wyznanie podłej Emmy

Post#2 » 14 lis 2017, o 16:56

Ja mam gorzej.
Moszę inny rozmiar odzieży niż żona.

Szarl
świetlista lanca mrozu
świetlista lanca mrozu

Wyznanie podłej Emmy

Post#3 » 14 lis 2017, o 17:10

Patrząc na to, że w ciągu ostatniego roku pochowałam trzy bliskie mi osoby (z czego dwie we wrześniu tydzień po tygodniu), robienie sobie jaj ze śmierci budzi we mnie takie zażenowanie, niesmak i wściekłość, że ciężko mi jest sformułować myśli w słowach kulturalnych i cywilizowanych ludzi, ale postaram się.
Tak nawiasem mówiąc, o tym, że jesteś Beh też wiemy, więc skoro robimy publiczne katharsis mogłaś się i do tego przyznać. Już w gorszej pozycji się nie możesz znaleźć, a skoro i tak nie cofniemy Twoich odrażających czynów, to chociaż możemy zachować pewien obraz prawdy.
Wiem, że w internecie można teraz wszystko, ale fingowanie własnej śmierci i kreowanie się na wyrafinowaną osobę interesującą się kulturą żydowską, szaleństwem, Warszawą przedwojenną, czym tam jeszcze, trochę kwalifikuje się na zaburzenia osobowości. Może warto odwiedzić psychoterapeutę albo psychologa?
Cieszę się ogromnie, że nie stałaś mi się bliską/bliskim (w sumie w końcu jesteś facetem czy laską?) użytkownikiem jakim byłaś dla Karen czy Cam. Osobiście rozjechałabym Ciebie walcem i dopilnowałabym żeby na każdym forum literackim wiedzieli, że jesteś niezrównoważoną psychicznie mitomanką udającą wyrafinowaną pisarkę.
Żegnam ozięble.
"I'm not a bitch. I am THE Bitch. And for you I'm Ms. Bitch!"

Awatar użytkownika
Briala
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Wyznanie podłej Emmy

Post#4 » 14 lis 2017, o 17:22

Nie mam zamiaru Cię osądzać. Myślę, że sama najlepiej wiesz, co zrobiłaś. Zapytam tylko: dlaczego nie powiedziałaś Cam, że chciałabyś zmienić nick, bo pisałaś jako mężczyzna - może wstydziłaś się jako kobieta, nie wiem, nie wnikam, różne są powody - i chciałabyś wszystko naprawić? Wszystko skończyłoby się o wiele łagodniej, myślę, że wiele osób by zrozumiało.

szczepantrzeszcz
Autor miesiąca

Wyznanie podłej Emmy

Post#5 » 14 lis 2017, o 17:29

Może to głupio zabrzmi w tym miejscu, ale cieszę się, że nikt nie zginął.

Szarl
świetlista lanca mrozu
świetlista lanca mrozu

Wyznanie podłej Emmy

Post#6 » 14 lis 2017, o 17:31

szczepantrzeszcz pisze:Może to głupio zabrzmi w tym miejscu, ale cieszę się, że nikt nie zginął.

Straty moralne się nie liczą :crying: ?

Awatar użytkownika
Briala
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Wyznanie podłej Emmy

Post#7 » 14 lis 2017, o 17:35

Szarl pisze:
szczepantrzeszcz pisze:Może to głupio zabrzmi w tym miejscu, ale cieszę się, że nikt nie zginął.

Straty moralne się nie liczą :crying: ?

Mnie tam umarła wiara w ludzkość.

szczepantrzeszcz
Autor miesiąca

Wyznanie podłej Emmy

Post#8 » 14 lis 2017, o 17:40

Straty moralne się jak najbardziej liczą, ale moja wiara w ludzkość jest bardzo umiarkowana, więc i rozczarowanie niewielkie. Tak czy inaczej nadal będę usiłował wierzyć w to, że człowiek potrafi być dobry. Nie pierwszy raz przytrafia mi się taka sytuacja, dlatego już dość dawno temu przyjąłem na forum zasadę, że jestem tym, co napiszę... i podobnie traktuję współforumowiczów. Uwierzcie Miłe Panie, że świat stał mi się odrobinę prostszy i przyjemniejszy w użyciu, a Emma... szkoda gadać... przykro i tyle.

Szarl
świetlista lanca mrozu
świetlista lanca mrozu

Wyznanie podłej Emmy

Post#9 » 14 lis 2017, o 17:51

Niektórych po prostu Bóg opuścił i tyle. Szkoda strzępić kłapaczkę.

witka
magiczna kosa
magiczna kosa

Wyznanie podłej Emmy

Post#10 » 14 lis 2017, o 18:15

A ja mam inspirę.

Wróć do „W cieple kominka”