Zachęcamy do komentowania tekstów! Na zwycięzcę tytułu Komentatora Kwietnia czeka nagroda książkowa - powieść ''Książę Mgły" - Carlos Ruiz Zafon!

Zapraszamy do udziału w zabawie komentatorskiej „Piórko”! Rozruszajmy forum na wiosnę!

Obrazek

Co nas śmieszy

Poza tematyką literatury oraz pisarstwa. Rozmowy o wszystkim i niczym.
Awatar użytkownika
Anna Nazabi
świetlista lanca mrozu
świetlista lanca mrozu

Co nas śmieszy

Post#11 » 30 gru 2017, o 22:13

Przeczytałam nagłówek i przypomniała mi się seria filmów "Do dzieła"..." Kleopatro do dzieła", Siostro do dzieła"itd....oglądałam te filmy niezliczoną ilość razy w dzieciństwie. Uwielbiam taki humor. :-)

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Co nas śmieszy

Post#12 » 5 sty 2018, o 11:54

Briala pisze:Ja tylko przypominam, że już jutro wchodzi na Showmaxa (można mieć 2 tygodnie za darmo) EKRANIZACJA PASTY O FANATYKU WĘDKARSTWAAAAAAAAAAAAAAAA!

>Mój stary to fanatyk wędkarstwa...

Kurcze, dalej nie pooglądałam, hańba mi.

Dzisiaj czytam Spotted: Madka i popłakałam się ze śmiechu (choć nie wiem, czy nie z tego, że chyba nie ma dla nas przyszłości): https://www.facebook.com/spottedmadka/. Polecam komentarze.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
Karen
mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi
mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi

Co nas śmieszy

Post#13 » 5 sty 2018, o 11:58

Oj tak, Spotted: madka <hahaha> Zarazilaś mnie tym, Cam!
Jeśli nie wiesz, co masz dalej zrobić, to zrób sobie kawę.

Awatar użytkownika
Camenne

Co nas śmieszy

Post#14 » 5 sty 2018, o 12:16

Póki co, to jest mój faworyt:

Obrazek
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Wróć do „W cieple kominka”